Тріль!• 08 февраля 2023
Інтернет магазин насіння
Порадьте, будь ласка, де можна купити хороше якісне насіння овочів та торгову марку, якій надаєте перевагу.
ПоЗиТиВнАя• 08 февраля 2023
Тм Професійне насіння (є їхній сайт), леда-агро (європейських виробників). Ще Садиба непоганий виробник.
З більш дешевих - gl seeds, seed era, світязь
Сайтів чимало, дивіться, де вигідніше. З того, що звмовляла: тд лето, веснодар, флоріум, семена.ін.юа, сонцесад. НЕ рекомендую агро-маркет
Тріль!
• 08 февраля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В агромаркеті колись замовляла. згодна
Наивная Хо• 08 февраля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Підскажіть будь ласка, Веснодар нормальний магазин?
ПоЗиТиВнАя• 08 февраля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Замовляла кілька разів (у невеликих обсягах), зараз якраз чекаю замовлення. Насіння нормальне, терміни теж, якихось проблем не виникало. Брала насіння їхнього фасування, непогане.
руки_Крюги• 08 февраля 2023
Інтерфлора, замовляла айстри. Виросли як на малюнку в їхньому каталозі. В цьому році я там замовила майже все насіння, не тільки квіти
Незнакомлюся• 08 февраля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Агромаркет не рекомендую, почитайте отзывы в Гугле. Отрицательные отзывы они удаляют у себя на сайте.была неприятная ситуация.
ПоЗиТиВнАя• 08 февраля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Так і я НЕ рекомендую)
Незнакомлюся• 08 февраля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так і я НЕ рекомендую)
О, пардон, я за рулём не доглядела