Без Баяна• вчера в 21:20

Это не ребёнок

Это Черт, который за деньги провоцировал и кидал камни в работников ТЦК ( я не могу сказать что у меня к ним хорошее отношение) .
Но Ему за это заплатили 10000 гр. российские спецслужбы, есть видео передачи денег .
Паспортний стіл• вчера в 23:43
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вас военные держат взаперти?
Ну ясно, отличный у нас народ, стоит того, что бы его защищать.
ДБР встановило ще чотирьох працівників районного ТЦК на Одещині, яких підозрюють у незаконному утриманні та насильстві щодо громадян. Загалом кількість підозрюваних у справі зросла до 13.

Джерело: ДБР

Дослівно: ’Працівники ДБР за сприяння ВСП ЗСУ встановили ще чотирьох працівників районного територіального центру комплектування на Одещині, причетних до незаконного утримання та насильства щодо громадян’.

Леди_на_драндулете• вчера в 23:43
Ответ дляПацелуйнитуда
Тцкуни - не військові, це тилові щури, що прикрилися військовою формою
Что значит прикрылись? Да, тыловые, а как в ТЦК могут быть полностью годные?
Крысы? С чего бы?
Снегопадка• вчера в 23:45
Ответ дляРадуга-дуга
Нарушать что?
Незаконное пересечение границы?

Почему наказание за незаконное пересечение границы ИЗ Украины В сторону Румынии
- на территории Украины - СМЕРТЬ,
- а на территории Румынии - штраф ?!

Бошка некоторым только для того чтобы в нее есть
При чем ни одним законом запрет так и не урегулирован. Прямой отсылки к тому, каким именно категориям нельзя покидать страну, нет нигде.
Леди_на_драндулете• вчера в 23:45
Ответ дляПацелуйнитуда
Ти ба, а людей калічити - здоровий бугай
Кого он или такие как он покалечили?
Леди_на_драндулете• вчера в 23:46
Ответ дляПацелуйнитуда
Не у воєнних, а у тцкунів. Не ображайте військових таким порівнянням
Так военные поддерживают ТЦК, это гражданским домовым они поперек стоят)
Паспортний стіл• вчера в 23:48
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не вашно кто на месте тцкуна, кидать камнями в людей это дикость.
А забивати ветеранів -не дикість?
Звільненого з полону морпіха військовослужбовці ТЦК побили та заштовхали до автомобіля: що кажуть сторони
В Одесі рослідують побиття звільненого з полону морпіха, захисника Маріуполя Романа Покидька.
Паспортний стіл• вчера в 23:54
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Кого он или такие как он покалечили?
Покалічили ветерана- інваліда в Києві, і не одного.
Автопортрет нурофена• вчера в 23:55
Ответ дляПаспортний стіл
А забивати ветеранів -не дикість?
конечно дикость, никто ж не говорит что это хорошо
Чай не пью, только кофе• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
А забивати ветеранів -не дикість?
ну ок, як на те пішло, в країні багато дикості. лікарі, які ставлять придатність всім без розбору і на фронт, не дикість? шмаркачам з камінням на них теж кидатись? чи на поліцейських у формі при виконанні, бо вони тцк допомагають? ще хочу побачити, як хоч одна порадниця кинулась на суддю чи прокурора.

База_птеродактилей• 2 часа назад
Ответ дляАвтопортрет нурофена
гаденыш. Даже если за бесплатно
Лечись, тетя
Паспортний стіл• 2 часа назад
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Випадків стало багато приниження ветеранів ,,спортиками,,. Значить, комусь це треба
Паспортний стіл• 2 часа назад
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Якби тиловий ,,воїн,, так душив сина умовного Веніславського чи іншого можновладця, вже був би на мінних полях або Скелі. Звісно дикість,коли навіть Конвенція ООН не працює.
Леди_на_драндулете• 2 часа назад
Ответ дляВсе буде Україна
Ттравили бы сноа назад, не знаю. Зорового, что списался. Уехал уже с семьей
Нет, не отправили бы, если он списался, то минимум в тыл бы перевели.
Леди_на_драндулете• 2 часа назад
Ответ дляПацелуйнитуда
А заодно хай перевірять яке у нього УБД
Уже проверили
Форс мажор• 2 часа назад
Ответ дляФантазерша
А твой путин не чёрт, хуже гитлера в сотню раз
не то, что наша сволота зеленая
Чай не пью, только кофе• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
Це в обидва боки працює, якби чіїсь сини кинулись на порадниць з камінцями, бо їм не подобається професія або погані асоціації, то була б друга пісенька. Закон має бути один на всіх, а не з камінцями, а потім за конвенцію ховатися.
Паспортний стіл• 2 часа назад
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Завтра отакий,,воїн,, захоче згвалтувати дівчину, яку зловить в бус під час жіночої мобілізації , бо вже є кримінальні справи в Одеському тцк щодо катування та вчинення дій сексуального характеру стосовно чоловіків. Цікаво, захисниці беззаконня мовчатимуть ?
База_птеродактилей• 2 часа назад
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Крысы? С чего бы?
Очередная тцкашная подстилка. Как оно жить за кровавые деньги?
Леди_на_драндулете• 2 часа назад
Ответ дляЙосип_молодий
Тцк не = военный.
Военный сухопутных войск это не военный? Как у вас так логика выдает?)

Леди_на_драндулете• 2 часа назад
Ответ дляMelanko
ВЛК всіх зцілює, і сліпих і косих і нариків, то божа служба
Не исцеляет, как показывает практика.
Чай не пью, только кофе• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
Цей конкретний чоловік, на якого хлопець кинувся з камінцем, когось згвалтував? А якщо завтра представник вашої професії захоче згвалтувати ту ж саму дівчину? Цікаво, чи такого не буває?
Паспортний стіл• 2 часа назад
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Не працює, сини можновладців будуть робити що завгодно, ніхто з порадниць і не пікне))
Чай не пью, только кофе• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
ось це правда, цим можна все
Паспортний стіл• 2 часа назад
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Коли жінок пхатимуть в буса, все перевірите на собі)))
Чай не пью, только кофе• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
Ну ви також маєте таку можливість. Так, як щодо мого питання, в лікарів, поліцейських, теж можна камінцями кидати малим правдолюбам? Чи з боку цих категорій у призові все ок?
Айболитная• 2 часа назад
Что бы там не случилось взрослый мужик не может применять силу к ребёнку. Все вопросы решаются с родителями.
Паспортний стіл• 2 часа назад
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Де я писала, що можна кидати, я написала що до чужої дитини не можна силу застосовувати нікому. І так, якщо це зробить син чинуш, то тцк ще на колінах перед ним проситиме вибачення. Абсурдна дикість, але це наша реальність.
Леди_на_драндулете• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл

Джерело: ДБР

Ну видите, все по закону, кто нарушил тех наказывают, что опять не так?
Леди_на_драндулете• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
Именно эти военные? Есть уголовные дела?
Чай не пью, только кофе• 2 часа назад
Ответ дляПаспортний стіл
Ну так це у 2 боки працює, на чужу людину не можна кидатись з камінцями, інакше, як через самозахист. Я хочу подивитися хоч на одну порадницю, на яку кинеться малолітка і вона буде стояти і нічого не робити, у відповідь не дасть ляща.