Перловая Кашка• 19 января 2023
Куртка . Как она вам?
Добрый вечер. Девочки, что можете сказать об этой куртке? Для какого она возраста?
УжеВотДа• 19 января 2023
Без різниці. Єдине, що я в своїх 154 см у ній загублюся) навіть якщо мій розмір буде.
Любовь Калистратовна• 19 января 2023
Грустная куртка. Ничего интересного для любого возраста, не украсит.
ЯНаПэПэ• 19 января 2023
Пора вже виробникам прислухатись до порадниці,і писати на дорослих речах,як на дитячих: ’вік 25-30’,’вік 40-45’, ’вік 30-40,але підійде й на 45,якщо ви струнка’...