Анчо Ус• 17 июня в 19:18

Приховане носіння зброї, це вже зброя

Ми постійно відстоюємо точку зору, що українці повинні мати право на володіння та приховане носіння короткоствольної нарізної зброї.

Будь-який власник зброї з цим погоджується, бо добре розуміє, що це головний стримуючий фактор в боротьбі зі злочинністю.

Проте неозброєне товариство, знаходячись під впливом брехливої інформації, що розповсюджується деякими ЗМІ, не може збагнути яким чином приховане носіння зброї допомагає тим, в кого зброї немає, або тому, хто не хоче її мати.

Наводимо маленький, але дуже вдалий приклад.

Ці дві чашки виглядають абсолютно однаково.

В першій знаходиться 100 смачних цукерок і будь-хто може ними поласувати.
В другій теж 100 цукерок, проте 95 з них смачні, а 5 отруєні ціанідом.

Питання: З якої чашки ви візьмете цукерку?
Зробіть вибір:
вже голосів: 5
Перша чашка
Друга чашка
БоХатая• 17 июня в 19:20
Що, знову? Не набридло?

автор Анчо Ус • 17 июня в 19:21
Ответ дляБоХатая
Що, знову? Не набридло?
Що знов?
БоХатая• 17 июня в 19:21
Ответ дляАнчо Ус
Що знов?
Про дозвіл . А ви про що? Про цукерки?
пані Солоха• 17 июня в 19:21
С оружием надо уметь обращаться. Если не будет коррупции при проверках, я за, если будут получать все кто хочет, всякие сыночки… против
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:21
Ответ дляБоХатая
Про дозвіл . А ви про що? Про цукерки?
Яка чашка?1 чи 2?
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:22
Ответ дляпані Солоха
Все кто хочет даже сейчас не получат.
БоХатая• 17 июня в 19:22
Ответ дляпані Солоха
Всі синочки вже мають і правила та закони їм не писані . На жаль
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:22
Ответ дляБоХатая
В принципе согласна. Простолюдины ходят без оружия
пані Солоха• 17 июня в 19:22
Ответ дляБоХатая
Не все…

автор Анчо Ус • 17 июня в 19:23
Ответ дляпані Солоха
Не все…
Все
БоХатая• 17 июня в 19:23
Ответ дляпані Солоха
Не все…
Хто хотів- мають. Є ж відсоток і тих хто не хотів
БоХатая• 17 июня в 19:25
Ответ дляАнчо Ус
Я простолюдин . Мені носити на плечі мисливську зброю і не зручно і заборонено ( але ж мова про іншу )
пані Солоха• 17 июня в 19:25
Ответ дляБоХатая
Может и так, я не спорю. Я имела ввиду не сыночек чиновников, а «сыновья» чьи родители могут заплатить за разрешение 300 дол грубо говоря.
спальное место• 17 июня в 19:27
Свободное владение(ношение) оружия, подразумевает периодические расстрелы обидчиков и просто случайных людей в школах, институтах,на улицах и т.д.
Этого не избежать никак,доказно практикой.Да,стрелка убьют или посадят,но людей это не воскресит.Не всех,кто то сумеет скрыться.
Оружие поможет в одном месте,и навредит в другом.
Цукрові вишні• 17 июня в 19:26
Та боже мій, Америка свого часу дозволила вільне володіння зброєю, вже тисячу разів всі пожалкували.
БоХатая• 17 июня в 19:26
Ответ дляпані Солоха
Ну…. За гроші все і раніше робилось
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:26
Ответ дляБоХатая
Поэтому я за скрытые пистолеты
БоХатая• 17 июня в 19:27
Ответ дляАнчо Ус
Поэтому я за скрытые пистолеты
А це які?
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:27
Ответ дляспальное место
Вы не забыли на всяк случай, когда и какое оружие разрешено к владению в Украине (СССР)?

автор Анчо Ус • 17 июня в 19:27
Ответ дляЦукрові вишні
И запретили да
пані Солоха• 17 июня в 19:27
Ответ дляБоХатая
Ну…. За гроші все і раніше робилось
Разница есть за 10 тыс или за 300 дол. Вот поэтому я и пишу о коррупции.
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:28
Ответ дляБоХатая
А це які?
Те кторые помещаются в дамскую сумочку и служат сюрпризом для нападающего
Seehund• 17 июня в 19:28
Ответ дляАнчо Ус
Если дама успеет ее открыть и вытащить.
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:29
А если не успеет пусть тренируется, примерно как на курсах по вождению.
пані Солоха• 17 июня в 19:29
Ответ дляАнчо Ус
Я живу в стране где можно получить разрешение на пистолет, но носить его можно ТОЛЬКО в кобуре на поясе.
Цукрові вишні• 17 июня в 19:29
Ответ дляАнчо Ус
И запретили да
В тому й справа, що не заборониш вже. Ви хочете і нам такого досвіду?
Творческий типаж• 17 июня в 19:29
Кто мы вообще, кроме вас лично оно никому не надо.
спальное место• 17 июня в 19:29
Ответ дляАнчо Ус
О каком оружии речь?О папином охотничьем ружье?
Это разные вещи
БоХатая• 17 июня в 19:29
Ответ дляАнчо Ус
Можна ж газового при нехитрих махінаціях з Бойком зробити на резині . Хто хотів мати-вже мають . Хто хоче для захисту- не дають по закону
автор Анчо Ус • 17 июня в 19:29
Ответ дляпані Солоха
Интересно, что это за пистолет? Я спецом почитала нормативную базу.