muroczka• 15 февраля 2023

Розмір білизни Calvin Klein

Йде в розмір? Порадьте будьласка. Хочу взяти тонги і їх класичні тішот-бра. Нашу білизну ношу трусики S і бра 80 B.
Из Кукуева я• 15 февраля 2023
Там разные размеры в зависимости от модели, у меня что-то s, что-то m, есть микромодели

автор muroczka • 15 февраля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Ось такі
Бутылка Кифира• 15 февраля 2023
Я беру м . Обычный размер тоже 75 в или 80 б . Трусы Calvin и s и м подходят есть и те те
КошкинДом• 15 февраля 2023
Я брала лифон, обычного своего размера, подошёл нормально
Гороховая• 15 февраля 2023
Девочки, а вообще есть смысл столько платить за это белье? Оно действительно качественное?
Правда интересно, может себе возьму для разнообразия.
Из Кукуева я• 15 февраля 2023
Ответ дляmuroczka
Ось такі
Стринги не ношу, а бра сКу меня майками
автор muroczka • 15 февраля 2023
Ответ дляГороховая
Теж сумніваюсь, мені дарував чоловік, коли був в Німеччині, якимось чином вгадав розміри. Два комплекти, один швидко зіпсувався (труси протерлись), а інший такої ж якості як я на фото кидала носився довго і йому хоч би шо, ну і сексі виглядає. Але білизна залишилась на окупованій, а я не пам’ятає розмірів. Хочу такий комплект, бо знаю що отримаю задоволення від нього.
ГейТуда• 15 февраля 2023
Ответ дляГороховая
Ні, таке собі. Скоріш ніяке