Наверняка• 12 февраля 2023
Внесення відомостей в податкову про земельну ділянку
Це можна робити самій? Через особистий кабінет податкової чи якось інакше? Після покупки зем. ділянки в сільській раді сказали піти в податкову і подати відомості, щоб потім приходили квитанції про оплату за земельну ділянку в сільську раду на моє імя. Я принесла в податкову, а там сидить, вибачте, якась роздовбайка. Каже: нашо це мені, несіть в сільську раду, вони самі подають звіти чи реєструють. Кажу, шо мені в сільській раді сказали нести вам. Каже: ну добре, лишайте і кинула собі серед папірців, шоб я відїб.... Вона точно не зареєструє. Або як я можу це перевірити?
Перловая Кашка• 12 февраля 2023
Я ходила в налоговую с правоустанавливающими документами. Но я в городе живу.
Петриківна• 12 февраля 2023
Перевірити можна в єдиному кабінеті платника податків якщо ви підприємець, там же і рахунок з’являється на оплату. Здається заяву писала в податкову, давно було не пам’ятаю. Гляньте в ютуб чи можна подавати дистанційно через дію самий
Закусенец• 12 февраля 2023
Сільрада сама нараховує под на землю
Не хоче податкова- не треба.
Не переймайтеся
Не хоче податкова- не треба.
Не переймайтеся