Кринжова баба• сегодня в 00:19
Перестала хворіти на орві
Вже 4 роки не хворію на орві, навіть насморку не було. Це для мене взагалі щось нереальне, гланди, аденоїди вирізали по 2 рази. Сильні синусити, риніти з набряками до 2х тижнів по 4 рази на рік. А тут нічого ...
Як думаєте, чому?
На циголках• сегодня в 02:24
Ответ дляКринжова баба
Всі настільки різні...
У моєї бабусі ніколи в житті не боліла голова, вона казала що навіть не знає як це
А моя знайома за 40 років ніколи не робила уколів, не знає як це - коли в тебе голку в зад штрикають
я знаю женщину, которая за 30 лет у стоматолога только чистку делала, ни одной пломбы у человека нет)
ЗаведУющая• 20 минут назад
Тому що війна. Організм в стані мобілізації. Я теж не хворіла поки в Україні була. Приїхала в безпеку. І пішло.. всім чим можна. Навіть ковідом. Навіть отитами на які навіть в дитинстві не хворіла