Точный_сантиметр• 21 февраля 2023

Носогубные складки в 20 лет.

Здравствуйте. Разве возможны в 20 лет носогубные складки?
Такой юный ещё возраст… а носогубки видны((
От чего это?
Рогнеда Карповна• 21 февраля 2023
Це вам здається

Научительница• 21 февраля 2023
Генетика. краще покажіть фото. Може то тільки здається що є
язззззь!!!• 21 февраля 2023
А с весом все норм?
Мона Лиза• 21 февраля 2023
Ви дуже худа можливо?
Мавка• 21 февраля 2023
Неправильний догляд і харчування. Я завжди любила солодке і мучне, носогубка в мене була в 25 більше видима, ніж зараз в 40. Зараз обмежую шкідливу їжу.
автор Точный_сантиметр • 21 февраля 2023
Ответ дляязззззь!!!
А с весом все норм?
Рост 178,
Вес - 64 кг
Ответ дляязззззь!!!
А с весом все норм?
Рост 178.
Вес - 64 кг
Ответ дляМавка
Если не есть сладкое и мучное, будут меньше видны?
Мавка• 21 февраля 2023
А у знайомої були в 22 роки вже глибокі і довгі (по щоках тягнулися) зморшки навколо очей. Вона їх уколами рихтувала, але коли їх дія спадала, то вони ставли ще більшими. Тургор шкіри був поганий. Після міміки зморшки глибшали і не розгладжувались.

Брызжу ядом• 21 февраля 2023
Тю, они у меня лет с 13. Такое строение лица. И носогубки и носозлезки
Мавка• 21 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Багато овочів, білки, жири. Коротше, повинно бути правильне харчування, вода і ніяких сигарет і алкоголю. + спорт. У мене це біг, вєлік, скакалка, йога. Все разом мабуть зробило тургор шкіри кращим.
Лукава Кішка• 21 февраля 2023
Палите?
Ответ дляМавка
Дякую вам
Научительница• 21 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Рост 178.
Вес - 64 кг
Якщо у вас будова обличчя така, що вузькі скули, то носогубка з’являється першою - в мене так було, але не в 20, а в 25 + почала потроху виділятись
Ответ дляЛукава Кішка
Палите?
Так, Iqos
Лукава Кішка• 21 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Так, Iqos
Паління будь чого посилює та пришвидшує появу носогубних зморшок в тому числі.
ХдеЯсь?• 21 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Рост 178,
Вес - 64 кг
Автор, вам 20? Ви в Києві?
ПультОт_БМВ• 21 февраля 2023
Любая проблема может быть в любом возрасте влияет очеоь много факторов
#Пойду_кгадалке• 21 февраля 2023
Автор, я у себя их лет с 17 уже помню.
А если по делу, то сходите на осмотр к ортодонту. Скорее всего у вас проблемы с прикусом.

КохайтесьЧорнобровi• 21 февраля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Автор, я у себя их лет с 17 уже помню.
Согласна. 90%, что это неправильный прикус
Ответ дляХдеЯсь?
Автор, вам 20? Ви в Києві?
20, так
ХдеЯсь?• 21 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
20, так
Як ви ставитеся до молодих двометрових айтішників?