Аноним-ка• 16 февраля 2023
Shafa комісія адміни....
Підкажіть, хтось зв`язувався з керівництвом Шафа, або вище за адміна/модератора?
Несправедливість! Я хочу відбити свій акаунт, який плекала 6 років...
Да будет так• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
а може тоді я не була бізнес аккаунтом, як це перевірити. не знаю...
кажись, тогда оплату брали за размещение объявлений свыше лимита в 50шт.
Veronika_100k• 16 февраля 2023
Поразительно, как работающая площадка в последние месяцы стала стремительно сама себя убивать. Нововведения одно дебильней другого. Дикая комиссия. Ухудшение за ухудшением. Приложение вечно глючит, интерфейс испоганили, систему отзывов убили. Какие-то полоумные тётки, ничего не купив, могут испоганить репутацию многолетних аккаунтов.
Аноним-ка
• 16 февраля 2023
Ответ дляVeronika_100k
я мабуть вперше з тим стикнулась.... передивилась діалоги, за які хочуть комісію, то там в деяких навіть продажів немає, просто питання. а в деяких комісія теперішня сягає більше ніж сама вартість товару на теперішній час
....
LadyDShoes• 16 февраля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Вони взагалі з катюшок злетіли з своїми комісіями ,виставляють навіть за сплаченні ,задовбали,масово деактивують продавців змушують платити по два раза,продавці потихеньку йдуть з площадки,то му що такий маразм некожен витримає.
100%
LadyDShoes• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
....
Це правда.. вони геть зду…
Весела бджілка• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
....
А Ви знаєте я сама звідти пішла не дивлячись на 5 років стажу і більше 3 тис.продаж, зато зараз спокійно розвиваюсь на других площадках без постійного пресінгу ’заботлівих ’
Аноним-ка
• 16 февраля 2023
Ответ дляВесела бджілка
щось важкувато піти... Кідстаф мій перший, але не давав стільки обертів, не гуглився так... Підкажіть, крім олх куди ще можна?
Прилипало• 16 февраля 2023
Я забила на них. Повторно кидают ссылки на объявления где комиссия оплачена или требуют оплату где я просто реквизиты дала, а покупатель пропал. Осталась им должна около 2000 грн по их подсчётам.
Весела бджілка• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Інста тугенько но потихенько пробую,Клубок і Кід на зараз це ті площадки на яких працюю і да зараз ОЛХ добре запрацював за рахунок безк.доставки Укрпоштою.
Страхованная• 16 февраля 2023
Удалила нафиг эту Шафу. Требуют комиссию за товар который был продан на другой площадке. Конченные…
Марфа Українівна• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Шафа мене дуже витягує, я справно плачу всі відсотки. Там автоматично за те, що даєш реквізити або обмінюєшся контактами - повинен відмітити продаж або не продаж. Я нею впринципі задоволена, але стягувати з мене 5 річної давнини комісії, яких не було ще в таких обсягах, я не можу добитись правди...
Десь тиждень назад мені висвітило відмітити два товари проданим, товари ще десь точно 19-20 років, я тоді подумала якийсь глюк, понатискала НІ. Сьогодні знову така ситуація, діалог за 2019 рік, я скинула реквізити дя оплати але покупець написав що не буде замовляти, і на цьому діалог закінчився. Я от теж не розумію для чого таке робити, вони постійно надсилають листи з посиланнями на діалоги які потрібно відмітити, або пояснюю що було повернення, накладений який не забрали, скріни висилаю, і вони пишуть що ок. А тепер вони будуть ритися в діалогах за 2019 рік і вимагати платити комісію. Це маразм.
Марфа Українівна• 16 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Та й нікуди( Сама шукала якісь платформи для продажу одягу, а їх нема. Інстаграм хотіла розвивати, але як подивлюсь як магазини по 20-50 тис підписників блокують, то страшно вкидати гроші в рекламу. ОЛХ ніби трішки зашевелився, але знову ж таки купуй оголошення на місяць, 140 грн 10 оголошень на місяць, теж обдираловка(
Аноним-ка
• 16 февраля 2023
Не знаю, що робити, дівчата
Відстояла строки, що комісії не було в той період, але мені закидають, що я давала посилання на інші сайти, тому повинна сплатити комісію.
Я памятаю тепер що комісія з певного періоду
Але кажуть що посилання на сторонні сайти не дозволяли скидати, тому вимушена сплатити комісію.
Заместитель автора• 17 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Не знаю, що робити, дівчата
Ну капец. Прям бьют по рукам. И какую сумму они вам выставили?