Где тут 0?• 04 февраля 2023

Как проверить оригинальные ли Crocs?

Подскажите, как проверить при покупки оригинал ьные ли кроссы, не реплика. Вижу много объявлений, где цена довольно приятная на crocs literide. Но вдруг реплика? Цена 1700 грн
Дерево береза• 04 февраля 2023
На шлейке должна быть наклейка прямоугольная, а в новых моделях она прям написано без наклейки, но только на шлейке

Дерево береза• 04 февраля 2023
1700 это не дешёвая цена, а обычная, я с инсайта заказывала эту модель по 650грн
Дерево береза• 04 февраля 2023
На розетка модель LiteRide паль
Женщинас• 04 февраля 2023
На зуб і я серйозно
Аноним Анонимыч• 04 февраля 2023
В першому пості написали вам про наклейку + лайтрайди мають прямокутну бірку на ланцюжку - типу прямокутничок з матеріалу, з якого зроблена підошва. Візуально дирочки-перфорація мають бути рівненькі однакові.
Аноним Анонимыч• 04 февраля 2023
Бірка продрукована на хлястику тепер така, раніше була наклейка і теж така вузенька. Там модель, розмір і дата виробництва. Всі інші наклейки - паль.
Фрекен бок• 04 февраля 2023
Я фанат років з 10, але купую на оф сайтах і тому не парюсь цим. Підробку бачу по гіршій якості лиття, це здалеку видно. Але тут колись писали, шо якщо їх підкинути вгору, вони падають підошвою вниз, ради цікавості провірила декілька раз сабо- так і є.

автор Где тут 0? • 04 февраля 2023
Девочки, огромное спасибо, почитаю, света не было((
Просто всегда с 6 pm и crocs заказывала и вообще внимания не обращала