Соната любви• 18 января 2023

100 тисяч грілок для ЗСУ

Вкрай потрібні 100 тисяч хімічних грілок для військових, автомобільні шини і генератори скоро будуть на передовій – сказав п’ятий Президент.
Те, що ми привезли сьогодні – на перший погляд дрібничка, але це дуже особистий проект. Днями я повернувся зі Сходу, з-під Соледара, де спілкувався з воїнами, які довгі місяці давали бій росіянам. Так от, мене важко шокувати і засмутити, але обморожені пальці рук і ніг, екстренні ампутації не через поранення, а через холод, змусили здригнутися навіть мене. Сьогодні я вже тримаю в руках хімічні грілки. Цей вантаж – сто тисяч маленьких пакетиків, а значить сто тисяч врятованих рук і ніг.
@ альонка@• 18 января 2023
Ну,класно ж❤
К.а.л.и.н.а• 18 января 2023
Сьогодні буде день Порошенка на форумі?
Мадам Клико• 18 января 2023
Молодець. Побить реальну справу, реально допомогає ЗСУ. А міг би цього не робити...
S4aste02• 18 января 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Сьогодні буде день Порошенка на форумі?
Нехай буде- якщо буде допомога хлопцям, вона дуже їм потрібна
Темканика• 18 января 2023
поддерживаю.молодец.пусть помогает.
@ альонка@• 18 января 2023
Ответ дляS4aste02
Я теж такої думки,навіть для тих,хто каже,що він піариться...ну і нехай,він справу робить,а міг би ще на початку війни виїхати з країни і нічого не робити.
nikolayev• 18 января 2023
Нет слов. Два часа ночи, а тут грелка, от Порошенко...
Рубрика не та, тема, для взрослых, ночная)))
ПЛЮС-МИНУС• 18 января 2023
Снова этот б/у президент пиарится. Политический труп.
ПЛЮС-МИНУС• 18 января 2023
У нас в школе (и не трлько у нас) весной кустарно делали турникеты для остановки кровотечений. А потом проф военный медик это всё зафукал - нужны только проверенные и фирменные. Этот бывший пятый уверен, что накупил нужное и качественное?
@ альонка@• 18 января 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Це якось заважає вам?
rabbit• 18 января 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ну, Вы сравнили эти грелки и турникеты …(
Химические грелки , они все одинаковы
В Европе пара таких обогревателей стоит один евро
Вещь реально необходимая нашим ребятам
автор Соната любви • 18 января 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Сьогодні буде день Порошенка на форумі?
rabbit• 18 января 2023
Ответ дляСоната любви
фото
Обмороженные пальцы?(((
автор Соната любви • 18 января 2023
Ответ дляrabbit
Обмороженные пальцы?(((
да, обмороженные.
Благодарная Свинья• 18 января 2023
Ответ дляСоната любви
фото
Жуть...
coch100• 18 января 2023
У него что день рождения сегодня?
Давайте тащите уже Бля Тимошенко, достанем всех из шкафа.
Не чіпай - вб ю• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
У него что день рождения сегодня?
Ну то купіть і ви, ми це теж обговоримо.
coch100• 18 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Покупаем с начала зимы доя своих воинов, а вы думаете что все ждут гособеспечения или подарков от пети?
Реверанс• 18 января 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Сьогодні буде день Порошенка на форумі?
Про грілки не почитали? Скільки обморожень не знаете на 0 ?
Тупо і не смішно
Не чіпай - вб ю• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
То хочете сказати що ваші потрібні, а пєтіни зайві чи що?
coch100• 18 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Нет, просто не всем нужен пиар как пете.
rabbit• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
А Вы думаете, что все семьи могут помочь своим воинам???
Из сел повыгребали мужчин , многие там и не слышали об этих химических стельках

Или Вы в состоянии закупить этих стелек на 100 тысяч долларов?

Лучше пиар , и огромная помощь
coch100• 18 января 2023
Ответ дляrabbit

Лучше пиар , и огромная помощь
Если не складывать в кубышку зарплату воина, то можно не ждать подарков, а думать о своем здоровье впервую очередь.
rabbit• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
А детей воина ты кормить будешь?
А вернётся он калекой, ты ему будешь помогать? Про государство я молчу , знаю , что будет
Shame on you!
Не чіпай - вб ю• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
Не побачила жодного піару.

Ось йому наприклад вірю, що допомагає.

А Притулі та вам - ні. Тому що він допомагає і все. А такі як ви та Притула тільки розповідають та звинувачують інших.
coch100• 18 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Не побачила жодного піару.

Ось йому наприклад вірю, що допомагає.

У меня муж на нуле, мне можете не верить, но без обмороженных пальцев.
И то что он полностью экипирован не заслуга пети. А те люди которые помогают, просто помогают без статей в газетах и фото по всем каналам.
coch100• 18 января 2023
Ответ дляrabbit
А детей воина ты кормить будешь?
Shame on you!
Всмысле, пусть отморозит себе пальцы, но на его экипировку денег не потрачу? Ну вы даете!
Не чіпай - вб ю• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
На мільйони євро допомагають?) Чи може ви стільки вклали?
Люба, вашому чоловік звісно здоров´я, але не вам робити зауваження людям, що реально вкладають власні мільйоні, а не пусті слова та обіцянки, в наших ЗСУ.
Коли допоможете на такі ж суми - то лише вам вирішувати сказати про це чи ні. Інші хочуть про це казати і це нормально.
coch100• 18 января 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А миллионы он где заработал? Он обычный трудяга на заводе? Он не является одним из олигархов , которых все пытаются искоренить?))
Ой, эту тему лучше не продолжать, каждый помогает на столько на сколько считает нужным и только петя вечно с фотосессией.
Не чіпай - вб ю• 18 января 2023
Ответ дляcoch100
Омг, що за дикість? Треба обов´язково працювати на заводі??

Бізнесом займатися ні-ні?

Ви б спочатку з собою розібралися і власним світоглядом, а потім вже боріться з чимось. Іскорєніть вони намагаються, ппц який.

Завжди будуть багатші та розумніші за вас, зміріться.