Щасливі години передбачають їсти в закладі,на винос не можна. А якщо порція велика і я не можу це доїсти,я можу попросити решту з собою запакувати? Чи хоть лусни,а маєш все з´їсти в закладі?
І в них ще -25% в закладі можна. Тобто я можу одну страву замовити по щасливих годинах,а іншу зі знижкою чи як?
Хто в темі?
Доктор Варвар• 01 февраля 2023
Якщо не доїсте, вам запакують.
Ви обираєте один варіант:
1. Або 2 страви по ціні однієї
2. Або знижка 25% на кожну страву, тут не буде 2 страви за ціною однієї
Ви обираєте один варіант:
1. Або 2 страви по ціні однієї