Лівий Локіть• сегодня в 08:10
Жінка виманила у військового майже мільйон
На Львівщині відправили за ґрати 40-річну жінку, яка ошукала військовослужбовця Нацгвардії. Суд призначив їй покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
Як повідомила Львівська обласна прокуратура, у лютому 2023 року жінка створила фейкову сторінку в соцмережі «TikTok», наповнила профіль інформацією та додала фото. При цьому фото були не її, а іншої жінки. Це дало можливість засудженій видати себе за іншу людину.
Використовуючи цей обліковий запис, вона познайомилася з військовослужбовцем. При спілкуванні жінка постійно зловживала його довірою та підтримувала ілюзію, що у них близькі стосунки.
«Розуміючи, що чоловік їй довіряє, засуджена неодноразово просила у нього кошти під вигаданими приводами. Зокрема, скаржилася на відсутність грошей на нібито поховання брата, який загинув в зоні проведення бойових дій, а також на її лікування після ДТП.
Загальна сума таких переказів сягнула майже 130 тис. грн», - заявили у прокуратурі.
Також вона просила військовослужбовця придбати будинок у Дрогобичі, нібито для їх спільного проживання. Для цього жінка переконала чоловіка надіслати їй свою банківську картку, щоб розрахуватися за будинок. Це дозволило жінці викрасти з рахунку потерпілого майже 800 тис. грн.
Млинець Мій• сегодня в 09:03
Удивительно, что там все ж таки оказалась женщина, а не чувак из офисов днепра)
вкрации• сегодня в 09:05
Ответ длябювет_в_обед
Ну він же добровільно давав гроші на її і´мя, я не роузмію в чому шахрайство?
Будинок не купила, фото чужі, брата не хоронила, після дтп не лікувалася.
Не розумієте?
Подмигашка• сегодня в 09:09
Откуда берутся тупые люди отдающие деньги за иллюзорный шанс секса?!!
Пишу з калідору• сегодня в 09:10
Ответ длябювет_в_обед
При мошенничестве всегда деньги отдают добровольно.
В том, что она сказала купит дом и не купила. В фейковых фото. В фейклвом брате.
Обман с корыстью =мошенничество
Ужгород• сегодня в 09:25
Ответ длябювет_в_обед
Так мошенникам всегда добровольно отдают.
Когда не добровольно, это воровство или ограбление.
Не худа ні разу• сегодня в 10:14
Ответ дляБолтушка Му
Мне эта дамочка очень нравится
Она не преклоняется перед мотней как большинство советчиц.
Наоборот, мотня преклоняется перед ней!
Така вгодована жіночка😆 цікаво, що вона тій дитині наплела. Може залякала просто🤪
ЧорноброваЯ• сегодня в 10:20
Ответ дляНе худа ні разу
придавила виртуально )))
Не худа ні разу• сегодня в 10:21
Ответ дляЧорноброваЯ
придавила виртуально )))
Або пиріжечок свій по відео показала, то він платив, щоб більше того не бачити 😂
Удальонка• сегодня в 10:21
Ответ дляБолтушка Му
Мне эта дамочка очень нравится
Наоборот, мотня преклоняется перед ней!
Теперь 5 лет понаклоняют её на зоне
ПлакалаВАвто• сегодня в 11:30
Ответ длябювет_в_обед
всем мошенникам шлют деньги добровольно але) не под дулом пистолета. Это не означает что обмана не было
ПлакалаВАвто• сегодня в 11:32
Ответ дляУжгород
поражает меня логика туповатая некоторых) поэтому и называется - мошенничество
Рання пташка• сегодня в 11:45
Ответ дляБолтушка Му
Мне эта дамочка очень нравится
Наоборот, мотня преклоняется перед ней!
Ну теперь и посидит за это) в тюряге. Каждый человек хозяин своей жизни, как грится.
бювет_в_обед• сегодня в 11:53
Ответ дляПлакалаВАвто
Так одна справа коли на людина щось замовила, а їй товар не вислали. А якщо попросила грошей на себе ну їй і дали. В чому шахрайство?.Шо вона його не кохала?