Воленс-неволенс• 24 февраля 2023
Чи є якісь переваги машинної штукатурки? Чи краще вручну це все робити?
І яка має бути температура повітря в будинку
Коли краще це робити
Воленс-неволенс
• 24 февраля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Звичайно є. Швидкість
А якість? Можливо не якісно буде
Якийсь має бути мінус
Тишком_нишком• 24 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
А якість? Можливо не якісно буде
Якийсь має бути мінус
Не має ніяких мінусів. Давно ніхто руками не робить
Мао_Мяо• 24 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
А якість? Можливо не якісно буде
Якийсь має бути мінус
Мінус, що потім потрібно помити цей апарат, і більшість будівельників зливає цей розчин в загальну каналізацію, яка потім забивається цим розчином.
Едимнаморе• 24 февраля 2023
Машинна штукатурка на будинок біля 200 кв займе 3-4 дні. А ручну вам будуть робити більше місяця. Як на мене, якщо велика площа, то тільки машинна штукатурка.
Едимнаморе• 24 февраля 2023
По температурі, повинно бути тепло в приміщенні, зразу багато вологи. Нам потрібно було заїхати через місяць після штукатурки, то ми досушували газовою «пушкою». Це машинною. Якщо вручну будуть робити, то вологи мабуть буде менше.
Носки на подтяжках• 24 февраля 2023
Справжні майстри вручну роблять швидко, не місяць, а мій чоловік категорично проти машинної - каже криво