Нехай щастить• 19 января 2023

Покажіть вашу плитку в санвузлі

Сам себе Петросян• 20 января 2023
Ответ дляНехай щастить
Тоді норм. Гарно у вас вийшло, стильно
Дякую

МатьЧасть• 20 января 2023
Старенька...
І зараз знову ремонт)
Баррикадница• 20 января 2023
В нас така.
МатьЧасть• 20 января 2023
А це в дуже обмеженому санвузлі
Та_все_ок_будет• 20 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
У вас свой дом? Размер конечно шикарен
Ні, квартира. Це ще зменшували трохи, коли ремонт робили )
Та_все_ок_будет• 20 января 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
супер і просторо! а ванну не захотіли ставити?
Ні ) Ніхто не користується
Таракашечка• 20 января 2023
Ответ дляБаррикадница
В нас така.
А от в мене питання, навіщо два рукомийника? Ви ходите у ванну парами? Навіть у ванній не сховаешься, не зможешь сам побути

Баррикадница• 20 января 2023
Ответ дляТаракашечка
Дуже зручно, коли два умивальника. Один дітей, там всі їхні причандали, другий наш з чоловіком.
А так, хто хоче, той іде в санвузол сам. )))
Пацан к успеху шел• 20 января 2023
Ответ дляКуда ж без меня
О, я пам’ятаю, в Вас унітаз відходив від стіни?
Так, але не відходив, а скрипів. Кріплення під плиткою мабуть. Саме цікаве, що він як раптом почав, так раптом і перестав скрипіти взагалі. А ми вже майстра визвали))
Все будет, но потом• 20 января 2023
Вчора показувала тут. Ремонт ще йде. Але плитка вже лежить. Одна із стін покрита мікроцементом синім
Все будет, но потом• 20 января 2023
Ответ дляТаракашечка
Вранці коли вмиватися, дуже зручно, адже мені потрібен час , а інші чекати не можуть щоб умитись і зуби почистити. Зазвичай є ще інший санвузол для побути на одинці.
Баррикадница• 20 января 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Я уже не уявляю один умивальник у ванній кімнаті.)
Заставляличка• 20 января 2023
Моя
автор Нехай щастить • 20 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Старенька...
І зараз знову ремонт)
По вигляду не старенька. А скільки років ремонту, що ви вже переробляєте?
Все будет, но потом• 20 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Моя
Недавно выбирала унитазы, поняла что это теперь мой фетиш)))) у вас классный) безободковый наверное?
Счастье_же_вот_оно• 20 января 2023
Ответ дляСам себе Петросян
Там ще пралка в углу помістилась, над нею шафа з дзеркалом і розетки і ще велике дзеркало на дверях. Все мильно рильне в шафі, там же і фен. На фото все не вмістилось, але зробила максимум на площі 2 кв.м. а шторка це взагалі моє уподобання, убрала скло і зробила шторку. Так більше свободного простіру і немає плісняви в кутках.
А яка у вас довжина стіни, під якою душ і пралка? Хочу теж так але не певна, що влізе
Сам себе Петросян• 20 января 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
По стіні 1,55м. Це виміри до обкладання плиткою. Душпіддон 0,90м. Біля піддону не стали плитку донизу класти, тільки над ним, щоб пралка влізла гарантовано. Таким чином зекономили десь біля 2см. Стик плитки і бортика засиліконили.
МатьЧасть• 20 января 2023
Ответ дляНехай щастить
17 лет
А топили сверху раз 20 уже))) Сейчас сосед вроде уехал в Америку, мы на радостях решили обновить)
Счастье_же_вот_оно• 20 января 2023
Ответ дляСам себе Петросян
Дуже дякую! У мене така ж,то є надія. Збережу ваші повідомлення

Сам себе Петросян• 20 января 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ще, як варіант, можна пралку з вертикальною загрузкою, вони значно вузчі і краще підходять для маленьких приміщень. Ми пралку свою переносили з кухні і покупку нової не розсматрювали, тому постарались цю вмістити. А Вам удачі і щоб все получилось як треба!
Счастье_же_вот_оно• 20 января 2023
Ответ дляСам себе Петросян
Мені теж з кухні треба перенести)
Заставляличка• 20 января 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Безобідковий. Унітаз і інсталяцію-це перше, що ми придбали))))
Все будет, но потом• 21 января 2023
Ответ дляЗаставляличка
Не говорите что это Catalano sfera … я на него так долго смотрела, но выбрала другую модель.
{СоJIнТсЕ}• 02 февраля 2023