Зам Ам• 17 января 2023
Ви б виїхали з дітьми, якщо чоловік проти?
Не пересидіти, а намагатись зачепитись у іншій країні, щоб дати дітям нормальне майбутнє.
Чоловік має змогу виїхати, але категорично проти. Починаються розмови на тему: « а кому ми там потрібні, а хто нас там чекає...». Просто не хоче нічого робити, йому зручно на насидженому місці. Ми з центр України.
Ви б виїзжали заради дітей чи сиділи б біля чоловіка, а заодно і ваші діти у невизначеності за майбутнє країни?
Результат:
вже голосів:
71 (44.38%)
Я б виізжала
49 (30.63%)
Я б лишилась
40 (25%)
Результат
Зам Ам
• 17 января 2023
Ми з дітьми пів року провели за кордоном. Нічого страшного та нездійсненного я там не бачу. Все можливо, якщо рухатись вперед та працювати.
Посудомойка• 17 января 2023
так виїхала би, думаю всі бачать що зараз коїться в Україні і кінця цьому не видно, стає тільки гірше, якщо не станеться дива, буде новий наступ ублюдків навесні. або літом. Вам не страшно за дітей? Тим паче якщо чоловік може виїхати. Ми самі з дитиною поїхали до його родичів, він сам настояв.
Бокс-орун• 17 января 2023
Тобто Ви стверджуєте, що у дітей, які не виїхали майбутнього в Україні не буде? І Україну країною без майбутнього важжаєте? Чи як? то з ваших слів
Пугачиха• 17 января 2023
вон крым белгород и чуть поменьше брянск курск постоянно под обстрелами -дроны ракеты .там страшно и русня катится в пропасть.я тоже с центра ,автор.и даже мысли нет уехать.нам и дома хорошо.все знакомые -а их много-никто не выехал.работают люди.живут.да и победа скоро.
ШобВам_КакНам• 17 января 2023
Ви там з чоловіком домовтесь якось. Дивно, що ви ше досі тут, в той час як «майбутнє країни» не визначене ... мені Ок
Пугачиха• 17 января 2023
Ответ дляПосудомойка
сейчас мы наступать будем.читайте новости.нато дает классное оружие.
Непогодка• 17 января 2023
Ні, без чоловіка ні, діти малі зовсім, я не it працівниця. І не всі за кордоном мільйонери і мають блискуче майбутнє. То міф
Посудомойка• 17 января 2023
Ответ дляПугачиха
читала, дуже сподіваюсь на це! Але вже стомилась чекати дива, сподіваюсь я помиляюсь, дуже хочу додому, до чоловіка
Але зараз новини страшні, Дніпро, Соледар, білорашка ((
МошеЙница• 17 января 2023
Выехала бы переждать. Так и сделала. Закрепляется здесь не планирую, хочу домой. Сравнив все за и против, дома было, и верю, что и будет лучше.
Непогодка• 17 января 2023
Ответ дляМошеЙница
Куди в їхали?
На иголках• 17 января 2023
Я осталась, но пытаюсь подтолкнуть мужа уехать. Для начала, мы вдвоем записались на английский и еще хочу записать мужа на курсы по ИТ под предлогом учиться никогда не поздно, а вдруг это твое.
Кошечка-муркошечка• 17 января 2023
Ответ дляНа иголках
А себе записати? Раптом це ваше.
На иголках• 17 января 2023
Ответ дляКошечка-муркошечка
А себе записати? Раптом це ваше.
Вряд ли это мое. Но я попробую учиться с мужем, просто по одному курсу. Может, и правда, окажется мое
Фрекен бок• 17 января 2023
Ответ дляПугачиха
Окрошка из слов
ГендиреХтор• 17 января 2023
Треба спробувати. Повернутись завжди можливо. Я з березня виїхала з дитиною. Пізніше приїхав чоловік. Потім розійшлися вже тут. Він забрав сина та поїхав в Україну. Я залишилася. Я не хочу повертатися. Син не хоче сюди. От і думай, що робити.
ГендиреХтор• 17 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Всі розуміють, за що саме написала Автор. Діти, які у 14 році їли морозиво у парку та збирали лего в 22 році загинули на війні. У кожного є право робити свій вибір.
Зам Ам
• 17 января 2023
Ответ дляНа иголках
Саме цікаве, що мій дещо відноситься до айті, але рухатись далі не хоче. Зараз замовлень мало. Мову іноземну не вчить, хоча визнає, що вона вкрай необхідна і це нові горизонти. Шукає клієнтів серед наших. А наші працюють посередниками в іноземних фірмах. От якби чоловік знав мову - працював би напряму
Зам Ам
• 17 января 2023
Ответ дляГендиреХтор
Син у Вас дорослий мабуть вже?
ФруктЕщеТот• 17 января 2023
Вы должны решать вместе, если вы семья!
Понимаете! У вас должен быть общий взгляд на будущее. Моему мужу позвонил кум ( живет за границей) и сказал: это твой шанс дать детям другое будущее, вырвать их из цикла революций и воин каждые 10 лет. Мы уехали всей семьей. Жалею, что не уехали, когда нам было по 30 и было намного больше сил и возможностей
Зам Ам
• 17 января 2023
Ответ дляГендиреХтор
Мій син народився практично на початку воєнних дій на Сході нашої країни, коли анексували Крим. Йому зараз дев’ять. Ще дев’ять років і він буде військовозобов’язаним. Я не хочу такого майбутнього своїм дітям, я не хочу відправляти сина на війну.
Пишу, як є.
Точный сантиметр• 17 января 2023
Автор, ви якусь мову знаете, щоб знайти офісну роботу? Якщо так, то їдьте, зачепитись зможете, і повернутись в Україну завжди зможете, у вас же є житло тут? Просто не продавайте тут нічого, поїдьте і подивитесь як воно буде
Зам Ам
• 17 января 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Вы должны решать вместе, если вы семья!
Ваш чоловік молодець, що погодився виїхати. Та й кум постарався, мабуть без його підтримки чоловік не наважився б?
Черпак_для_фантазий• 17 января 2023
Ответ дляЗам Ам
Пишу, як є.
А война еще на 9 лет?
Зам Ам
• 17 января 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А война еще на 9 лет?
Надіюсь, що ні. Але перевіряти не хочу
ГендиреХтор• 17 января 2023
Ответ дляЗам Ам
Син у Вас дорослий мабуть вже?
Ні, не дорослий. Ось буде 10 років тільки.
ГендиреХтор• 17 января 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А война еще на 9 лет?
Ну війна взагалі вже з 14 року в Україні. Тобто 9й рік. Мій син народився 2013