Кнопкотык• Изменено 28 января 2023

Заготовки на відключення світла

За місяць дуже багато пішло на доставку через відключення світла.

Поділіться які страви/заготовки робите такого, що можна їсти без розігріву/готовки?

В мене в голові тільки варіанти запекти м’ясо і тримати лаваші/овочі/соління щоб робити типу як шаурму. Ще можна яєць наварити. Так їсти чи зробити крабовий салат в той же лаваш, наприклад.

У вас є якісь такі рецептики? Треба починати економити на доставках)
Отчебучкина• 28 января 2023
Винигрет, зразы, пирожки, блины.
Дюймовочка• 28 января 2023
Термопакет вирішує багато питань як показала практика. Навіть сьогодні 6 годин пройшло, а картопля тепла, аж гаряча, капусняк теплий!
viastarkov• 28 января 2023
Скажите пожалуйста,как долго нет света?У нас отключают4/5, заготовки не нужны.
Тоска в носках• 28 января 2023
Котлеты и битки можно есть холодным. Блины и налистники, пирожки, пироги.
Почемучечка• 28 января 2023
У нас світло +2 і -6,Готую все як завжди.Головне підготувати до включення щоб зразу готувати.Але я вдома робота віддалена
Куратор дебошей• 28 января 2023
У вас что, свет отключают больше чем 10-12 часов?
сама себе прекрасная• 28 января 2023
Салати, бутерброди, помазанки готові на хліб, млинчики з начинками і холодні норм.
ТрамвайGirl• 28 января 2023
Кашу, картошку можно держать в термосе,или под одеялом. Не все же 24 часа нет света. Можно купить газовый баллон и плитку.
Люблю море• 28 января 2023
Ничего. Плита газ.
автор Кнопкотык • 28 января 2023
Ответ дляviastarkov
Позавчора майже добу не було. Сьогодні відключили в 12 не по графіку. Невідомо коли б включили, тому довелось замовляти їжу. Включили о 6, але могли б і не включити.

але навіть за графіком нам відключають на 6 годин. Це теж багато і часто години зі світлом випадають на ніч, або на роботу, коли сильно не поготуєш. Тому краще б мати якісь такі варіанти щоб не хотілось замовити готове.
автор Кнопкотык • 28 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Ничего. Плита газ.
Щастить)
a.ostroverh• 28 января 2023
Купите плиту настольную газовую
Спокойно можно и приготовить что-то несложное
И разогреть то, что приготовили пока свет был
Королева Сарказма• 28 января 2023
Бутери, консерви, кафе поруч, де на 150 грн можна поїсти у двох
Дюймовочка• 28 января 2023
Ответ дляКнопкотык

Подумайте за термопакети(в мене такі як колись для курки гриль, але впевнена оті великі що в супермаркетах ще краще). Я допустім гарячий капусняк в 3 л банку, банку в пакет, пакет в рушник. Гарячий капусняк дуууже довго. Мені поминки відбувати, то щоб люди теплого поїли, от прийшла вдала ідея
РыжаяЛиса• 28 января 2023
Нам повезло, у нас газ
Но муж приобрел примус походный и газ в баллонах, на случай капеца...
Королева Сарказма• 28 января 2023
Ответ дляКнопкотык

Це в якому місті?
автор Кнопкотык • 28 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Це в якому місті?
Одеса
ТрамвайGirl• 28 января 2023
Ответ дляКнопкотык
Одеса
На Слободке,Котовского и Бугаевка 6-,3+, вам как-то не повезло.
Королева Сарказма• 28 января 2023
Ответ дляКнопкотык
Одеса
Наслышана. Сочувствую
ЖенаАйтишнеГа• 28 января 2023
Что-то на языке тупых я с такими мыслями накупила себе супов, ролтон в пакетиках. Потом вырубили свет, и я такая так блэт, и руки в боки как на той картинке света нет, печка электро, холодной водой не вариант. Вот и поела) теперь у меня куча этой фигни не полезной дома
Ковбой Хагис• 28 января 2023
Тільки портативна газова плитка. Це і спасало коли в Києві світло було 2 рази по 2 години на добу.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 января 2023
Я купила термоси. Один для чаю/води-звичайний. А другий спеціально харчовий, широкий. Поки що для нас-це вихід.
автор Кнопкотык • 28 января 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну на крайняк можна гризти сухими)) ми так в дитинстві робили, бо мами вдома забороняли таке їсти)
ЖенаАйтишнеГа• 28 января 2023
Ответ дляviastarkov
Я переехала из Киева на запад. Здесь просто рай. Четко по графику. Обычно с 9 до 12, а потом с 4 до 7 вечера. Связь не вырубают, отопление тоже, и вода есть. Идеально
автор Кнопкотык • 28 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
У нас теж такий графік типу)) але саме нашому будинку (а точніше нашому під’їзду «щастить»). Можуть всі навкруги як ялинки світитись а ми як лохи 1 під’їзд в темряві сидимо))
ЖенаАйтишнеГа• 28 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Оо, нормальные цены. А что можно у вас в кафе поесть на 150грн? У нас обычно это салат будет какой-то, или солянка. То есть одно блюдо
Ксерокопия ночи• 28 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Це в якому місті?
Я в пригороде Киева, 2 часа есть свет, 6 часов нет, пару дней назад как в 8 утра отключали, так в 20 вечера включали или в 22. Это трэш со светом, ни конца ни края, хотя пару дней назад говорили что Европа делится с нами электрикой.
ЖенаАйтишнеГа• 28 января 2023
Ответ дляКнопкотык
Та то мы отбитые были
Я пробовала, ну вообще не вкусно. А на свечке не так быстро вода греется, как в сторис показывают
Для таких одаренных, как я, жизнь боль
автор Кнопкотык • 28 января 2023
От зараз нам виключили світло) по графіку має бути світло) всі сусіди світяться, наш будинок окрім нашого під’їзду теж) чудово
Королева Сарказма• 28 января 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я брала солянку, картошку фри ребенку, кусочек торта, чай и кофе. Это кафе по типу Пузатой хаты, мы пришли уже поздно, выбора было не много, у них генератор. 160 грн было, если точнее