Помилуйте мадам• 01 марта 2023
Иво Бобул: тебе 32 года, а у тебя ни мужа, ни детей...
Иво красавчик, поставил блохерку на место!
Іво Бобул назвав жінок "меркантильними" та поскандалив з блогеркою, яка дорікнула йому за сексизм
Зокрема, виконавець прийшов на інтерв´ю до журналістки та блогерки Емми Антонюк. Серед інших запитань, інтерв´юерка поцікавилася, чого Іво Бобул вчить свого сина у взаємодії з жінками.
Музикант, відповідаючи на запитання, почав говорити, що сучасні жінки "стали розпещеними" та "меркантильними". На думку артиста, дівчат цікавлять лише гроші, тому через це багато з них самотні та нещасливі.
"Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки бувають різні. А тим більше зараз жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках з одного до іншого, шукає принца. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не знають чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила", - висловився артист.
Журналістка почала заперечувати ці слова. Утім, Іво Бобул стояв на своєму. На його думку, "хороші дівчата мають сидіти вдома".
"Молоді це треба знати. Хлопці щоб знали - різні дівчата є. Є хороші – вони сидять вдома і нікуди не виходять... Жінки змінилися, стали меркантильними. Думають тільки себе, про бабки, про "жити класно", про машини, про будинки. А де може чоловік взяти це все? Не всі можуть бути банкірами та папіками", - висказався музикант.
Емма сказала артисту, що дівчата мають право робити те, що вони хочуть, і за це їх не мають класифікувати на "хороших" та "поганих". Бобул, своєю чергою, додав, що так чинять "розпещені жінки".
Емма не стрималася і назвала слова музиканта "сексистською маячнею".
Після цього Іво Бобул подискутував та відмовився далі давати інтерв´ю Він кинув книжку, яку йому подарувала журналістка, зняв мікрофон та пішов.
Результат:
вже голосів:
373 (46.63%)
Блохерка права
270 (33.75%)
Иво прав
157 (19.63%)
Свой ответ
Кидстаффовка• 01 марта 2023
Я в шоке от комментариев. Сколько можно женщинам травить других женщин.
Пэрисхилтонша• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
а як одінока жіночка у якої нема ні дітей ні чоловіка точно може сказати шо краще?))))
тим, у кого є чоловік і діти там хоч є досвід і так і єтак)
А що таке ’одінока’?
Сколько_мне_лет?• 01 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Але чому чоловік має давати гроші)давати гроші -ще один дивний коментар, в парі має бути рівноцінність і спільний бюджет, а не оце давати гроші, жінка в шлюбі не на зарплаті. Поки такі штампи існують, виникає багато таких суперечок. Ви зараз цим коментарем на боці саме Іво на мій погляд...
Ну какое равенство? Здесь уже миллион раз осуждалось право женщины на равноценную с мужчиной половую жизнь, выбор, желания и поиск смысла жизни.
Дети, кухня и церковь -это женский удел.
Мужчины ещё в стадии гнева, они все ещё хотят получить «любовь» от женщин бескорыстно, не напрягая себя и не неся ни за что ответственности. Времена обесценивания и высмеивания незамужних женщин закончились. Поэтому быть просто штанами для супружеской жизни уже не прокатит.
КротоТо• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
А Іво Бобул сексист це не перехід? Вона, як профі малаперевезти розмову в інше русло або спокійно вислухати все і потім задавати питання, а не фактити його сейсизмом, ейджизмом і тд)
Він сидів і спокійно їй розказував.. І тут вона його вивела на срач. Тут прекрасно, що він встав і пішов
Згодна з тим, що їй треба було стриматися, не сперечатися й показати його у всій красі. А висновки вже глядачі б зробили
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
какое общество навяыівает вам детей? Вы идете по улице - всем абсолютно пофиг, есть они у вас или нет.
Да вы что?
Первый вопрос к незамужней женщине - когда замуж и когда дети!!!
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Если у женщины под 40 нет Детей, все думают, что она больна и не может забеременеть
КротоТо• 01 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Простите. Вы женщина или мужчина?
Знайшов собі спільника? )))
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ну так, в мене з дитинства є розуміння, що гроші - справа наживна. Бо батьки були на деяких етапах дуже бідними, а потім досить заможними. І я і те, і те пам´ятаю. І якщо мені теоретично гроші треба - ’ну піди і зароби’. Ніколи, наприклад, не розуміла отого ’вдохновлять мужчину зарабатывать’. Воно ж досить швидко видно, у кого які амбіції/ обмеження, і якщо я вибрала людину, яку вдовольняє 10к, я при цьому шарю заробити більше, і він перекриває якісь другі моменти - так, мене це би влаштувало. Бо в когось може краще виходити одне, а в когось інше.
Я на певному життєвому етапі була отою ’бусінкою’, якій нічого не треба було. Якраз отою, що ’не прагне’. Тільки воно гендерно більш прийнятно. І мені чоловік давав цей простір - перестати боятись ’висовуватись’, і слава богу мене ще й поважали за інші якості. І основне, чому для мене важливо зараз заробляти гроші, - щоб і у нього в разі чого була можливість при необхідності зупинитись, розслабитись, пошукати себе. Це тил, в моєму розумінні.
бусінками на певному єтапі можуть бути всі... шо жінки шо чоловіки, життя воно циклічне то вгору то донизу...
туди сюди ..
але момент є одиин, якщо ти в цьому усьому не була) то ти точно не знаеш як би воно було) задовільняв би вас чувак чи ні)
теми навіть тут на советчіці говорят про те шо врятлі)))
бо кожній сильній жінці хочеться мужчину, який би був сильнішим.....
про бдсм і домінування ми не говоримо)
про звичайних людей
ви бачили коли небуть домогосподаря, який ходить на курси англійської, вивчає мистецтво з дітьми, читає дітям класику, кулінарить з під ножа 3 рази в день і так далі)) путешествує по 2 рази в місяць?)) а потом коли його жіночка приходить додому..одягає сексуальне більїшко і робить їй кунічку
туди сюди ..
про бдсм і домінування ми не говоримо)
про звичайних людей
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
На сегодня шах и мат моей мизогинии.
звертайтесь
всігда пожалуста
КартаБезКомиссий• 01 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
А если в 40 родила - тоже больная и раньше не могла. Всегда кто-то что-то будет думать.
А на самом деле всем пофиг. Это так, поговорить просто.
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А що таке ’одінока’?
це та, яка просить у таролога шо б та розклала їй на картах..шо її жде в лічном в білжайшее будущее
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляКротоТо
ви моя зірочка)
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Т.е. наличие мужа гарантирует счастье для женщины???
Нет, но попробовать стоит конечно, мужа завести и детей :))
Что б сравнить, получить травму, остаться с детьми одно. Естественно счастливой
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
капец)
а чого це ВИ з дітьми остатись маєте? по фімінізму здаєте чоловіку і займаєтесь з психологом, потім йдете покорять остров Балі і потім оттуда віщаєте шо достігли просвещенія
КротоТо• 01 марта 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Не буду сперечатись на рахунок всіх журналістів, тут мова йде саме за Емму. Якби Вам було справді цікаво, то вже забили б в гуглі про неї, про її кар´єру, де і скільки років пропрацювала і який в неї досвід. Але ж для чого? Легше ж людину лайном поливати, нічого про неї не знаючи.
Просто це такий самий Іво, тільки, може, молодший
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нет, мы говорим о той модели, которые не формат для общества, где выбор женщины не иметь детей.
То для общества это - не смогла найти мужика, не счастная не родившая ребёнка и все в таком духе
Да, людям все равно, но редко кто назовут ее счастливой
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
капец)
😂😂😂😂😂 тоже вариант
Пэрисхилтонша• 01 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
что за набор слов?
КротоТо• 01 марта 2023
Ответ дляЕкатерина27
Бобулу саме така жінка як Фаріон і потрібна)))))
Ви що? Така як раз загризе, якщо нову шубу не принесе
Санька-4b93• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Есть мужчины, которым важно быть у женщины первым
Обычно это трохи придурковатые и закомплексованые экземпляры, которые со временем перерастают в домашних тиранов, именуемых по моднЬому абьюзерами, если им в этом потакать. Знают, что они из себя ничего не представляют, поэтому и боятся сравнения с нормальными мужчинами.
Ду да ду да ду• 01 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
Вы уверенны, что многие хотят и должны это делать?
так в этом и суть эволюции))
есть те, кто не хотят размножаться, разумеется. тогда их гены просто выпиливаются из биологического вида.
о чем тут спорить можно...
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
😂😂😂😂😂
Да, идиотов полно
Скоро_вчера• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
туди сюди ..
про бдсм і домінування ми не говоримо)
про звичайних людей
туди сюди ..
про бдсм і домінування ми не говоримо)
про звичайних людей
’якщо ти в цьому усьому не була) то ти точно не знаеш як би воно було’ - з цим і не поспориш, бо немає практики)
цікава тема для подумати, приємно з вами поговорити)
*’ви бачили коли небуть домогосподаря...’
щось подібне бачила, про інтимні подробиці не знаю, але ванну після роботи їй організовув стабільно. пару років ця конструкція протрималась, а потім вона не витримала навантаження на роботі, звільнилась, і стали разом пити(
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А шо ее, и спросить уже ни о чем нельзя ?
😂😂😂😂
Больше просто и не о чем :))
Пэрисхилтонша• 01 марта 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Когда-то в гостях была супружеская пара. Выпили, и женщина сказала, что муж у нее был первым. На что ее муж сказал: нашла чем хвастаться, кому нужны девственницы.
Неповезло с дебилом
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
так в этом и суть эволюции))
о чем тут спорить можно...
Полно тех, кто существует только для того, что б размножаться.
Это не повлияет на рождаемость