Помилуйте мадам• 01 марта 2023
Иво Бобул: тебе 32 года, а у тебя ни мужа, ни детей...
Иво красавчик, поставил блохерку на место!
Іво Бобул назвав жінок "меркантильними" та поскандалив з блогеркою, яка дорікнула йому за сексизм
Зокрема, виконавець прийшов на інтерв´ю до журналістки та блогерки Емми Антонюк. Серед інших запитань, інтерв´юерка поцікавилася, чого Іво Бобул вчить свого сина у взаємодії з жінками.
Музикант, відповідаючи на запитання, почав говорити, що сучасні жінки "стали розпещеними" та "меркантильними". На думку артиста, дівчат цікавлять лише гроші, тому через це багато з них самотні та нещасливі.
"Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки бувають різні. А тим більше зараз жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках з одного до іншого, шукає принца. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не знають чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила", - висловився артист.
Журналістка почала заперечувати ці слова. Утім, Іво Бобул стояв на своєму. На його думку, "хороші дівчата мають сидіти вдома".
"Молоді це треба знати. Хлопці щоб знали - різні дівчата є. Є хороші – вони сидять вдома і нікуди не виходять... Жінки змінилися, стали меркантильними. Думають тільки себе, про бабки, про "жити класно", про машини, про будинки. А де може чоловік взяти це все? Не всі можуть бути банкірами та папіками", - висказався музикант.
Емма сказала артисту, що дівчата мають право робити те, що вони хочуть, і за це їх не мають класифікувати на "хороших" та "поганих". Бобул, своєю чергою, додав, що так чинять "розпещені жінки".
Емма не стрималася і назвала слова музиканта "сексистською маячнею".
Після цього Іво Бобул подискутував та відмовився далі давати інтерв´ю Він кинув книжку, яку йому подарувала журналістка, зняв мікрофон та пішов.
Результат:
вже голосів:
373 (46.63%)
Блохерка права
270 (33.75%)
Иво прав
157 (19.63%)
Свой ответ
Алекс-1022• 02 марта 2023
Ответ дляНапланетянка
А все с вами ясно.))
Знаете я работаю в компании который 300 лет и она принадлежит все той же семье что и 300 лет назад:) со мной все ясно, да
Попробуйте женитесь/ выйдите замуж и получите наследство у этой семьи 😂
Напланетянка• 02 марта 2023
Ответ дляАлекс-1022
Зачем мне это надо?))
Алекс-1022• 02 марта 2023
Ответ дляНапланетянка
Зачем мне это надо?))
Не знаю вы написали про получить наследство и деградировать
Кусачая Я• 02 марта 2023
Ответ дляСплюшка
Емма Антонюк не ноунейм, вона відома журналістка і чи не єдина інтерв´юерка у нас, яка не читає перелік запитань і посміхається і киває усім гостям, а готує справді цікаві і гострі питання, вміє зловити на слові.
Відома? Вперше бачу і чую про неї, і то в контексті того що вона спозорилась беручи інтерв’ю в Іво Бобула
Кусачая Я• 02 марта 2023
Ответ дляТерения
Є різні види інтерв´ю: коли гостя тримають ніби ’у теплій ванні’, і він кайфує. А є ’хардток’, коли задають незручні питання і тиснуть на гостя. Бобул так гидко поводився, що блювати хотілося. Ще й оця манера називати співрозмовника применшувальними словами ’сонечко’ і т.д. Я уявляю, що було б, якби його про підтримку опзж стали питать..
А сучасна жінка не має триматись за матню. Вона має розвиватись і бути самодостатньою. Не терпіти зневагу/аб´юз, не бути матеріально залежною ні від кого. І може мати сексуальних партнерів стільки, на скільки сил вистачає. Аби ніхто не страждав (ні морально, ні матеріально, ні в контексті здоров´я)
Гидко поводилась саме так звана ведуча.
Ответ дляАлекс-1022
Так поклонник иво бобула или сына его, с хера ли женщины должны между собой договариваться? Это стадо овец тебе или что? У каждой свое мнение, нет? По теме, ты и твое мнение а так же никому не интересные взгляды это пережиток прошлого. Уйди в тень и не высовывайся. Время таких как ты ушло. Все, да, теперь женщины спят с кем хотят, зарабатывают, решают не заводить детей, заводят молодых любовников. И хоть ты топай своей маленькой ножкой или лопни, дальше - больше. Тебе остаётся лишь наблюдать и МОЛЧА причитать.
Удалено администрацией...
Отблеск мысли• 02 марта 2023
Ответ дляКусачая Я
Це говорить лише про ваш світогляд, але не про Емму.
Голубец• 02 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Постоянная смена мужчин плоха не только с моральной стороны
Все ніяк не можу допитатись тут чим же це погано. Крім морально -етичеої сторони ніяких інших аргументів не отримала. Так всеж, чим шкідлива постійна зміна партнерів?
Голубец• 02 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я не думаю, що це погано.
Але теоретично для жінки може бути погано, якщо вона обдурює себе в тому, що прагне вільних нетривалих стосунків - і звідси стрибання з ліжка в ліжко, а насправді її потреба як раз довготривалі стосунки з довірою і вірністю. Просто вона собі не зізнається в цьому. от тоді такій жінці врешті решт погано
Це, знову ж таки, маніпулятивний перехід на психологічний (індивідуальний) та морально-етичний аспекти. Відкинувши їх, чим конкретно це може зашкодити з чисто практичної точки зору?
Хи хи, ну ну• 02 марта 2023
Ответ дляГолубец
У меня уже нет желания приводить аргументы, потому что их все равно поставят под сомнение
Голубец• 02 марта 2023
Ответ дляАлекс-1022
Але ж триста років тому її хтось підняв. Чому ви вважаєте, що на даному етапі не створююються компанії, які через триста років будуть належати все тій же сім´ї? Дивно якось. Великі гравці приходять і йдуть. Суть залишається незмінною.
Голубец• 02 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Щоб щось ставити під сумнів треба спочатку його почути. А у вас, очевидно, просто немає аргументів. Крім славного ’не прийнято’ більше ніяких і немає.Останні рубежі знесла сучасна медицина та контрацепція. Все інше - виключно морально-етичний аспект, яким можна сміливо знехтувати, маючи відмінні моральні засади. Що ставити під сумнів, коли ставити під сумнів просто нічого?
Хи хи, ну ну• 02 марта 2023
Ответ дляГолубец
Аргументы у меня есть, но я уже поняла, что их сочтут личным аспектом
Советчица Года• 02 марта 2023
Ответ дляГолубец
Нічим, якщо це справді влаштовує жінку.
Хіба що підвищений ризик щось підчепити, але тут не вгадаєш. Бо він є і у стоматолога, і на манікюрі
Хи хи, ну ну• 02 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
Нічим, якщо це справді влаштовує жінку.
Маникюр делают не все женщины
Цикавенная• 02 марта 2023
Ответ дляNo problems
Де в моєму пості слова ’НОРМАЛЬНІ СЛОВА’?!
Я ще раз вам повторюю, ви так самісінько як і блогерка, дописуєте, те чого нема, додумуєте і перекручуєте те, що було написано і сказано.
Зупиніться в своїй ненависті до чоловіків як виду. Від вас просто віє негативом і ненавистю. Я вам тут не Іво, і ви не та Емма, що хайпувати і робити собі аудиторію і перегляди.
Ви виправдали його віком.
Не проектуйте не мене свою ненависть і звичку додумувати.
No problems• 02 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Ви виправдали його віком.
Оу, вже віком. Ну, ну. В де д я написала, що він ПРАВИЙ бо старий? Яка версія ьуде наступного разу? Перечитайте свої відповіді і краще сходіть до психолога, бо у вас явно є проблеми.
Цикавенная• 02 марта 2023
Ответ дляNo problems
Перечитайте своє повідомлення з якого все почалося і відчепіться від мене. Ви дуже токсична людина.
’йому 69 років, він людина іншого часу і поглядів. А ще, він дуже складна людина і це також потрібно враховувати і вміти вести бесіду’ - це все якесь недолуге виправдання ганебної поведінки.
Советчица Года• 02 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Маникюр делают не все женщины
Я знаю) сама така