питання до тих, хто плете і вишиває японським бісером MIYUKI.
цікавлять магазини в києві і з доставкою у київ.
Библиотекарь• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
та нема
ось хочу браслет спробувати сплести і думаю, може хто знає, де цей бісер продають. на фотках і відео він гарний!
Гугл говорит на проме есть..
Библиотекарь• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
в гуглі весь день пролазила сьогодні. цікавить взнати ще і від майстринь, якшо тут такі є.
Я думаю не купите, не узнаете. Писать могут что угодно, а на практике видно. Раньше у нас был магазин все для вышивки ит.д. Там много было чешского бисера и др. Видно вживую, что он не такой как китайский. Мб у вас в городе тоже есть подобный магазин. И цвета подобрать проще в реале.
Ответ дляБиблиотекарь
то я ж і питаю, де в києві є магазини з цим бісером у асортименті.
китайський і чешський я в себе і під домом куплю. але гарна ідея пошукати ’все для вишивки’ у гуглі!
Коварная Зая• 21 января 2023
Цікаво, чим відрізняється японський бісер? Ідеально ріаний чи кольори особливі?
Сиреневенькая• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
він наче рівний! мені треба рівний.
А в японському іде нумерація по іншому? Бо наприклад 10 чешського це 2,3 мм. А тут і 11, і 15 розмір...це ж скільки він в мм?
Ответ дляСиреневенькая
на оф сайті пишуть шо 11 це буде 1.6mm, а 15 це 1.3mm. це про ті, шо delica, бо мене саме вони цікавлять. вони наче як раз для рівного плетіння ідеальні будуть.
Сиреневенькая• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
Ясно. Тоді нумерація наче збігається, но це такі мілкі будуть, автор, якщо ви новачок, вам буде дуже важко плести. Беріть крупніше.
неДоЖиру• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
о дякую! на цей натрапляла вже, а той шо вище ні. там в тому, шо вище є магазини-партнери, то може буду дзвонити шоб вживу глянути на бісер.
Я купляла на вдв набори для вишивання кілька років тому, то бісер там рівненький, здається чешський
неДоЖиру• 21 января 2023
Ответ дляboringmovie
в хендмейді не новачок. усьо таке дрібне, шо очі повилазять, це моє
А що за хендмейд ви робите?