дама_из_декрета• 31 января 2023
Як же хочеться кохання
Мені вже 33 роки і я зневірилася, що можу зустріти коханого. Останні нормальні взаємні довгострокові стосунки закінчилися ще у 2016 році і з того часу я досі одна. Я просто не розумію, що зі мною не так - чи я якась "корява", чи страшна, чи погана, чи дурна, чи огидна? але ж наче ні...Ну от просто не розумію, чому мені доля не дає, зустріти того, з ким я буду радіти...
Мусик Пусик• 31 января 2023
Вы знакомились с кем-то? зарегистирировались на сайте знакомств, меняли работу, меняли увлечение, находили новое хобби, которое требует общения с людьми, ездили в путешествия в одиночестве?
Педиатор_я• 31 января 2023
Мне 34 и тоже как вы. Но у меня дочка есть и нет времени, да и в целом возможности самой куда-то ходить лля знакомств, сыиданий. Когда с дочкой - не знакомятся)
А_я_ЛОЖУ!• 31 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Я все эти делала, вот правила каждый пункт из списка. И ничего, мне 41, уже все, уши опустились.
Мусик Пусик• 31 января 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Попробуйте составить портрет Вашего мужчины, описав его прям в деталях. Потому что обычно, такая ситуация у тех, кто слишком завышает планку, либо у тех, кто сам не знает, чего хочет, поэтому ничего подходящего не находится. Вот прям по пунктам пропишите мужчину, его внешность, ваши ощущения рядом с нами, представьте картинку - и посмотрите, сработает этот метод или нет
Мишка-шалунишка• 31 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
У меня сработал, через 3 месяца встретила прямо описанного мною по пунктам мужчину)
Бентливуман• 31 января 2023
В мене дочка стюардесса. 27 років. Вона красива дівчина. В неї дуже багато залицяльників......одружені всі((( Пілоти, пасажири, так знайомилась раніше , де відпочівала. Навіть командир корабля грецьких авіаліній був. Але теж одружений. Хто не одружений, той чогось не витримує рейсів і роботи. Двоє зрадили, коли літала надовго. Мені її шкода. Вона розумна дівчина, багато знає чого, добра господиння, готує краще ніж в ресторані. Авто водить, заробляє гроші і не малі. Сама все робить, житлом забеспечена. Чого тім чоловікам треба?
Резвая лошадка• 31 января 2023
розумію вас, теж хочу...я і заміжня була, і в стосунках, і дитину маю, але кохання так і не зустріла...
Первая леди колхоза• 31 января 2023
Ответ дляБентливуман
Ну Вы же сами сказали, что никто не готов к её профессии, видимо это издержки такой профессии
Кыся-брыся• 31 января 2023
ой, наоборот счастлива, что никого не люблю в эту войну. такая боль.
Бентливуман• 31 января 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
Багато дівчат одружені, і все нормально. Вона вже давно не хоче тут працювати. Зараз вони літають з Польщі. Але ж як повернеться, то немає в Київі роботи з такими окладами. Каже, що шукає в Польщі, або в іншій країні роботу. Мову англ німецьку, франц знає добре. Може там повезе.
дама_из_декрета
• 31 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
На сайті знайомств якраз і знайомилася, але стосунки були короткочасні. Зараз взагалі видалилася, бо розчарувалася. На роботі жіночий колектив в основному, там без варіантів. І подорожувала одна, було таке, але познайомитися не було можливості, всі парами в основному подорожують) Залишилося тільки хоббі придумати, але все чим я хочу займатися, все зв´язано з жінками - танці, пілон і т.д
Бесстыдница• 31 января 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
А де саме зустріли? Як почали спілкуватись?
Мишка-шалунишка• 31 января 2023
Ответ дляБесстыдница
Зарегистрировалась на СЗ и в тот же день написал. Для меня это очень загадочная история до сих пор, будто по алгоритму все шло и только ждало, что я наконец-то сделаю профиль на СЗ
Самохвалова• 31 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
У мене два сина. Нікуди дуже ходити(((( працюю віддалено. Постійно з дітьми
Педиатор_я• 31 января 2023
Ответ дляСамохвалова
Вот и я так, мы постоянно вдвоем если куда-то идти. А дома работа/готовка/уроки/пообщаться и тд
Трактор Вика• 31 января 2023
Таке дається нажаль одиницям, навіть наявність стосунків ще не означає радості і кохання
дама_из_декрета
• 31 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
А я коли навіть одна - не знайомляться, хоча ні, знайомляться, тільки ті кому 13, або під 50, або якісь алконафти🤷
alinka0908• 31 января 2023
Ответ дляБентливуман
Їй лише 27, я вийшла заміж в 32, до того не складалося, в 30 я майже опустила руки. А потім - коли зовсім не чекала - дзвінок по роботі і все) кожному свій час. Головне - щоб заміжжя було щасливим, а як попало нам не треба.
дама_из_декрета
• 31 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Дуже Вам дякую, сьогодні спробую)
дама_из_декрета
• 31 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
Фото буде щоб ’кривизну’ подивитися
Ні, боюсь що впізнають)
дама_из_декрета
• 31 января 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ваша історія, надихає
В мене подруга колись зробила собі карту бажань, довго вона висіла в неї біля ліжка, але як тільки вона її зняла, то всі її бажання почали здійснюватися)
от тепер і думай, чи то випадковість, чи то дійсно воно працює
Мишка-шалунишка• 31 января 2023
Ответ длядама_из_декрета
Ваша історія, надихає
Працює працює, ще й як😉
Слава Українi• 31 января 2023
Автор,така ж ситуація.
У мене взагалі панічна атака,чи знайду я когось для серйозних стосунків,бо і війна і мобілізація і безліч обставин,які заважають.
Живу в невеликому місті, навіть на вулиці чоловіків рідко зустрічаю,бо повістки скрізь роздають.
alinka0908• 31 января 2023
Ответ дляСлава Українi
Автор,така ж ситуація.
Спілкуйтеся онлайн
Слава Українi• 31 января 2023
Ответ дляalinka0908
Спілкуйтеся онлайн
А зустрічатись як, ці переписки у мене роками,а по факту нічого конкретного.
дама_из_декрета
• 31 января 2023
Ответ дляСлава Українi
Якщо чесно, то на сайті знайомств, дуже рідко знаходиш адекватного співрозмовника...в більшості там чоловіки всі дуже ’голодні’