Помилуйте мадам• 01 марта 2023
Иво Бобул: тебе 32 года, а у тебя ни мужа, ни детей...
Иво красавчик, поставил блохерку на место!
Іво Бобул назвав жінок "меркантильними" та поскандалив з блогеркою, яка дорікнула йому за сексизм
Зокрема, виконавець прийшов на інтерв´ю до журналістки та блогерки Емми Антонюк. Серед інших запитань, інтерв´юерка поцікавилася, чого Іво Бобул вчить свого сина у взаємодії з жінками.
Музикант, відповідаючи на запитання, почав говорити, що сучасні жінки "стали розпещеними" та "меркантильними". На думку артиста, дівчат цікавлять лише гроші, тому через це багато з них самотні та нещасливі.
"Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки бувають різні. А тим більше зараз жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках з одного до іншого, шукає принца. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не знають чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила", - висловився артист.
Журналістка почала заперечувати ці слова. Утім, Іво Бобул стояв на своєму. На його думку, "хороші дівчата мають сидіти вдома".
"Молоді це треба знати. Хлопці щоб знали - різні дівчата є. Є хороші – вони сидять вдома і нікуди не виходять... Жінки змінилися, стали меркантильними. Думають тільки себе, про бабки, про "жити класно", про машини, про будинки. А де може чоловік взяти це все? Не всі можуть бути банкірами та папіками", - висказався музикант.
Емма сказала артисту, що дівчата мають право робити те, що вони хочуть, і за це їх не мають класифікувати на "хороших" та "поганих". Бобул, своєю чергою, додав, що так чинять "розпещені жінки".
Емма не стрималася і назвала слова музиканта "сексистською маячнею".
Після цього Іво Бобул подискутував та відмовився далі давати інтерв´ю Він кинув книжку, яку йому подарувала журналістка, зняв мікрофон та пішов.
Результат:
вже голосів:
373 (46.63%)
Блохерка права
270 (33.75%)
Иво прав
157 (19.63%)
Свой ответ
Лень гуглить• 01 марта 2023
То, что женщины сейчас ведут себя как проститутки - в этом он прав. В остальном - нет. Мы имеем право строить карьеру и зарабатывать самостоятельно, а не сидеть дома и ждать мужика. В современном мире никакие мужики и дети не нужны. Женщина может все сама. Но почему-то до украинок это не доходит, только ищут кошелек, чтобы сесть на шею и ничего не делать. Продаться подороже.
Ядвига Юсьлегко• 01 марта 2023
Ответ дляМиззери
Моему 18 вообще мне все равно какую он выберет девушку главное что бы ОН БЫЛ С НЕЙ СЧАСТЛИВ
Остальное меня не касается
Прыгать по койкам могут одинаково что парень что девушка , я не вижу в этом разницы почему для парня это норм а для женщины позор
Остальное меня не касается
Не по темі - це хіба не у вас маленька дитина?
Вам за 30, у вас 2 квартири (борщагівка та Печерськ?)
З ким я Вас переплутала?)))
Марафетчица• 01 марта 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Відповідей не читала, але знаю (вітруально) Емму. Вона фантастична.
А можете короткими тезами пояснити? В чому її фантастика?
Стосовно мене - побачила Емму вперше в інтерв´ю з Фаріон. Одразу підписалась. Але не можу сказати, що це було цілковите захоплення. Точно не воно. Та стало цікаво. Розмовляє грамотно, з професійними штуками. Фаріон її не задавила, це здивувало. Але лишилось відчуття, що їй не Фаріон треба була, а зробити те, що дуже небагатьом вдавалось. А ще їй цікаво знущатись. Дуже тонко. Над старшими і впливовішими за себе. Іноді їй не вдається втримати цю гру і це виглядає, як просте, неприкрите, гидке самоствердження. От навіть з Фаріон. Фаріон шокувала своїм снобізмом, але ж і від Емми лишилось бруднувате відчуття, вона зробила це.
Після того дивилась багато її контенту - почерк однаковий, вона й сама про це каже. Я ж зрозуміла, що я відчуваю. Оця її манера збентеженої маленької дівчинки... одні й ті самі фрази... З Бобулом вона точно була не права, бо дискусії я не побачила. Точніше, її бажання дискутувати. Вона заздалегідь знала розвиток, знову та ж сама манера, кліпання оченятами в той час, як ти свідомо закопуєш людину, задоволена усмішка вкінці. Бобул достойно вийшов, достойно відповідав і пояснював СВОЮ думку.
А найбільше я не розумію її нав´язування. Вона не питає думок опонента, вона нав´язує свою. Вона прямим текстом каже, що ваша думка неправильна, потрібно ось так. В своєму особистому блозі вона може хоч гола ходити, але інтерв´ю - це розкриття особистості героя. Бо я прийшла про нього дізнатись, а не слухати, як ти вважаєш за правильне жити.
Після Бобула однозначна відписка.
Отблеск мысли• 01 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
Після Бобула однозначна відписка.
Я знаю її років шість, може, вісім. (Вона мене набагато довше). Просто були друзями у фб, подобалося, як вона шукала цікаві телесюжети, коли працювала на СТБ. Але потім я почала читати її колонки в ’Гендері в деталях’. І переді мною постала дуже розумна жінка, дуже сучасна людина з гострим зором і словом.
Ну і її книжкові огляди теж чудові, хоча я і читаю дещо іншу літературу.
Отблеск мысли• 01 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
Після Бобула однозначна відписка.
я ще так скажу - я динозавр і відео не дивлюся взагалі. Я читати люблю. Пише вона дуже круто. Дуже б рекомендувала всі її матеріали для ’Гендеру в деталях’:
Марафетчица• 01 марта 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Я навіть не натякала на її недолугість. Так, дівчина розумна, особлива, цікава, жива. Але саме формат інтерв´ю - це та штука, де приходять слухати і дивитись гостя. І жодним чином мене не цікавлять життєві думки інтерв´юера. Для цього є особистий блог.
Приклад на пальцях - перше інтерв´ю Альони Блін і Волочкової, а друге Дудя і Кучери. Розумієте? Дві протилежні галактики. Зараз Емма для мене (як інтерв´юер) це Альона Блін.
І чесно кажучи, на жаль.
Отблеск мысли• 01 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
І чесно кажучи, на жаль.
Тут з вами не можу погодитись.
Те, що ніс Бобул, настільки жахливо, що тут не можна лишатися журналісткою. Тут мусиш включати себе, особистість. Це концентрована мізогінія і хамство. Емму розумію: у її колі таких неприкритих неандертальців немає, вона була шокована.
Я теж.
Отблеск мысли• 01 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
І чесно кажучи, на жаль.
і ніяких дудів і блінів я не дивлюся. Інфогігієна - це важливо. Дуже.
Марафетчица• 01 марта 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Тут з вами не можу погодитись.
Я теж.
Ні. Він висловлював свою думку, ділився своїми поглядами. Вони для мене теж дикі, але всі люди різні. Він не рекомендував Еммі виховувати своїх майбутніх дітей за його принципами. То чому вона вирішила, що має право нав´язувати іншій людині свою думку? Навіть просто озвучити її в форматі інтерв´ю, коли вона - не гість і питають не у неї, вона по великому рахунку не має права. Людина просила її припинити, інакше він піде. Це хіба не свідомий булінг?
Те, що ніс Кучера, взагалі в жодні рамки. Але Дудь не спустився до того, щоб в прямому ефірі привселюдно знущатись з нього, бо в нього ціль - інтерв´ю. В Емми, на жаль, дещо інше.
Голубец• 01 марта 2023
Ответ дляLennochka
Правильно сказал
Более того ни учится ни работать никто не хочет, с мальчиком только познакомилась и он уже ей должен как земля колхозу, ага...
У вас син?)
Голубец• 01 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
У него просто свой опыт, вот и говорит из своей колокольни. Кто-то говорит, что все мужики козлы. Что плохого в том, что женщина хочет жить хорошо? А если ей с ним некомфортно, то с какой стати она должна с ним оставаться. Ясное дело, что она пойдет в ’другую постель’ и это нормально. Мамин обиженка
Звісно. Він де не хоче ’ хорошу дівчину’ 50-69 рочків з пучком на голові. Він хоче ’хорошу дівчину’ щоб шуби, губи, фігура і все при ній. Але щоб безкоштовно))):а вона чомусь не хоче, ото стерва меркантильна.
Голубец• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
В скакании из кровати в кровать нет ничего хорошего
А що в цьому поганого? Ну от об´єктивно, крім ’Бог не велів’ і ’що люди скажуть’?
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
Після Бобула однозначна відписка.
Здається, деяких людей приваблює саме це: манера дівчинки з оченятами, яка бажає самоствердитись і піднятись не за рахунок того, що вона собою щось представляє, а саме опускаючи опонента, причому ще й старшого за себе.
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляГолубец
Я под скаканием из кровати в кровать понимаю постоянную смену мужчин (типа как одна советчица в какой-то теме писала, что меняет мужчину каждые 5 лет). В постоянной смене мужчин нет ничего хорошего
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Але вона не мудра, і це видно
Інтелект є, а глибини нема.
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляОтблеск мысли
Тут з вами не можу погодитись.
Я теж.
От вона і показала свою особистість: нетерпимою до інших думок. І вразливою щодо особистого
Марафетчица• 01 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
Але вона не мудра, і це видно
Інтелект є, а глибини нема.
Сто відсотків. Дуже брудне відчуття від неї. Ніби ж цвіт нації, і досить пристойний. Та з іншого боку після її інтерв´ю хочеться здебільшого помитись. А ще мені надзвичайно некомфортно спостерігати за привселюдним витонченим знущанням над людиною, яка прямим текстом просить припинити.
Вона хоче прославитись гострою, гарячою, різкою, влучною, безкомпромісною. Але робить вона це чомусь не власними зусиллями і ресурсом, а за рахунок тих, які вже досягли. Це паразитування і ніщо інше.
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляЖабры жабы
Одна я ніколи не чула його пісень?)))
А липи цвітуть...
Є різні види інтерв´ю: коли гостя тримають ніби ’у теплій ванні’, і він кайфує. А є ’хардток’, коли задають незручні питання і тиснуть на гостя. Бобул так гидко поводився, що блювати хотілося. Ще й оця манера називати співрозмовника применшувальними словами ’сонечко’ і т.д. Я уявляю, що було б, якби його про підтримку опзж стали питать..
А сучасна жінка не має триматись за матню. Вона має розвиватись і бути самодостатньою. Не терпіти зневагу/аб´юз, не бути матеріально залежною ні від кого. І може мати сексуальних партнерів стільки, на скільки сил вистачає. Аби ніхто не страждав (ні морально, ні матеріально, ні в контексті здоров´я)
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
На порадниці можна ж діагнози ставити? ))
Мені здається, що ведуча має всі ознаки vulnerable narcissist - прихований чи вразливий нарцис.
Тому і відчуття зрештою гидкі залишаються.
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляТерения
хардток’ - це коли гостя випотрошують, а він і не помітив, що показав своє блювотиння.
А тут - хто кого переблює
Голубец• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Я писала не про це. Я питала, що в цьому поганого? От по пунктах, які мінуси це тягне за собою?
Жабры жабы• 01 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
А липи цвітуть...
То був сарказм, я таке не слухаю, в світі дуже багато красивої музики, щоб витрачати час на таку
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляГолубец
Мінуси для кого?
Ответ дляСоветчица Года
А тут - хто кого переблює
Це ваша точка зору. У Емми інша. Іво мав розуміти, що його чекає, якби подивився розмову з Фаріон хоча б. А він - старий дід, який не поважає жінок в принципі та апелює своїм званням та віком, що зашквар.
Парасюха• 01 марта 2023
Ответ дляПлакат с автографом зимы
ноунейм решила хайпануть на легенде,молодец иво,поставил на место
На легенде стеба.
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляЖабры жабы
Звичайно, що сарказм)
А в ті часи, в 80-ті, напевно, оригінал - то була гарна лірична пісня.
Жабры жабы• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
5 років це достатній термін, якщо люди вже все взяли від відносин і не бачить сенсу продовжувати, то навіщо ж далі тягнути. Це класно коли є такі відносини в яких і через 20 років не нудно і цікаво, але більшість людей живе з партнером просто по інерції
Зараз все більше і більше людей націлені на свій комфорт
Голубец• 01 марта 2023
Ну і першу чергу для для жінки? Модна мінуси для партнерів, якщо такі знайдуться. От сказали ’стрибати з ліжка в ліжко - погано’ На питання чим погано і цікаво б почути відповідь.
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Нет, я так не считаю. Но и скакания из постели в постель считаю нехорошим делом
Ваше мнение никто не спрашивал и никому не интересно. Правило номер один - не надо осуждать людей за их решения. Все.