І як швидко ви скинули після закінчення? Коли я родила я зразу вернулась до дородової вагі, і якось так і була, а зараз починаю бачити, що збільшуюсь, животик вже такий добренький став, особливо після свят, ще не важилась, але поки не хочу... Завжди була 61-63 кг( ріст 175),ніколи не переходила цю межу, їла завжди багато і калорійно, але обмін речовин працював на ура, потім зустріла чоловіка, за рік поправилась на 10 кг, потім скинула трохи, ну коротше з вагою проблем особливих ніколи не було, якщо набирала, то так і швидко скидала потім, а зараз страшно, а якщо тепер так і буду така... Дивлюсь на свої фото старі, така худенька була, а постійно схуднути хотіла, от дурна була..
Краля-Галя• 19 января 2023
Я худела, была 48 вместо обычных 51) закончила кормить - поправилась, теперь вот 10 лет в весе 55.
Бибер-анонимер• 19 января 2023
Я жрала как не в себя все подряд. На гв набрала за 2 года 28 кг. Прекратила кормление, ушло все за 8 месяцев
Царь-Матушка• 19 января 2023
Ответ дляБибер-анонимер
О это я. Молоко пропадает, если я просто пью воду и поем гречки 2 р в день. Скорей бы докормить и вернуть свою говядину, яйца, овощи, ягоды, орехи , я как кипарис и красивая и здоровая, сейчас ужас.
60 метров сметаны• 19 января 2023
Набрала 5 кг за півроку
Зараз жорстко обмежила себе
Побачимо, як буде з молоком, але жиріти я більше не хоч
В моєму випадку явно гв посприяло набору. Це я не жеру халву і булки вагонами!
Зараз жорстко обмежила себе
60 метров сметаны• 19 января 2023
Ответ дляAmazingLady
Я с чего поправляться на гв
З того, що до гв
Пролактин на всіх по-різному впливає
AmazingLady• 19 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
З того, що до гв
Пролактин на всіх по-різному впливає
Удалено администрацией...
миссАрфография• 19 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Что за бред
60 метров сметаны• 19 января 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Зупка_цем• 19 января 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Те, що ви говорите про дієту для годуючих говорить достатньо про рівень вашоі компетенції в питанні😂
AmazingLady• 19 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Удалено администрацией...
Обычная щадящая диета, не жрать конфеты в тригорла, сгущёнку не пить, колбасу не жрать, как то так
AmazingLady• 19 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
То что вы делаете выводы поверхностные, говорит о вас точно так же. Будет оно мне рассказывать...
60 метров сметаны• 19 января 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Зупка_цем• 19 января 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Последний вагон• 19 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
а почему нн есть это сейчас?
Добрый Жук• 19 января 2023
Я набрала на гв, ситуація схожа з Вашою. Вже півроку як закінчила гв, а вага не зменшується. Треба або дієта, або спорт, сама по собі вага не йде.