Стебель_березы• 21 февраля 2023

Розлучення за підробними документами. Потрібна порада

Я не троль, але історія моя трохи яквбрєду.
Ми з чоловіком і 3 дітьми з початку війни знаходимось за кордоном. Німеччина. Стосунки ще до війни в нас були дуже натягнуті, а за цей майже рік погіршились зовсім. Розмова про розлучення підіймалась все частіше, але без конкретики. І от. 2 дні тому після чергової сварки мій «чоловік» кидає фразу - ти взагалі мені не дружина, не розмовляй зі мною. І надсилає мені фото рішення суду про розлучення. Фото лише частини рішення, але вже там я побачила, що відповідно до документа позивач - Я! Сам документ він мені не дав, але я знайшла за реквізитами і трохи змогла відновити події. В жовтні місяці «я» подала до суду заяву про розлучення. Також в справі зазначено, що в мене є представник (адвокат, бувший колега мого чоловіка). Виходить що вони підробили за мене підпис. Були засідання в жовтні і листопаді і от останнє в кінці січня, через декілька днів сплине строк оскарження і остаточне рішення вступить в силу. Жодного документа я не отримувала, мою поштову скриньку регулярно перевіряє моя мама, отже документи надходять на якусь іншу адресу. Які в кого думки, що можно з цим зробити? Саме розлучення я оскаржувати не хочу, але якби воно було зроблено чесно, а так хочеться покарати цих підробників. Але чи реально це коли залишилось всього декілька днів, я закордоном і жодних документів не бачила?
І ще момент - в рішенні зазначено, що від шлюбу є одна дитина. Навіть не зрозуміло хто, а головне де інші діти (всі наші рідні). Питаю «чоловіка» - як так? А він включив менібайдуже, сама розбирайся. І я розумію, що якщо я нічого змінити не зможу та зрештою якось здобуду це рішення, меня ж його треба буде перекладати і пред‘являти в інстанціях Німеччини як доказ, що ми більше не родина для окремого оформлення. А там всього одна дитина, а ще зазначено ніби ми не проживаємо разом з початку 2022 року, а ми тут всі разом зареєстровані і я всюди подаю документи як сім‘я. І згідно цього рішення виходить, що це я «обманювала» тут владу. Чи це я перебільшую?
Порадьте щось будь-ласка, бо в мене вже просто дах іде від такої підлості.
На паровозе• 21 февраля 2023
тогда вопрос почему бы ему не быть позивачем? зачем эти махинации, захотел подал, Вы ответчик

75В• 21 февраля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А я верю. Что нереального? Столкнулась с нашими судами, сказка) у меня с 17 года иск рассматривается такой,что народ ржет)) а 6 лет суд решения не примет
Ну, суды сказка, это да.
Я, кстати, когда-то по работе ( по техническим вопросам) была в конституционном суде. Там ппц какое сонное царство, тети с гульками на голове, во внутреннем дворе чуть ли не японский сад с лавочками для отдыха им. Все заторможенно, медленно и печально, чисто как при совке ( я застала те времена, если что)).
Напланетянка• 21 февраля 2023
Ви не були за цей час в Україні? Тобто не могли навіть гіпотетично поставити підпис на доручення тому адвокату? Тоді фото паспорта з датою виїду, тобто от очевидний доказ, що Ви не могли ці ьлвї вчинити? Тоді скажіть я на адвоката. Ось про вимоги до скарги, але Вам за своєю територіальною належністю http://kdkako.com.ua/duscuplinarna-palata/vymohy-d...
А от із судом як бути...
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
автор, держите в курсе, интересно чем закончится история
Я вже писала, що найбільше що мене зараз турбує щоб з цим рішенням не будо проблем тут потім, щоб не звинуватили в чомусь. Були сім‘я, тепер ні і документ з помилками.
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
Написала вище. Щоб я не дізналась і не оскаржила. Я так розумію що і зараз він просто психанув з цим фото, хотів повідомити вже коли рішення буде остаточне
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
А от із судом як бути...
Саме в цей час не була. Але їздила влітку але в мене немає жодних печаток в паспорті, бо з внж вони їх не ставлять. Тобто дата виїзду тільки березень 2022
Напланетянка• 21 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Гм, тоді не знаю.
Раз одела не бу• 21 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Билеты?
Раз одела не бу• 21 февраля 2023
Автор,вам нужен хороший адвокат

автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Билеты?
Їздила машиною
Але в мене інша ідея з’явилась. В мене тут мовні курси, які не можна пропускати і є документ, який підтверджує, що з вересня я постійно на навчанні, жодного пропуска.
Раз одела не бу• 21 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Їздила машиною
Тоже хорошо. Собирайте все подтверждения. И адвоката ищите
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Автор,вам нужен хороший адвокат
Дякую, розумію
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
А от із судом як бути...
А якщо він належить до Рада адвокатів Донецької області.
Знайшла щойно фото його документів
Напланетянка• 21 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Знайшла щойно фото його документів
Та проблема в іншому, не так очевидно, що підпис підроблений. Бо теоретично Ви могли з ним справді підписати договір
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
Да я вже також прочитала. Що теоретично можна замовити експертизу підпису, аде це недешево. Або подавати в суд чи в поліцію і тоді вони можуть призначити експертизу.
Я шалунья• 21 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Я ж пишу - перевірила за номером рішення на сайті судова влада. Все справжнє.
Онлайн не розлучають. Але дистанційно за допомогою адвоката - так
Якшо мені не зраджує пам´ять - в реєстрі судових рішень не вказуються особисті дані сторін справи. Він міг тупо скачати рішення і прифотошопити Ваші дані, типу Ви позивач
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляЯ шалунья
В реєстрі немає. Особа 1 та Особа 2. А на його фото є дані. В нього фото саме оригіналу рішення.
Я шалунья• 21 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
А оригінал паперовий є? Фотомонтаж ніхто не відміняв
Я шалунья• 21 февраля 2023
Автор, маєте картку приватбанку? Зробіть єцп, зареєструйтесь на порталі державних послуг. Там є сайт ’є суд’ заходите по єцп і дивитесь чи є у вас провадження. Якщо немає - 99% що чоловік вас на** бує

автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Я в дії дивилась постійно. Нічого не було. Бо я позивач.
Але вже все знайшла і підтвердила.
Ось його фото і рішення з сайта. Все збігається і номери і дати
Я шалунья• 21 февраля 2023
На першому фото не оригінал документу, а може бути такий же фотошоп. Тим паче, якщо ви позивач - інфа буде. В мене в дії не було нічого. А в є суд - всі документи по ходу справи в суді. Як підтвердили?
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляЯ шалунья
На фото було ще видно назву файла, яка є номером рішення. І я так його і знайшла. В самому тексті рішення немає прізвищ, а в реєстрі (перелік справ) на сайті суду все є. І я там позивач і там вже я побачила, що в мене є представник і хто він.
І зараз вже в боті опендата в мене все підтягується, після мого запроса і підписки. Раніше там перевірити не здогадалась
Я шалунья• 21 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Не бачу сенсу щось вам доказувати, розжувала вже як маленькій. Оригінал рішення - це роздруківка з мокрою печаткою. Я написала, де і як перевірити чи було те рішення насправді. Ви лізете в опендата, в дію... щоб що? Вам або подобається бути обманутою, або ви просто жирний тріль. У мене все.
автор Стебель_березы • 21 февраля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Рішення насправді є, я вже перевірила всюди.
Але для вас можу бути тролем. Дякую
Петриківна• 22 февраля 2023
Автор підіть в Джобцентр і подайте на аліментиґ. з моменту Вашого так званого розлучення по 250 євро на дитину повинен сплачувати чоловік а не держава ґнімечина... ттооб тобто йому вже суму не хилу треба повернути... Якщо це правда, то ваш чоловік чи дурень чи просто ’встряг’.... це ж треба так себе ....
автор Стебель_березы • 22 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
Дякую
Так. З аліментами обов‘язково буду вирішувати коли отримаю всі документи. Але з того що я тут прочитала, то дійсно він більше собі нашкодив ніж мені. Бо з нього і аліменти тепер за німецькими розрахунками і податки збільшені.