НаливайКа• 20 января 2023

Удаление нежелательных волос девочке-подростку

Суть вопроса в теме
Вводные, девочка 11лет, менструации ещё нет и не предвидется, а вот волосы на ногах есть, и она комплексует.
Что самое безопасное в этом случае (бритье не вариант)
Думала либо эпилятор, либо крем.
Поделитесь своим опытом.
Фиона Шрековна• 20 января 2023
Шугаринг

Бриджит_Фрикандо• 20 января 2023
Если сможет потерпеть, то воск или сахар.
Если терпеть не может- крем
Крошка Енот• 20 января 2023
Крем. Эпилятор - это жесть, от него еще и волосы вростают.
автор НаливайКа • 20 января 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Если терпеть не может- крем
Крем любой или есть для подростков?
Джавеліна• 20 января 2023
Що значить «нє прєдвідєтса»?
11 років - це саме той час, коли вона може початись з дня на день.
Щодо суті питання, я поговорила з донькою, показала своє волосся на руках, і вона перестала клмплексувати. Як на мене ще зарано прибирати волосся на ногах.
Стриптизерка• 20 января 2023
Моя боли боится, волосатость повышенная, руки-ноги кремом для чувствительной кожи.
Бриджит_Фрикандо• 20 января 2023
Ответ дляНаливайКа
Крем любой или есть для подростков?
Для подростков крема нет, они все для взрослых.
автор НаливайКа • 20 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Що значить «нє прєдвідєтса»?
Ну у неё только начала грудь расти. Думаю ближайший год, точно не будет
автор НаливайКа • 20 января 2023
Ответ дляСтриптизерка
Подскажите пожалуйста, какой крем🙏

Бриджит_Фрикандо• 20 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Що значить «нє прєдвідєтса»?
Если бы это были ваши волосы, то и последнее слово было бы за вами. Как только вопрос оволосения начинает беспокоить ребенка, его необходимо решить. Пока ребенок не услышал, от других детей о своем оволосении и не приобрел комплексы
Стриптизерка• 20 января 2023
Ответ дляНаливайКа
Подскажите пожалуйста, какой крем🙏
вит минима
автор НаливайКа • 20 января 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Согласна с вами на 100%
А потом мальчики с пушком над верхней губой ходят и тремя волосинами на подбородке потому что родители думают, что ещё рано брить и девочки волосатые
Гага Газу• 20 января 2023
Шугаринг
пышка_мышка• 20 января 2023
Шугаринг. Як раз час починати. А от коли будуть більш товстіші жорсткіші і темніші, буде більш болісно. Я сину пахви роблю з 9-10 років. Звик. Якби зараз почала в 12-13 було більш боляче бо волосся стало як в дорослого чорне.
Дежурняшная• 20 января 2023
Краще шугарінг. Вистачає надовше, менш травматично, ніж віск. Постійно возюкати кремом термоядерним по шкірі- то ж теж не фонтан(
Я только за!• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Жесть...чего только не прочитаешь здесь..
Дежурняшная• 20 января 2023
Сходіть до салону, хай це зробить професіонал, щоб швидко, без залипів. + це ніби як запрошення до світу жіночих дорослих штучок. Але у випадку, якщо донька сама цього хоче, а не Ви її до того підштовхуєте
Джавеліна• 20 января 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Не хвилюйтесь за мою дитину. Краще вчіть свою любити себе. Не потрібно так залежати від чужої думки. Впевнена в собі дівчинка ніколи не зверне увагу на це. Бо як не волосся, та знайдеться інша причина для булінгу (колір волосся, незвичне прізвище, високий зріст, зайва вага чи навпаки занадта худорлявість, сутулість, картавість, немодний телефон чи одяг не оверсайз).
Антонина матушка• 20 января 2023
Шугаринг
Моя где то с такого возраста ходит. Ноги раз в 3-6 месяцев, подмышки раз в месяц.
Если не смогли пойти и делаем кремом - волосы как после бритвы жесткие и темные

Джавеліна• 20 января 2023
Ответ дляЯ только за!
Удалено администрацией...
Котик-Пупсик• 20 января 2023
Там волосся дійсно багато чи пух?
Якщо пух темний, то взагалі можна двічі обробити перекисом водню і пух посвітлішає.
Взагалі неясно, як питання зайвого волосся постало взимку у маленької ще дитини.
Хтось їй вклав у голову думку.
Губка Боб• 20 января 2023
Почему бритье не вариант? Наиболее безопасный вариант как для начала.
ПоЗиТиВнАя• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Надіюсь це написал троль.
Миледи• 20 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Удалено администрацией...
А де ви прочитали про пісюни? Про дивно, як ви читаєте...
Котик-Пупсик• 20 января 2023
Ответ дляГубка Боб
11 років. Там ще три волосини.
Дежурняшная• 20 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Якщо дитина вже виявила до цього інтерес, то круто, якщо мама передає ці знання, навчає якихось жіночих штучок та догляду за собою. В мене, наприклад, такого не було. І я дуже добре знаю, як бути успішною в інших сферах, в мене не було проблем з залежністю від думки інших та нонконформізмом, а от коли захотілося експериментувати з собою та своїм зовнішнім виглядом у бік більшої жіночності, то не знала, з якого боку підійти і все через якісь власні шишки. Я би не хотіла такого для власної доньки.
Бриджит_Фрикандо• 20 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Да, любить волосатые ноги под летними шортами, может только дочка матери садистски.
автор НаливайКа • 20 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Там волосся дійсно багато чи пух?
Хтось їй вклав у голову думку.
Перекись точно не буду ничего делать.
На ваш вопрос отвечу, потому что на физоу ходит в шортах - такие правила, вот и возник такой момент.
Дежурняшная• 20 января 2023
Ответ дляГубка Боб
Навпаки. Гоління- це доволі травматичний для шкіри спосіб і постійно утворюються мікротравми шкіри, що є воротами для інфекції.
Губы рыбы• 20 января 2023
Донька дуже просила років в 11-12, водила на воскову епіляцію ніг. Раз зробили, більше не хоче)))) Каже, що поки що нічого не заважає)))
Бо боляче було...