В шоколаде• 20 января 2023
Порадьте подушки
Порадьте якісні подушки для спання, з штучним наповнювачем. Щоб не збивались за декілька місяців.
Прикуси Язык• 20 января 2023
В мене піна, плоскі і піна ортопедичні одні з Юска, інші з Епіцентра, задоволена.
Зоркая Зорро• 20 января 2023
В мене з юска меморі, найкраще, що я купувала колись. Перестала боліти шия зранку.
Мексиканочка• 20 января 2023
Юск со всяким синтепонами и синтепухами дорогие не берите. От цены не зависит, быстро сбиваются.
В шоколаде
• 20 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Піна з юску. 450 гривен подушка, купувала після нр. Задоволена
Можете показати яку саме