Реверанс• 23 января 2023

Знищення української зовнішньої політики. Послідовне

В мене двояке відчуття. З одного боку я радію через те, що послом призначають не ведучу курсів з мінету або не кінолога. А з іншого в мене питання чи знає майбутній посол китайську, чи є в нього досвід у дипломатії та чи настільки Україні байдужі стосунки з Китаєм, що ми відправляємо туди не фахового дипломата, а екс-міністра? Питання риторичне і відповіді не потребує. Бо я вже отримав відповідь через призначення екс-міністра оборони Тарана послом у Словенію, послом у Швейцарію екс-генпрокурора Венедіктову, а у Болгарію екс-ведучу курсів з виконання мінету. Нищення та приниження дипломатичної служби триває.
Береза

А це така процедура в країні зелених: не впорався в міністерстві - їдь послом в іншу країну. В країні, де фаховість не є основним чинником, отак і робиться…
Воробу-шек• 23 января 2023
Мадам, при вашому навіть спікером посадили особу з явними дефектами вимови. Так шо не треба тут про якусь професіональність розказувати))
автор Реверанс • 23 января 2023
Таке враження, що кар´єрні дипломати скінчились, то по вулиці збирають. Добре, що цього в будівлі уряду знайшли.
Чи під ним.
То ж робиться усе спеціально на шкоду Україні.
Зрадник в уряді дуже хитро і сильно шкодить Україні в чому тільки може.
ebbi• 23 января 2023
Посол Болгарии-это,конечно,треш.Но если говорить не предвзято,то ставить в один ряд экс министра обороны и экс ген-прокурора с интернет-сексологом как то некорректно.Ну и Береза тож как бы не белокрылый.
My_Dream• 23 января 2023
Береза ЗА сивочолого?
автор Реверанс • 23 января 2023
Ответ дляВоробу-шек
Удалено администрацией...
автор Реверанс • 23 января 2023
Ответ дляebbi
Той недоміністр гарно саботував всі закупки для армії.Поцікавтеся.
Для посла є граничний вік в дипломатичних інструкціях,Таран старіший.
Тупий ген-прокурор навіть на суддю не змогла здати екзамен.Позорище
ebbi• 23 января 2023
Ответ дляMy_Dream
Береза ЗА сивочолого?
Мне кажется ,мы сами на все это ведемся.Как только вспомнят что то о нынешней власти,тут же Порошенко за чуб притянут.Как только что то о Порошенко,тут же Зеленского за шиворот волокут.Самые большие вредители в обществе-это чересчур преданные слепые поклонники любой власти.Чем то церковных адептов напоминают...У них тоже истинная только их вера
Zelenkа• 23 января 2023
Ответ дляMy_Dream
Береза ЗА сивочолого?
А хіба не він був депутатом на Трої від СН?
Zelenkа• 23 января 2023
Ответ дляMy_Dream
Береза ЗА сивочолого?
Metelitsa• 23 января 2023
Це мініст промполітики, якого також ’ховають’ подалі, ік і Хомчака
Бо героїчно зірвав державне оборонне замовлення і реформу Укроборонпрому.
frolik• 23 января 2023
Ответ дляZelenkа
Він ніколи не був у СН.
Metelitsa• 23 января 2023
Ответ дляebbi
А навіщо Ви до цієї новини притягуєте за вуха імідж Борислава Берези?
Навіщо все це змішувати?

Від Вашого і мого відношення до Берези ця новина стане якоюсь не такою?
ebbi• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
А при минулій владі такі були,і при теперішній.Як і крадії,як і куми ,свати,брати...При любій владі є і професіонали,і чиїсь протеже...Нажаль
Metelitsa• 23 января 2023
Ответ дляZelenkа
Ні, не був
trikota• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
Чи під ним.
А може і скінчились. Може ті що є дипломати - прихильники руського миру або такі бездіяльні, що сидять тихо, не ворушаться. Кому такі ’дипломати’ потрібні.
Zelenkа• 23 января 2023
Ответ дляfrolik
Він ніколи не був у СН.
Сплутала з кимсь, дякую😏
ebbi• 23 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Навіщо все це змішувати?

Ну то ви старпост не читали,якщо мене про Березу питаєте.Перечитайте ще раз уважно.
Чому я не повинна дивитися на того,хто новину подає?
Metelitsa• 23 января 2023
Ответ дляtrikota
І багато зробила Венедіктова у Швейцарії, на яку українці тепер гонять за її нейтральніть?
trikota• 23 января 2023
Ответ дляMetelitsa
А на мене чого наїжджати?
Metelitsa• 23 января 2023
Ответ дляebbi
До речі, той небілокрилий Береза воював (зараз очі лікує).

А міністр-посол зривав оборонне замовлення
ebbi• 23 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Я не говорила хто і що зробив.Я про те ,що гонки прихильників двох таборів вже в печінках сидять.
Metelitsa• 23 января 2023
Ответ дляebbi
Зрозуміла.

Добре, що не ’герої’ ось таких новин як ця Вас дратують, а прихильники різних політичних таборів...

Так і живемо....
Безимени890123• 23 января 2023
Ответ дляebbi
Тут, швидше, вже Європа не витримала. Це не гонки, це наслідки візитів іноземних посадовців
ebbi• 23 января 2023
Ответ дляMetelitsa
Зрозуміла.

Так і живемо....
Мене дратує ,коли у прихильників іхні герої білі і пухнасти,а оппоненти всі демони.І вже чотири роки змагаються хто більше лайна на опонента виллє
tascka• 23 января 2023
Самий професійний уряд був при Януковичі, всі були професіонали в своїй галузі, от тільки Янукович виявився гомнюком(
ТайТаке• 23 января 2023
Ответ дляРеверанс
Чи під ним.
А чем Венедиктова не угодила?
Умная баба.
Просто убрали что бы не мешала ’делишки’ мутить.
ebbi• 23 января 2023
Ответ дляtascka
Це точно.І всі професійно злили країну в усіх галузях...
Metelitsa• 23 января 2023
Ответ дляebbi
Тоді у мене для Вас є ше одна погана новина: це буде продовжуватися, бо кількість зашкварів і проjkbiv зрозтає не щодня, а щогодини.

Ось свіженьке: Україна програла вибори Президента ПАРЕ.
Наш кандидат програв розгромно, 175 проти 44 у нашого

В тій самій ПАРЕ, куди слуги делегували на цю виборчу сесію тамаду замість Порошенка.

Ну і спробуйте це переварити без прив´язки до різних політсил, якщо зумієте
автор Реверанс • 23 января 2023
Ответ дляТайТаке
А чем Венедиктова не угодила?
Умная баба.
Настільки розумна,що єкзамен на посаду судді не пройшла.Клепки не хватило.
Зате поробила ручним прокурором,і заслужила тепленьке місце посла.
Так мутити,як вона мутила ще ніхто не мутив.
30 листопада 2020 року, о 23:42, Генпрокурорка Ірина Венедіктова таємно змінила прокурорів справи Олега Татарова і зірвала вручення йому підозри. Це дало старт складній історії антикорупційного розслідування, і наслідки цього вчинку ми відчуваємо і досі.

Заступника Єрмака запідозрили у підкупі експерта МВС Костянтина Дубоноса. За фіктивну експертизу Татаров мав дати Дубоносу хабар у 250 тис. грн у вигляді паркомісця у ЖК “Аристократ”. Документи мали б підтверджувати законність махінацій з квартирами для Нацгвардії і приховати збитку у 81,6 млн грн.

18 грудня НАБУ і САП таки вручили підозру Татарову, але потім Сергій Вовк з Печерського райсуду та заступник Венедіктової Олексій Симоненко зробили від себе все залежне, аби забрати цю справу в НАБУ і передати її в СБУ.

8 лютого Офіс Генерального прокурора надав відповідь на запит НАБУ про передачу справи Татарова.

В Ірини Венедіктової заявили, що досудове розслідування в цій справі має провадити не НАБУ, а СБУ, і підслідність у справі вже визначена на виконання рішення Печерського районного суду.

Понад тим, Офіс Генпрокурора звинувачує НАБУ в тому, що працівники відомства, попри визначення підслідності за СБУ, продовжують “відмовлятися скеровувати матеріали справи як до прокурора, так і до органу досудового розслідування”.

При цьому про те, що Апеляційна палата ВАКС зупинила рішення Печерського суду, яке використали для передачі справи Татарова від НАБУ, у листі з ОГП не згадується, ніби такого рішення і не було. Дані справи щодо Максима Микитася та Олега Татарова знаходились в НАБУ, яке за законом і має в підслідності цю справу. Але продовжувати розслідування Бюро не може, попри законність таких дій. І все через те, що в Офісі Генпрокурора вважають цю справу підслідною Службі безпеки, а рішення ВАКС — менш важливими за рішення Печерського районного суду.

Наразі провадження припадає пилом в СБУ, а Олег Татаров продовжує курувати правоохоронний напрям. Навіть більше, за даними журналістів, з жовтня 2021 року за новим розпорядженням і сферу кримінальної юстиції.

Як справа щодо Олега Татарова дійшла до такого патового стану? Ми склали детальну хронологію всього, що відбулося в цій справі, щоб отримати відповідь на це запитання: http://bit.ly/Tatarov_timeline
tascka• 23 января 2023
Ответ дляMetelitsa

А як же надія на молодь, на свіжі обличчя?(
це сарказм