28 февраля 2023

Не працює Ютуб на айфоні

Вперше таке. Не розумію в чому проблема. В додатку не завантажуються відео. На всіх відео одна помилка-на скріні. Заходила з андроіда, то все ОК. Заходила через браузер, то теж все ОК. Хто стикався з такою проблемою?
Подкустовый выползень 28 февраля 2023
Ой, в мене теж так було. Вже два рази. Перезагрузила телефон і пройшло. Не знаю, що це
автор Стильная штучка 28 февраля 2023
Ответ дляПодкустовый выползень
Ой, в мене теж так було. Вже два рази. Перезагрузила телефон і пройшло. Не знаю, що це
Дякую. Допомогло.
Я видаляла додаток і встановлювала заново, то не вирішило проблему, думала, що і перезавантаження не допоможе. А треба було таки спробувати. Ще раз, дякую
Подкустовый выползень 28 февраля 2023
Ответ дляСтильная штучка
Дякую. Допомогло.
Я видаляла додаток і встановлювала заново, то не вирішило проблему, думала, що і перезавантаження не допоможе. А треба було таки спробувати. Ще раз, дякую
Будь ласка)))
Стетоскопуло 28 февраля 2023
Викиньте того огризка і купіть андрюху
І не оновлюйте нічого якщо все працює...оновлення ЗЛО