hrushyk• 19 января 2023

Канада,програма для біженців

Можливо є люди,котрі скористались цією програмою
Як воно все відбувається ?
Наскільки складно,яке підводне каміння?
Буду вдячна за реальний досвід
автор hrushyk • 19 января 2023
Ответ дляSobora
Не у всіх провінціях і не на всі програми дуже високі прохідні бали. Але на впевнений середній рівень мову знати треба точно. Якщо не здали, то перездаєте. Щоб податись на pr треба прохідний бал, якщо його немає у вас то виходить умова не виконана.
Зрозуміла,дякую
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляhrushyk
Тобто,щоб легалізуватись в Канаді то потрібно здати екзамен з мови,вірно я розумію ?
А якщо не здав ?
Так, в Онтаріо на дуже високі бали і працювати 40 год в тиждень (full time) на робітах з списку (все є на офіц сайті). Не просто робота, а певні вимоги є. Краще розповість консультант по провінціях. Зараз робоча віза на 3 роки, за той час потрібно виконати вимоги, щоб отримати pr
автор hrushyk • 19 января 2023
Ответ дляalinka0908
А якщо 3 роки минуло,pr не отримав,то типу - будь здорова,чорнобрава,вали додому ?
nata.ant• 19 января 2023
Ответ дляhrushyk
Яке там
Чоловікова братиха
Виїхала в Польщу,в перші дні війни
Зараз там
Але в Польщі дорого,треба багато працювати,щоб орендувати житло ,то хочуть в Канаду,там по ходу мед 🫣
І не можемо ніц пояснити ,ні відговорити
В доньки (17 років) епілепсія,я не знаю,що вона там збирається з тим всім робити …
Ну якщо їм Польща дорога,то що вони будуть робити в Канаді ,я не арелставляю
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляhrushyk
Не знаю, може будуть продовжувати робочі візи. То індивідуально все.
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляnata.ant
Дуже хвалять Норвегію.
автор hrushyk • 19 января 2023
Ответ дляnata.ant
Ну от і в нас такі думки
nata.ant• 19 января 2023
Ответ дляalinka0908
Дуже хвалять Норвегію.
У мене в чоловіка з роботи поїхали так чоловіки в Канаду,в Польщі вони мали пристойну зарплатню і так далі, ті двоє що поїхали в Торонто працюють курерами на Uber it´s
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляnata.ant
А живуть за що з такими роботами в Торонто?
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляhrushyk
Ну от і в нас такі думки
Розумні люди все прорахували, то аде в Манітобі подалися на pr
nata.ant• 19 января 2023
Ответ дляalinka0908
Я незнаю,де мешкають.Знаю тільки,ким працюють на даний момент.Є ж накопичення,може на них
Nerses• 19 января 2023
Ответ дляDzvo
Вот как раз после Польши многие и едут в Канаду, почему бы и не попробовать? И там , и там надо много работать, но Канада как то перспективнее. Можно пробовать Квебек, там пособие дают, пока ходишь на курсы французского.
Знакомые до войны в Квебек переезжали. Продали трешку в Харькове. Вернулись с голой опой. Муж сварщик , жена переводчик. Дорого, холодно, квартиры тогда сдавались без ничего, только стены. Сейчас возможно как-то по другому. Но не всем подойдёт климат, даже просто переждать войну.
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляNerses
В Квебеку погода як в Харкові, але мова.... і купа нюансів.
Nerses• 19 января 2023
Ответ дляalinka0908
Если погода норм, то можно пробовать.
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляNerses
Если погода норм, то можно пробовать.
Французька мова
Nerses• 19 января 2023
Ответ дляalinka0908
Французька мова
Там где были они ( север ) там не только французский был проблемой.
Elani• 19 января 2023
Ответ дляNerses
сварщики очень хорошо получают
у него английский совсем плохой или просто не нашел работу
странно
Nerses• 20 января 2023
Ответ дляElani
сварщики очень хорошо получают
странно
Хорошие сварщики да.
Его пригласили на собеседование, уровень работы их не устроил.
Она работала одна, вернулись назад через три месяца.
Dzvo• 20 января 2023
Ответ дляalinka0908
В Квебеку надалі ви не легалізуєтеся. Тобто це дорога в нікуди.
Так а в чем тогда смысл этой программы по изучению языка с выплатой стипендии? Зачем это Квебек?
Elani• 20 января 2023
Ответ дляNerses
Хорошие сварщики да.
мда ...
зачем вобще было ехать тогда
странный мужик
Nerses• 20 января 2023
Ответ дляElani
мда ...
зачем вобще было ехать тогда
странный мужик
Делегация их приезжала на предприятие , агитировала к себе на работу двух сварщиков, они отказались, а он мечтал с семьёй об эмиграции давно.
alinka0908• 20 января 2023
Ответ дляDzvo
З досвіду знайомих, мову треба здати на дуже хороший рівень. Приїхати, почати працювати full time i вивчити мову, паралельно займатися дітьми - я не уявляю як.
laska_vo• 25 января 2023
Ответ дляSobora
Я скористалась, якщо ви про cuaet.
Для мене один і найбільший підвоний камінь, це те що поки ти в Європі чи Україні, скільки б не читав відгуків, все одно реальність повнісю відрізняється від того що очікував.
В ютюбі є багато оглядів від людей з різних провінцій, можете подивитись. У всіх різні враження.
Доброго дня. Підкажіть, подруга сказала, що біженцям платять канадськими доларами 3000 на дорослого і 1200 на дитину щомісяця. Це так? Вона в Німеччині, нарешті працевлаштувалась, та подала на візу, а в кармані вітер свище. Я трохи в шоці, бо і в Німеччині статус втратить і там не зможе.
alinka0908• 25 января 2023
Ответ дляlaska_vo
Допомога разова, а не щомісяця
laska_vo• 26 января 2023
Ответ дляalinka0908
Допомога разова, а не щомісяця
Дякую. Так і думала. Не знаю де вона бере інформацію, та чомусь впевнена, що там рай і, якщо що, то в США з легкістю переїде з Канади. Ну нехай пробує.