Глаголица• 11 февраля 2023
Сайт з онлайн-консультацією лікарів
Напишіть, будь ласка, перевірений сайт з онлайн-консультацією лікарів,
щоб можна було отримати консультацію.
Тут часто пишуть, що є сайти, де онлайн-консультації, навіть, що можна безкоштовно отримати першу консультацію.
В мене не виходить знайти зараз швидко, сайти або неактивні, або для консультації абонплату треба вносити, а у мене грошей немає.
Знайшла якийсь додаток, де безкоштовні консультації іноземних лікарів, але там не змогла з англійською мовою розібратись.
щоб можна було отримати консультацію.