ДваДваВосемь• 19 января 2023
Когда вы хорошо выглядите, замечаете что девушки со злостью на вас смотрят?
Девушки, женщины, замечаете такое?
Бжоли-бандерівці• 19 января 2023
Нет. Всегда смотрю на красивых без зависти. Ну и хорошо выглядите - это слишком индивидуальное ощущение. Для других может быть ужасно.
Бабулька• 19 января 2023
Так, колега така була колись. Прийдеш у якійсь обновці і все - мовчок і косяки з-під лоба
Помогалочка• 19 января 2023
Скажу вам таємницю - всім на всіх одинаково. Чесно, інколи навіть не скажу хто в чому був одягнений навіть приблизно, хоч цілий день радом працюємо.
Закусенец• 19 января 2023
Ответ дляПомогалочка
Це ваше відношення. А є такі, яким до всього є інтерес. Таки так, автор, іноді я таке помічаю
язззззь!!!• 19 января 2023
Ответ дляПомогалочка
Потому что вы самодостаточная женщина, а есть такие, вы шо, я должна быть звЯзда, вы шо, чтобы кто- то лучше выглядел
Помогалочка• 19 января 2023
Ответ дляязззззь!!!
Взагалі байдуже хто як виглядає
Нема на те ні часу, ні ресурсів. Не порівнюю себе ні з ким. Я - є я, незалежно що одягла чи ні.
Помогалочка• 19 января 2023
Ответ дляЗакусенец
Як можна порівнювати хто як виглядає чи не виглядає? То є якайсь шкала краси? Для кожного ці стандарти різні.
Слухи-руки не распускаю• 19 января 2023
Это жуткое невежество рассматривать других людей. К сожалению у нас невежественных очень много.