Веснушка• 31 января 2023

Ви купуєте лише такий одяг що вас прикрашає чи просто той що подобається?

Фенте Фря• 31 января 2023
Не купую те , що по фасону не підходить

С перепою• 31 января 2023
2 в 1
So_so• 31 января 2023
Так мне нравится то, что сидит.
Ресничный червь• 31 января 2023
Мне все идёт, фигура стандартная и нет лишнего веса
Ищу-брожу• 31 января 2023
Я сама прикрашаю одяг
оксюморон• 31 января 2023
Покупаю то, в чем комфортно себя чувствую, это основная часть уверенности в себе и соответственно украшение себя.
Исправлялочка• 31 января 2023
Не одяг прикрашає людину, а людина одяг.
Ну або як я у всіх нарядах красотка)))
автор Веснушка • 31 января 2023
Ответ дляSo_so
Так мне нравится то, что сидит.
Ну буває що сидить добре, але не підкреслює принади наприклад, талію чи ще щось.
Стекловыжималка• 31 января 2023
Ваші причини і ціна, звісно)

ShalenaBdgilka• 31 января 2023
Покупаю то что нравится, я украшаю одежду, а не она меня)
Страхованная• 31 января 2023
И то и другое оновременно
НеВРотик• 31 января 2023
Конечно одежда которая мне нравится, по моему мнению меня украшает.
ИринаКа• 31 января 2023
Як може подобатись одяг, який не прикрашає?
БезВзяток• 31 января 2023
Те що комфортно і не сковує рухів+ натуральний склад і якісне пошиття
Щедрик• 31 января 2023
Ответ дляSo_so
Так мне нравится то, что сидит.
Щедрик• 31 января 2023
Ответ дляоксюморон
Я_поехала• 31 января 2023
Ответ дляИринаКа
Не знаю, що має на увазі автор, але мені, наприклад, подобаються футболки з принтами, в тому числі мультяшними чи різдвяними, об´ємні піжами чи кігурумі, а вони не прикрашають, в мене зайва вага.
Цього року подобається жовтий і гірчичний кольори, а вони мені по кольоротипу не пасують.
Тому на домашньому одязі і піжамах відриваюся.
Накладная• 31 января 2023
Я купую той, що прикрашає. Мені наприклад подобаються деякі коротші сукні, але я трошки товстоніжка, то беру міді - в них я Кейт Мідлтон
Кривая спроса• 31 января 2023
Просто той, в якому зручно.

Умничка-помощничка• 01 февраля 2023
Покупаю ту одежду, которая мне нравится, и в которой удобно. Но стараюсь подобрать такую, чтобы она сидела на мне если не хорошо, то хотя бы неплохо
Умничка-помощничка• 01 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Ну вот, например, не идут женщине короткие юбки, но они ей все равно нравятся, и она их носит
ИринаКа• 01 февраля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Не пасують - це думка самої жінки чи оточуючих? Хтось вдягне на себе речі, які не подобаються? Не вірю
Умничка-помощничка• 01 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Ну, например, у меня полноватые ноги, и мне не идут короткие юбки. А что касается того, наденет ли кто-то вещь, которая ему не нравится - да, наденет. Я, например, надену
автор Веснушка • 02 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Ну наприклад мені не личить оверсайз, але я можу купити величезне тепле худі і носити, бо подобається відчуття тепла, комфорту і колір .