Дівчата зто купує самостійно HM підкажіть будь ласка що воно таке ті "points" чи то бонуси, чи то накопичувальні бали? (points) як це працює? Вони якось самі в корзині мають застосувати знижку, і від якої кількості їх потрібно набрати? чи ніякої додаткової знижки немає по них?
Замовляла два рази Англію, маю 169 цих поіниів, не розумію що вони дають…
Ответ дляГалябалована
На сайті є ж умови.
В чому проблема в гугл кинути ?
Купівля
Щоразу, коли ви робите покупки онлайн або в магазині, ви зароблятимете бали. £1,00 = 1 бал.
І ще більше!
Час від часу ви можете заробити додаткові бали за свої покупки, тож будьте уважні!
Збір одягу
Залиште непотрібний текстиль у наших магазинах і отримайте знижку на наступну покупку та 20 балів! Дізнайтеся більше тут.
Власна сумка
Роблячи покупки в наших магазинах, візьміть із собою власну сумку, і ми винагородимо вас 3 балами.
Запросив друга
Запросіть друга стати учасником і заробіть 50 балів, коли він зробить свою першу покупку. Запросіть зараз.
Надіслала відгук
Перегляньте свою останню онлайн-покупку та заробіть 1 бал.
Додані особисті дані
Заповніть свій профіль членства та заробіть 20 балів.
Інший
Коли ви отримуєте бали за виправлення, постреєстрацію чи подібні дії.
На сайті написано ось це,як вони нараховуються я зрозуміла,не можу зрозуміти,як вони використовуються
І ще більше!
Збір одягу
Власна сумка
Запросив друга
Надіслала відгук
Додані особисті дані
Інший
Люблю_смаколики• 27 февраля 2023
Назбираєте 200 або 300 поінтів, отримаєте бонус. Вам прийде лист. Бонус активується в корзині, як і всі знижки
мегамоСГ• 27 февраля 2023
коли буде достатньо, то в корзині Вам запропонує ваучер на 3 фунта наприклад застосувати , бали конвертуються автоматично