Сижу_и_плачу• 25 января 2023
Хто позбувся міжбровки без ботоксу? Чи з ботоксом. Зайдіть
Дівчата, мені вже навіть дитина каже, що дуже помітно
Ось в спокійному стані з різних ракурсів.
В дзеркало я себе бачу прямо і не так помітно, а от люди бачать мене збоку і це видно!
Панічно боюся ботоксу. В мене і так купа проблем: кісти, фкм, варикоз. Щоб ботокс ще щось мені не ускладнив
Хочу спробувати якісь фейсфітнеси чи тейпи, і якщо не поможе, тоді пересилю себе і вколю.
Гроші є, я справді боюся..(
Массаж обличчя не дав нічого, трохи овал підтягнувся може. Але вона не дуже цю зону проробляла, погладження і все.
Гроші є, я справді боюся..(
Выступаю Я.• 25 января 2023
я колола кілька разів лоб+міжбровка. В мене глубокий залом ще з юності. Вперше уколола десь у 34. Скажу вам, що лоб був шикарний, а міжбровка нікуди не зникла. Вона не рухалась, але залом залишився. Виправило ситуацію лише введення філлеру. ось тоді я кайфонула від свого відображення у дзеркалі. Вже пройшло мабуть роки 2 з тих пір, я ще нічого не робила. ось почала знову виднітися міжбровка. треба ще раз зробити
Хранительница чешки• 25 января 2023
Ответ дляРяженка
так,перший тиждень буде отьок.але не критично. за тиждень все проходить,як правило. і ще як вибирати косметолога. нормальний косметолог заставить вас ’погрімаснічать’.далі щупає ваші м*язи обличчя,визначає які вони. ставить туди,де має колоти,крапки на обличчі. далі він заводить вашу картку.в якій намальловане лице і всі точки переносить на картку. тобто ви маєте як у лікарні свою мед карту. і наступного разу,коли ви приходите,він дістає і все бачить. 90% косметологів так не роблять.
крім того, треба колоти так,щоб збереглася міміка мінімальна і жінка не ходила як мумія. а ще коли багато ботоксу в лобі,щоб обездвижити, може сильно піднятися м*яз лобу і жінки ходять як здивовані,брови вічно підняті,або навпаки нависають- це багато дали ботоксу. я,як тепер почала це вчити,то бачу,що у 60%жінок ботокс вколото як попало. це видно по лобі,по піднятим бровам,по мішкам над очима. крім того,якщо в жінки мішки ,то колять лише в кутках очей.авже під очима - ні.
за протоколом,щоб не було міжбрівки,колеться лоб до волосяної частини по точках,міжбрівка,над бровами зовнішні точки,кути очей і під очима. Це загальне правило для всіх.Але косметологи цього не кажуть. і за цю ціну роблять набагато менше уколів,і розбивають уколи на міжбрівку,під очима і за все беруть окремо гроші. але це неправильно. колеться повністю верхня частина обличчя і тоді воно все працює . якщо ви вколете лише в міжбрівку,то 90%,що не спрацює і будете мати нависші віки з внутрішнього кута очей.
Зачем пугаете? Я 6 лет уже колю, никаких отеков на неделю не было ни разу, хотя сама к отекам склонна.
Мост_Устал• 25 января 2023
Ответ дляРяженка
міжбрівка без лоба не робиться! тільки неуки так роблять. я зараз проходжу курси косметології,6 -міс. по протоколу,щоб обездвижити міжбрівку, коляться точки по всьому лобі до волосяної частини.
подруга хотіла так як ви.пішла вколоти. зробили міжбрівку лише. не спрацювало навіть на півграма. спрацювало лише коли зробила так як треба.а ми думали,що на неї ботокс не діє. Діє! колоти треба правильно. мало кому допомагає лище укол в міжбрівку,таких мало. за протоколом і за анатомією обличчя сама по собі міжбрівка не обездвижується. воно все вкупі. увесь лоб -це одне ціле. Це матчастина.
+
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
А може спробувати тільки філлер?
Я не дуже хмурюся. Постійно перевіряю своє лице чи нема напруги в бровах. Зациклена. Нема, відівчила себе.
У подруги тонка шкіра, вона так «шльопає» лицем, хмуриться, активна міміка дуже, при розмові просто, а заломів немає)))
НеГолосую• 25 января 2023
Ви в Києві?
Я не колола нічого, та дуже сподобалася в клініці Медіол, на Позняках, Наталя Георгіївна. Та можливо тут ще когось порадять)
Ви дуже схожі на мою подругу Мирославу))
Неправдиша• 25 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Я хочу виключно міжбровку, але косметолог каже без лоба не коле. Я не готова так сильно себе обколювати. Міжбровку і все
Вроде как это правильно. Если уколоть одну межбровку, но может мигрировать.
Я такое слышала, но это не точно)))
Выступаю Я.• 25 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А може спробувати тільки філлер?
від шкіри багато залежить теж. в мене плотна товста жирна шкіра. у подруг, в яких суха та тонка теж немає майже зморшок. в мене більше
В шоколаде• 25 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А якщо опуститься лоб і брови?
В мене важкий і високий лоб
А якщо в мене отікає повіко?
Знерухомити пів обличчя потім не валине на овал лиця? Адже лімфа нормально не циркулюватиме.
Поясніть ці моменти. Дякую
В мене важкий і високий лоб
А якщо в мене отікає повіко?
Поясніть ці моменти. Дякую
Тотального обездвиживания не будет, из современным ботоксом, он более очищенный чем кололи раньше, мимика частично сохранена. У меня вариант гораздо хуже, очень маленький лоб и нависающее веко, каждый раз косметолог танцует с бубном чтобы брови не ’упали’. Ни на какой гормональный фон он не влияет, это местный препарат, на точки выработки гормонов он влияет.
Ряженка• 25 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
Найдите хорошего косметолога и ничего не провиснет. Наоборот, приподнимет брови, а с ним и нависшее веко.
саме так. ботокс піднімає
Moon shine• 25 января 2023
Если бы вы с такой межбровкой пришли ко мне и сказали колоть только межбровку,то я бы вас отправила домой))) межбровка это четко напротив бровей и небольшая. ваша межбровка занимает уже 1/3 лба,если не половину. без уколов самого лба ничего не будет. Вы ж видите себя в зеркале??? межбровка межбровке рознь. есть маленькая четко между бровями и не выходит за их уровень. У вас же совсем другая ситуация. Тут надо лоб колоть 500%. у вас уже формируется глубокий залом. и чем дальше вы тянете,тем потом его даже с ботоксом будет видно. будет как шрам синюшный. ко мне приходила клиентка. межбровка уже на весь лоб. даже после ботокса ее видно. цвет кожи красно-синюшный. другого она ничего не хотела. тут или делать как надо лоб+межбровку( это единое) или принять себя с этим и не морочить голову.
Р.С. все надо делать вовремя.
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляMoon shine
Р.С. все надо делать вовремя.
Ви гарантуєте своїм кліентам що брові не опустяться при такому обколюванні?
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляMoon shine
Р.С. все надо делать вовремя.
І ви як косметолог маєте знати анатомію обличчя. Не важливо яку зону займає міжбровка, спровокована вона надбровними м‘язами, а не м‘язами чола.
Тоді для чого «відключати» чоло
Якщо вколоти надбровні м‘язи які скорочуються і створюють міжбровку, то саме чоло морщитися в вертикальну лінію ніяк не зможе. Такого не буває
Чи як по вашому?
Тоді для чого «відключати» чоло
Чи як по вашому?
Moon shine• 25 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Тоді для чого «відключати» чоло
Чи як по вашому?
Тоді для чого «відключати» чоло
Чи як по вашому?
Тоді коліть собі самі))) анатомію я знаю дуже добре. Бо закінчила медінститут. Не можна виключити одні надбровні м´язи, бо вони переплетені нервовими закінченнями з м´язами, що вище. Як ви така розумна, то купуєте самі препарат і коліть)) це як прийти в операційну і вказувати хірургу як він має різати і зашивати. Просто якийсь сюр.
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляMoon shine
Я не буду колоти сама, я знайду лікаря який вколе міжбровку.
Багато дівчат відписалося що кололи саму міжбровку і все добре
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляMoon shine
Я ще запитувала чи не опустяться брові при високому чолі, ви так і не відписали. Чи брови то таке?
Moon shine• 25 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Звичайно. В мене такого не було. Бо треба колоти правильно.навпаки..у дівчат підняті брови і повіки. Відкритий погляд став
Moon shine• 25 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Відписала.ви якась нервова))) з одною міжбрівкою ви будете насуплена як борсук.стосовно брів.
До 50 років я можу дати більше препарату.але зберігаю міміку.брови опускаються у жінок після 55 років і коли дуже багато препарату. Тобто повністю знерухомити лоб в 55 р не можна,бо буде борсук насуплений. Крім того, треба колоти кінці брів, тоді вони піднімаються. І погляд відкритий.
Треба колоти не просто як заманеться, а враховувати вік і структуру обличчя.
Від неправильних уколів брови як опускаються, так і піднімаються. Хіба ви не бачили жінок,які ходять як П´єро? Оце криворукі кололи
Сижу_и_плачу
• 25 января 2023
Ответ дляMoon shine
Взагалі не бачила вколотих. А ні, одну маму з класу, але в неі під очима жах..
А ми ровесниці
В моєї мами в 55 нема таких зморшок, як у цієї мами з 33 років. Це просто щось..
Чи не може це бути компенсацією?
Зараз бачу що відмовилася від уколів, знову є дві міжбровки. А так не бачу, у нас мале смт. Губи є, в ботокс не помічаю
Спеціалістів з гарною репутацією нема.
А ми ровесниці
Чи не може це бути компенсацією?
Спеціалістів з гарною репутацією нема.