Чашечка чая• 24 января 2023

2023 рік – рік нашої Перемоги - ГУР

Немножко прогнозов от настоящих специалистов, а не видящих и прочих шарлатонов

‼️ 2023 рік – рік нашої Перемоги

📌 Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький під час інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ»:

▪️ очікується, що й зараз буде більш активне застосування повітряно-десантних військ зі сторони рф;

▪️ лютий-березень будуть активні бойові дії на Донецькому і Луганському напрямках;

▪️ існує ймовірність повторної спроби окупантів зайти на українську територію через кордон на Куп’янському напрямку;

▪️ проти нашої держави проводиться потужна інформаційна кампанія з метою розтягування наших сил та залякування населення;

▪️ чим довше тривають бойові дії, тим більше досвіду набирає ворог: якщо рік тому це були БТГр, батальйонні тактичні групи, то зараз вони повернулися до класичної схеми – бригада, полк, батальйон;

▪️ росіяни намагаються вести штурмові дії за рахунок нанесення потужних артилерійських ударів з метою повного знищення українських позицій оборони;

▪️ дефіцит високоточних крилатих ракет таких як Калібр, Х-101 та Х-555 змусив російську федерацію використовувати для обстрілів зенітні ракети;

▪️ росіяни не виробляють стільки зброї, скільки її втрачають;

▪️ бойове злагодження окупанти мали закінчити ще першого грудня, а закінчили першого січня;

▪️ серед можливих дій для нейтралізації діяльності «вагнера» — санкції, блокування фінансових потоків, обмеження в поставках озброєння…

▪️ в рф заявляють, що «вагнер» - приватна компанія, хоча у них немає закону про приватні військові компанії;

▪️ російські найманці погоджуються воювати за 200-250 тисяч рублів на місяць;

▪️ росіяни, які стоять на першій лінії, воювати не хочуть, не хочуть іти в наступ, багато з них намагається себе покалічити або отримати легке поранення, щоб вже не повертатися на фронт;

▪️ росія розосередила стратегічну авіацію по різним аеродромам, включаючи аж Далекий Схід;

▪️ на сьогодні загроза і взагалі риторика застосування ядерної зброї не стоїть так актуально, як це було на початку осені. Цьому сприяли і заходи міжнародної спільноти щодо ядерної безпеки;

▪️ ГУР свідомо вийшло зі своєю відкритою інформацією на суспільство:
- доведення меседжу, що розвідка розуміє все, що відбувається;
- сигнал противнику, що ми знаємо про їхні плани;
- з метою протидії ворожій дезінформації та пропаганді.
ok1904• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
Так не судят же(
Під Шмигалем крісло хитається?
TATI-13f6• 24 января 2023
Ответ дляtarveldy
Це погано? Аам треба щоб люди були у стані постійного стресу? Так, для кацапні це супер, вони багато в це вклали грошей і сил
Почитайте про емоційні тони
Погано , коли людям тупо брешуть, я за правду , якою би вона не була.
Светлый День• 24 января 2023
Как бы хотелось этого🙏Но честно не очень верю и не вижу предпосылок
Lady luck21• 24 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Хотя сколько я писала, мы харьковскую брали без танков. А тут слезы дили- что Украину бросили.
И что это было дело времени. Бастион. Пройден этап, настает новый этап с верой в Победу Украины!! В нас верит мир!

П с тему читала... но чашка чая хорошо пишет,

Но должны были пройти чистки в власти
что это за чистка такая. уволить. раньше за такое сажали с конфискацией...и кто следующй еще не известно...
LudaSHS• 24 января 2023
Ответ дляLady luck21
Так, расследование и суд
Лозинского он - домашний арест посадили.
Олимпиада80• 24 января 2023
Ответ дляirina _d
То есть, всё к лучшему? Тогда хорошо, а то я как-то поднапряглась, читая новости вчера и сегодня
Чего напрягаться? Передел потоков
Lady luck21• 24 января 2023
Ответ дляLudaSHS
Так, расследование и суд
только Лозинского? не спорю кого то для вида посадить нужно конечно
bolidd• 24 января 2023
Русняві тролиці тут зранку глотку рвали шо леопардів ге буде ) будуть все буде ) ваші свиносабвчі виродки дохнути будуть зграями ) а особливо смішно було читати які погані танки абрамси і леопарди ) там наражатись можна було )
tarveldy• 24 января 2023
Ответ дляTATI-13f6
Ну-ну
ёжовые рукавицы• 24 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Не люблю Березу, но тут согласна

Сьогодні за ранковою чашкою чаю з дипломатом почув цікаву фразу: - Відбулися два візита до України і почалися відставки та зміни в керівництві країни. Один візит публічний, один не публічний. Дуже добре, що візитерів почули. Погано, що без візитів це не робиться самостійно...
В отставку отправляют стрелочников, а не основных виновных.
Еленка14• 24 января 2023
Ответ дляLena_Lovecosm
Вас ждали) уже 35 человек сказали
То ви всім 35 відповіли вже?
Takamaka• 24 января 2023
Марк Міллі має сумніви, але наше ГУР висловлює більш оптимістичну позицію.
Особисто для себе вже не бачу сенсу комусь вірити або ні, просто чекаю на перемогу, на закінчення цього пекла, тут сумнівів не маю.
Takamaka• 24 января 2023
Ответ дляvikahma09
Я вважаю це така « імітація боротьби з корупцією» . Знаєте так скопом, гучно з огласкою. Типу дивіться як боремося, як боремося! На мою скромну думку, боротьба з корупцією це постійний, чіткий і спокійний процес, а не показові перестановки. Кожен чиновник має розуміти украв- тюрма! Все! А красти вони будуть, то й періодично спокійно їх повинні судити.
++++
І не просто пальчиком пригрозити та сказати «ай-ай, не роби так більше».
Takamaka• 24 января 2023
Ответ дляШанель79
Осталась земля только. Все наши недра ресурсы уже проданы. Нас просто не посвящают.Нас продали Блек Року.
Блэк Рок давным-давно инвестирует в Украину (и гос.сектор, и приватный), и не только в нее. Как и сотни других крупных международных инвестиционных компаний.
Соната любви• 25 января 2023
ага, очень верю буданову, у которого личный советник гогилашвили.