Порадьте будь ласка гідрофільну олію для проблемної шкіри (розширені пори, сірий колір обличчя, чорні точки)
Цвиринь• 28 февраля 2023
Я собі сьогодні ось таку замовила, тут в подібній темі радили для жирної шкірі
ГІДРОФІЛЬНА ОЛІЯ MANYO PURE CLEANSING OIL
Дуже надіюсь що мені підійде
Жертва интернета• 28 февраля 2023
Ответ дляЦвиринь
Дуже надіюсь що мені підійде
3 месяца ей пользуюсь, очень хорошая 👍
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Гидрофильную Вам точно нельзя,будет еще хуже,она забивает поры. Вам гель
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А який краще гель?
КтоЕслиНеЯ• 01 марта 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Если вы вообще некомпетентны в вопросе, зачем раздавать советы?