Kidstaff• 22 февраля 2023

Новий вигляд Головної сторінки та вкладок

Дорогі наші, пишіть сюди якщо Вам щось не зручно в новому вигляді головної сторінки та вкладок.
Будь ласка, не пишіть сюди- все пропало і повернути все в зад. Повертати не будемо. Невеликі зміни ще можливі.

Дякую.
Kvitkaliliia• 22 февраля 2023
Як я побачу, що мені хтось написав?
КотоВовна• 22 февраля 2023
Щиро дякую за новий вигляд головної сторінки. Стало набагато простіше закрити і піти по дому щось поробити.
Elena755• 22 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Реально от жирного черного этого шрифта глаза болят.я полистала и закрыла.
Нет, это нечитабельно.
Он такой, как бы громадный, трудно сфокусироваться на всем предложении, смотришь на букву)
Юлия 0811• 22 февраля 2023
І ще поруч з сердечками-лайками треба якісь антилайки.
Просто Галюня• 22 февраля 2023
Чому популярні питання зараз не в правому верхньому кутку? Тепер там теми В тренді :(
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Оцю всю шапку якось компактніше зробити
Взагалі не зрозуміло навіщо 2, якщо є 1
nenatasha• 22 февраля 2023
Ответ дляKidStaff
Покажіть мені Вашу сторінку. Дайте прінт скрін
Якось дивно, на одному телефоні показує з якого розділу тема, а на іншому ні.
Ось додаю скріни з різних пристроїв
yasia__sv• 22 февраля 2023
Я відкрила, а в мене полоса дрєбєзжить взагалі якась....аааааа
Ночное-лето• 22 февраля 2023
Шрифт меньше сделайте пожалуйста, устают глаза
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляRuslana1984
Ой это кошмар, я сама бешусь из-за этой рекламы, она у меня и верху и внизу, и не сразу убираеться
Ага, повзе так неспішно, нахріна, не зрозуміло.
lyudo4ek• 22 февраля 2023
Шрифт зробіть сірим, будь-ласка, а не чорним, бо швидко втомлюються очі.
Amalpi• 22 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Поддерживаю, нужны дизлайки
yasia__sv• 22 февраля 2023
Та і все таке гігантське, ніби дизайнер сліпий
Наталья557• 22 февраля 2023
А можно вернуть функцию удаление темы, хотя бы анонимных?
кенгуруша• 22 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Да, это было бы классно
Мэри Лин• 22 февраля 2023
Ну очень неудобно, что не открывается в отдельной вкладке 😩
Просто я• 22 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Як я побачу, що мені хтось написав?
Я тоже это уже спрашивала. Вообще не удобно.
Амарилис• 22 февраля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Ще можна, щоб коли гортаєш фото з теми, було видно коментар, до якого прикріплене фото
О так, або хоч номер посту, це дуже потрібна функція.
Elena755• 22 февраля 2023
Ответ дляПросто Галюня
Неудобно еще, что лента с темами слева, как бы на край экрана смотришь, удобней когда темы по центру.
Анжелика93@• 22 февраля 2023
Так іхочеться зменшити екран((( дуже вже в очі кидається
inneska-85• 22 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Прошлый интерфейс был лучше. Можно получить ответ: для чего изменять привычный годами интерфейс советчицы?
нехай гірше, аби інше))
Красотка Дениза• 22 февраля 2023
Однозначно новый шрифт нравится больше,но похоже у большинства другое ощущение.
Юлия 0811• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Так, інколи тема на 10+ сторінок, сподобалось якесь фото і передивляєшся все, щоб знайти коментар з тим фото
s.w.e.t• 22 февраля 2023
Ответ дляКотоВовна
+++
екатерина-137d• 22 февраля 2023
И когда возвращаешься назад ко всем темам поднимает вверх и надо опять спускаться где ты остановился
bulbasiti777• 22 февраля 2023
Все норм, через тиждень всі пристосуються до нового
123zaq• 22 февраля 2023
Ответ дляекатерина-137d
harchushyn• 22 февраля 2023
’..повернути все В ЗАД...’
Irii• 22 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Взагалі не зрозуміло навіщо 2, якщо є 1
Тоже хотела написать. А еще бесит, что в новой вкладке не открывается тема.
Argesha• 22 февраля 2023
Про цей аццький шріфт вже 190 разів написали, і що...

’Ні нада дєлать нам як луччє, залиште нам як хорошо’ - більше додати нічого.

Взагалі незрозумілий зміст цього... усього. Чи старий дизайнер чимось не вгодив, чи що... що така принциповість в питанні залишити нормальний інтерфейс...