Та легко!• 17 января 2023

Газова варочна поверхня

Нержавіюча або загартоване скло
Що краще обрати?
Tatyana_1975• 17 января 2023
У мене було скло whirpool - супер, зараз Elekrtolux - жах. На вигляд, однаково, але в догляді, то небо і земля. Навіть, не здогадувалась, що така може бути різниці. Перше- витер, чимось пшикнув-краса, а другу нічим не можу вимити, щоб не було розводів

А у нас макарошки• 17 января 2023
Стекло, у меня Вирпул
Я в дамках• 17 января 2023
И у меня вирпул стекло. Отлично выглядит и очень простое в уходе.
Бутербродница• 17 января 2023
Емаль
Быстровочка• 17 января 2023
Маємо нержавійку Candy із чавунними гратками. Через 4 роки покриття виглядає чудово. Але фарба на ручках стирається, потрібно оновити термостійкою фарбою.
Пушистая киска• 17 января 2023
У меня нержавейка, с чугунными решетками, Бош - 10 лет, уже вторая.
Первая в родительском доме, ей уже 15 лет.
Ручки немного оплавились, но это мама холодец любит поставить варится на пол дня...