Пасти Ла• 21 февраля 2023

Кінець зими близько. До весни залишилось 7 днів

Сім. Тиждень. Ще трішки!
Меряю от 0• 21 февраля 2023
ПанВиктория• 21 февраля 2023
Надіємся на краще😌 завжди чекаю в вашій темі, жіночку яка повинна народжувати 1 березня🌸
Форточка с диоптриями• 21 февраля 2023
Смотрю ваши уведомления каждый день и мне кажется что там написано : ’кінець війни близько. До перемоги залишилось 7 днів’ Внушила себе такое и радуюсь потихоньку.
Бачу_майбутнє• 21 февраля 2023
Це дуже дуже тішить
Цифра 7
🙂
Бутербродница• 21 февраля 2023
Малявка-козявка• 21 февраля 2023
Слава Іссу! ❤️
kkuy• 21 февраля 2023
Як вже близько!!
Залатавая• 21 февраля 2023
Ответ дляПанВиктория
Она писала, что должна родить на днях
Залатавая• 21 февраля 2023
Автор, спасибо за тему 💐
Чумачечая_• 21 февраля 2023
Аж не верится, что зиму пережили, как вчера 1 декабря было.
Ручки-Крючки• 21 февраля 2023
Зовсім близько.
Дякую вам за ваші теми, на початку зими, коли почали вимикати світло, коли не знали, як будемо взимку жити, працювати, ви дуже підтримали.
Зараз, коли бачу ці теми, аж настрій підіймається
Залатавая• 21 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Зовсім близько.
++++ И у меня также
Залатавая• 21 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Хоть и война,но все равно этот год войны быстро пролетел
ПП-шница• 21 февраля 2023
С ума сойти, всего 7. Эх, в прошлом году в это время тоже дни до весны считали… Пусть эта весна будет победоносной 🙏
Чумачечая_• 21 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Зовсім близько.
Да. Мне в начале зимы казалось человек издевается - до конца зимы осталось 90 дней)) Было очень страшно все и не понятно. А тут 7 дней, ну приятность не иначе!
Я_и_моя_собака• 21 февраля 2023
Помню сидела дома, в Херсоне, 23 числа и считала что через неделю уже весна... прям как год назад.
ната0981• 21 февраля 2023
автор Пасти Ла • 21 февраля 2023
Ответ дляЗалатавая
Це вкрадений рік нашого спокою. За це винні мають відповісти. Хай не в нашому житті, але їх покарання настигне.
автор Пасти Ла • 21 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Це був пік моєї депресії, якщо чесно. Мій захисник дуже часто пропадав зі зв´язку, ці тривоги, відключення світла, падіння доходу в період новорічних свят, хвилювання за електричне водяне опалення в щойно збудованому офісі, куди вклала гроші і душу. А потім прочитала тут фразу ’збери себе в колготки’, і вирішила себе за волосся витягнути з цього сумраку.
ЭмчЭндЭм• 21 февраля 2023
Ответ дляПанВиктория
До 1 березня - це була програма мінімум!) Максимум - 15

Я ще вдома, успішно тягаю своє пузо, запаковую морозилку, щоб мої шашлі мали, що їсти, поки я тусуватимуся в лікарні
ПанВиктория• 21 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм

Як ваше самопочуття?)
Залатавая• 21 февраля 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Слава Іссу! ❤️
Кто такой Іссу?
Залатавая• 21 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм

Мама и свекровь планируют приехать Пока Вы будете в роддоме?
ЭмчЭндЭм• 21 февраля 2023
Ответ дляПанВиктория
Як ваше самопочуття?)
До обіду було зовсім зле... В якийсь момент готова була їхати здаватися.. живіт нив, ноги почали набрякати... Але потім відпустило, навіть налисників насмажила) тримаюся, як можу, ще би 7 днів
ЭмчЭндЭм• 21 февраля 2023
Ответ дляЗалатавая
Так, планують
ПанВиктория• 21 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тримайтеся. Тримаємо за вас кулачки
Жалійте себе, відпочивайте🌸
Залатавая• 21 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так, планують
Ну так они и будут кормить Вашего мужа и дочку
ЭмчЭндЭм• 21 февраля 2023
Ответ дляЗалатавая
Ну так вони приїдуть,коли вже народжу... А то ще невідомо скільки чекати... Тому якийсь запас нехай буде..
Залатавая• 21 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
А....понятно
И им еще нужно время прийти в себя от шока,который они получат
автор Пасти Ла • 21 февраля 2023
Ответ дляЗалатавая
Кто такой Іссу?
Західний діалект, слава Ісусу. Там так вітаються.