НаливайКа• 20 января 2023
Удаление нежелательных волос девочке-подростку
Суть вопроса в теме
Вводные, девочка 11лет, менструации ещё нет и не предвидется, а вот волосы на ногах есть, и она комплексует.
Что самое безопасное в этом случае (бритье не вариант)
Думала либо эпилятор, либо крем.
Поделитесь своим опытом.
Думала либо эпилятор, либо крем.
Поделитесь своим опытом.
Блoшка-матрешка• 20 января 2023
Ответ дляДежурняшная
Сходіть до салону, хай це зробить професіонал, щоб швидко, без залипів. + це ніби як запрошення до світу жіночих дорослих штучок. Але у випадку, якщо донька сама цього хоче, а не Ви її до того підштовхуєте
Зачем мучать ребёнка? Крем, а после 18 лазер сделает или флтоэпилятор купит
НаливайКа
• 20 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Авторе,
Просто купите їй найбезпечніший станок, гель та навчите безпечно користуватись. Коли забажає, нехай сама голить. Крем не треба – може бути опік, а вселякі шугари – краще почекати повного дозрівання. Поодинокі волосини можна і пінцетом прибирати. Навчіть дитину, що інструменти повинні бути чисті, продизинфіковані і тільки для особистого користування.
Дякую за пораду
Більш за все не хочу, щоб в неї були порізи
Дежурняшная• 20 января 2023
Ответ дляБлoшка-матрешка
Я би була обережна з кремом, насправді. Особливо якщо чутлива шкіра. Плюс враховувати треба те, що наносити крем треба буде постійно та регулярно, а шугарінг має більш тривалий ефект. Плюс жа умови регулярності процедури нове волосся починає з часом рости не таким дебелим. Плюс за рахунок того, що волосся прибирається за ростом, а не проти, то у порівнянні з воском або заичайним епілятором, це не так болюче. Але знову ж, це вибір кожного.
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляДжавеліна
Я прочитала пах. Але не в тому суть. Тут скоріше сам факт що це робить мама. Я вручила сину трімер і все.
А якщо мама майстер депіляції? І робить пахви ( подмышки) сину.
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Я сама пользуюсь домашним воскоплавом кассетным + полоски. На ногах вообще не больно
Мені ноги боляче.
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Почитала що шугаринг то найкраще з усього що є, купила набір
Але руки не стоять поки, будемо тренуватися, бо результат наче гарний, аби не вростали
Ні. Треба йти до майстра. Самі без техніки, і досвіду, і правильно підібраної пасти і тп тонкощів. Можна синяків на робити. Одне діло на собі експеременти проводити. Друге діло на дитині особливо бікіні та руки , це важкі зони. Це я вам як майстер шугарінгу кажу.
Джавеліна• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Я свою думку написала вище.
Маргарита и Мастер• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Дочці 16 і пробували на нозі, невелику частину волосся прибрати, наче успішно, чекаємо як воно буде.
Ходити щоразу до майстра немає можливості
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це добре що у вас успішний досвід. Головне після процедури догляд за шкірою. Щоб уникнути вростання.
Маргарита и Мастер• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Дякую
А як довго і коли саме потрібно ’ чухати’ ніжки аби точно не вросли?
Так щоб і міру і без зайвих клопотів?
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую
Так щоб і міру і без зайвих клопотів?
Ну в такому віці волосся відростає швидко раз в тиждень пілінг, ензимна пудра, не ковырять якщо знайшли , поодинокі це нормально. Особливо взимку. (Колготки, якщо носить тісні штани і тп). Зволоження після душу. Можна купити лосьйон від вростання ( з кислотами).
Маргарита и Мастер• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Дякую за розгорнуту відповідь
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую за розгорнуту відповідь
Рада допомогти. Тут головне система.
Маргарита и Мастер• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Рада допомогти. Тут головне система.
Будемо вирішувати чи продовжувати як відросте те що видалили, до того був лише електричний епілятор і все.
Чомусь думаю що як почати брити, то буде густіше відростати.
Але вже хочеться дати станок в руки аби не мучити отим всим смиканням
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Після бритви буде жах . Жорстке. Бриття мало не щодня ( в мене так було в підлітковому віці, подразнення, порізи, жорстка щетина). Краще вже смикати раз в два-три тижні, ніж та бритва мало не щодня. Відростає м´яке тонше. З кожним разом не боляче і зменшується об´єм. А з віком можна перейти вже на лазер/електро
Маргарита и Мастер• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Теж так само дочці кажу, вважаю що краще таки уникати бриття
пышка_мышка• 20 января 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну хоче хай спробує)) буде з чим порівняти. Але після бритви смикати буде важко і боляче...
Маргарита и Мастер• 20 января 2023
Ответ дляпышка_мышка
Та наче поки не просить, терпить поки)