бибизяна• 23 февраля 2023
Хворіємо через тиждень,немає сил!
Вже писала тут що від жовтня і по колу,був і ковід і грипа,потім нежить,здавала на ковід негативно,пройшло 10 днів голова тріщить,соплі ще більше,пчихаю,вилиці болять,їжа смердить,тест вчора у сімейної негативний на ковід,вночі вже жкт і ртзстройство,горло дере,діти так само,за ці місяці і чорбенти пили і аробіотики для рота,горла,лікар виписала ще кучу аналізів,треба здати,але я так змучилась від всього,плюс мінус 8 днів і ніби ок і все знанова,в кого ще так,діти садок і школу не відвідують весь цей час,я непрацюю
Корсет_на_шурупах• 23 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Я старшому підлікувала і 3.5 роки забули про аденоїди до цього грипу,я тоді поки вийшла на чисту воду що це від аденоїдів то ми так хворіли часто теж,а педіатр наша не компетентна була,аж поки я до толкового лора не потрапила,цього разу я чітко зрозуміла що треба перевірити аденоїди і тут сюрприз вони знову збільшились і в меншого то саме,ми зараз лікуємо якраз,в садок і не ходим ,є така можливість,школи поки лиш тиждень було,але я зневірилась,бо з осені планувала вийти на роботу,якраз щоб менший адаптувався в садку,а з цими болячками не вигребу,вірус дійсно не простий,я колись хворіла грипом,але цей раз це чось із чимось,діти рвали жовчю,жкт в хлам у всіх і плюс темп.тиждень і кашель і нежить,ми тиждень практично нічого не їли,лише пили чаї і я з старшим антибіотики,менший якось без антибіотика переніс,я вже мовчу ск.ми грошей витратили на аналізи і узд легень по 2 рази ,лікарів викликали і на дім і по приватних,і ліки,так як це затягнулось,тоді в листопаді я незнала що то цей вірус наскільки жорсткий,бо це лиш початки були спалаху цього,я думала що то в нас так лише.
Ми взагалі з вересня всі хворіємо.
І мене теж було і рвота з жовчею, мама свідомість втрачала і 2 місяці кашлю в неї було.
Тепер я і дочка щомісяця темературимо, мене лор проблеми дістають з тих пір
Тому думаю що тепер просто наслідки і потрібно перечекати їх вплив на виснажений організм, бо більше не знаю що робити, поки прислухаємося до порад лікаря
Корсет_на_шурупах• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Ну вы пьете ? Больше не болеете ?
Я ж написала що спробуємо, тобто тільки почали і сподіваємося що допоможе