Точный_сантиметр• 14 февраля 2023

Чи є хто летить або їде в Україну з-за кордону в 20 числах лютого?

Питання в заголовку..
Я ось зібралася прилетіти 22 лютого у Варшаву з США, і потім в Україну, купила квиток вже.
Щось мене всі відмовляють саме на зараз..
автор Точный_сантиметр • 14 февраля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
А у вас за неделю что поменяется? Виза новая появится? В центр я бы ехала, фиг бы я сидела за границей, если бы была из центр региона. А так в марте в Сумы!
Да, если я обратно прилечу через неделю, дают 6 ещё мес нахождения в США или тоже могу оформить UFU
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Кожен місяць чимось новим лякають. Коли я поверталася назовсім, всі до ядерки готувалися.
Я про те, що якщо ви хочете їхати, ви нікого не слухаєте, якщо не хочете - знайдете привід.

Хіба в США вам не дають прихистку і в посольстві неможна оформити всі документи?
Прихисток дають, Але в мене була турвиза, то я якось по ній і прилетіла півроку назад, не просила прихисток
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Це ви питає е у 40 ка мільйонів що вдлма сидять? Ідьте нам не страшно то вам яого боятися, і яка різниця чи ще хтось їде?
Тут є на форумі багато тих, хто виїхав в інші країни.
Я з початку війни не виїхала нікуди, коли багато хто виїжджав, а тільки в кінці серпня виїхала.