Помилуйте мадам• 01 марта 2023
Иво Бобул: тебе 32 года, а у тебя ни мужа, ни детей...
Иво красавчик, поставил блохерку на место!
Іво Бобул назвав жінок "меркантильними" та поскандалив з блогеркою, яка дорікнула йому за сексизм
Зокрема, виконавець прийшов на інтерв´ю до журналістки та блогерки Емми Антонюк. Серед інших запитань, інтерв´юерка поцікавилася, чого Іво Бобул вчить свого сина у взаємодії з жінками.
Музикант, відповідаючи на запитання, почав говорити, що сучасні жінки "стали розпещеними" та "меркантильними". На думку артиста, дівчат цікавлять лише гроші, тому через це багато з них самотні та нещасливі.
"Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки бувають різні. А тим більше зараз жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках з одного до іншого, шукає принца. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не знають чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила", - висловився артист.
Журналістка почала заперечувати ці слова. Утім, Іво Бобул стояв на своєму. На його думку, "хороші дівчата мають сидіти вдома".
"Молоді це треба знати. Хлопці щоб знали - різні дівчата є. Є хороші – вони сидять вдома і нікуди не виходять... Жінки змінилися, стали меркантильними. Думають тільки себе, про бабки, про "жити класно", про машини, про будинки. А де може чоловік взяти це все? Не всі можуть бути банкірами та папіками", - висказався музикант.
Емма сказала артисту, що дівчата мають право робити те, що вони хочуть, і за це їх не мають класифікувати на "хороших" та "поганих". Бобул, своєю чергою, додав, що так чинять "розпещені жінки".
Емма не стрималася і назвала слова музиканта "сексистською маячнею".
Після цього Іво Бобул подискутував та відмовився далі давати інтерв´ю Він кинув книжку, яку йому подарувала журналістка, зняв мікрофон та пішов.
Результат:
вже голосів:
373 (46.63%)
Блохерка права
270 (33.75%)
Иво прав
157 (19.63%)
Свой ответ
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляТерения
Це ваша точка зору. У Емми інша. Іво мав розуміти, що його чекає, якби подивився розмову з Фаріон хоча б. А він - старий дід, який не поважає жінок в принципі та апелює своїм званням та віком, що зашквар.
Звичайно, що моя. Ведуча, напевно, вважає, що вона крута - так з дідів на місце ставити ))
Ті, хто подивляться з Бобулом, може вже і не підуть до неї, знаючи, що блогерці важливо тільки хайпонути на відомості людини.
Ответ дляСоветчица Года
Вважаю, що там немає на кому хайпувати. У мене було тільки відчуття відрази до цього чоловіка, як до особистості.
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Это мнение исходит не от общества, а от законов биологии. Размножается все, от вирусов и бактерий до теплокровных. Не размножается только тупиковая ветвь эволюции.
Расскажите это динозаврам. Все равно человечество вымрет и будет новая форма жизни.
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляНапланетянка
Это вполне нормально быть женщине счастливой с детьми и мужем. Да есть выдающиеся личности среди женщин, для которых главное - наука, исскуствл, но для среднестатистической женщины - да счастье в детях и муже.
Это счастье которое навязали богатые бедным. И вообще что такое счастье? Это абстрактная категория которой опять таки нет. На самом деле счастье это свобода, только у бедных ее нет и никогда не будет.
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляГолубец
Я писала не про це. Я питала, що в цьому поганого? От по пунктах, які мінуси це тягне за собою?
Если женщина постоянно меняет мужчин в погоне за неким идеалом - ничего хорошего в этом нет
Ответ дляАлекс-1022
Трохи не погоджуся з вами. Такі думки нав´язали чоловіки жінкам.
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляГолубец
Ну і першу чергу для для жінки? Модна мінуси для партнерів, якщо такі знайдуться. От сказали ’стрибати з ліжка в ліжко - погано’ На питання чим погано і цікаво б почути відповідь.
Я не думаю, що це погано.
Але теоретично для жінки може бути погано, якщо вона обдурює себе в тому, що прагне вільних нетривалих стосунків - і звідси стрибання з ліжка в ліжко, а насправді її потреба як раз довготривалі стосунки з довірою і вірністю. Просто вона собі не зізнається в цьому. от тоді такій жінці врешті решт погано
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляТерения
Отчасти вы правы, но миром правит капитал, пора уже это признать. Маркс был прав, хоть его наверное здесь и не любят. обществом управляли богатые люди, навязывали нормы с помощью Попов, им нужны были рабы. Так было всегда. И при древних египтянах и при первых фабриках и сейчас ничего не поменялось.
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ну к дудю же ходят.
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляЖабры жабы
5 років це достатній термін, якщо люди вже все взяли від відносин і не бачить сенсу продовжувати, то навіщо ж далі тягнути. Це класно коли є такі відносини в яких і через 20 років не нудно і цікаво, але більшість людей живе з партнером просто по інерції
Зараз все більше і більше людей націлені на свій комфорт
Странно то, что установлен конкретный срок - 5 лет
Советчица Года• 01 марта 2023
Ответ дляТерения
Якщо людину знають, то на ній можна хайпувати. Не важливо, чи людина зі знаком + чи -, а тільки те, що її знають
Бобула знають всі, чи 97%, а про існування блогерки 0,07%, наприклад.
ЭтаваНиМожетБыть• 01 марта 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
А я не думала, что он такой тупой. Потому что мужчина все на шару подавай. Должна радоваться одному его присутствию в своей жизни, ага. А ещё сидеть дома и ждать прЫнца. Не ожидала от него такого бреда ) Вроде мужчина в возрасте, должен быть ум, а он как мамкина цаца рассуждает )
Маразматик он уже.
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Але чому чоловік має давати гроші)давати гроші -ще один дивний коментар, в парі має бути рівноцінність і спільний бюджет, а не оце давати гроші, жінка в шлюбі не на зарплаті. Поки такі штампи існують, виникає багато таких суперечок. Ви зараз цим коментарем на боці саме Іво на мій погляд...
Рыночные отношения- знаете такое понятие ? Если ты хочешь что-то получить на рынке ты должен за это заплатить. Это может быть Барте а может быть а денежный расчет. Хочешь красивую девушку молодую а сам старпер или гоблин - приготовь свои кошелёк
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ваше мнение никто не спрашивал и никому не интересно. Правило номер один - не надо осуждать людей за их решения. Все.
На форуме каждый имеет право высказывать свое мнение
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Да, но в вашем мнение нет никакой ценности и аргумента уж тем более и конструктива. Меня лично ваши взгляды на мораль мало интересуют. Как и остальных тут.
ЭтаваНиМожетБыть• 01 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
В коментах писали, що брати інтерв´ю у 69 -річного Бобула,це як брати інтерв´ю у вашого діда. Ці люди - продукти своєї системи, а ведуча повела себе непрофесійно: її жестикуляція, закатані очі, обкусані губи, махання руками ... Маячня.
Загалом, це була сутичка двох EGO.
Так она и не профессионал совершенно. Чтоб брать такое интервью и раскрутить деда на эмоции в пользу свою, надо понимать психологию и журналистику. А что знает про это мадам блогерша?ничего
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляАлекс-1022
Постоянная смена мужчин плоха не только с моральной стороны
3@йk@• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А постоянная смена женщин?
Ответ дляСоветчица Года
я чула призвіще Бобула в глибокому дитинстві. Взагалі його пісень не знаю. Тому відношення до нього було нейтральне. Але як подивилася інтерв´ю, то була рада, що його не знала. Емму теж дивлюсь недавно і не вважаю її ідеалом. Але поважаю за те, що на дає мішати жінок з багном.
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ для3@йk@
А постоянная смена женщин?
В этом тоже мало хорошего. Но на женщин постоянная смена партнеров влияет сильнее, чем на мужчин
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляСтрахованная
Как жаль, что настало время, когда хамство и быдлячество одобряемо обществом.
Да нет настало время когда маразматик старых пердунов изза уважения никто не будет. Время бумеров ушло, они пережиток прошлого с анекдотами про блондинок и тещу. Им нужно красиво уйти, а если котелок не варит то пусть получают что заслужили.
3@йk@• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Интересно почему этот Бобул, на вопрос ’как воспитывает сыновей’ не сказал, что ’учу сыновей не скакать по постелям’, а начал обсуждать женщин в негативном ключе. Может не в женщинах дело?
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ дляСтрахованная
Еще дойдёт очередь и до Поплавского. Вот увидите. Уволят его со скандалом вангую. Просто нужно нужную студентку да попу ущипнуть:
Алекс-1022• 01 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
По поводу ’скакать по кроватям’ скажу так. Со стороны кажется ,что таких скачущих многие ’пробуют’ , но мало кто хочет замуж взять. После пробы))
Да вы что, киса а как ты узнаешь сколько партнеров у женщины? У умной ты всего будешь третим, не знал? Аргументация- стоила карьеру, искала своего принца.
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляТерения
Офіційні дослідження на цю тезу є? Чи це звичайне ОБС?
Что такое ОБС?
Бедная Лиза• 01 марта 2023
Ответ дляАлекс-1022
А кому ему ходить, кому он нужен? Вашей маме? И то не факт
Не його рівень такі проекти як цей.
Ні моїй мамі він не потрібен, мами вже не має.
Ого тема бурлит. Имхо. Иво и его позиция вполне тмеют место быть в наше время и будь такая позиция искренней, она имела бы уважение. А так… его позиция это лицемерное очковтирательство, потому что сам так не жил и жить не собирается, тем более передавать эти принципы детям. Его тревожит женская распущенность и меркантильность, потому что он сам жадный извращенец в поисках бесплатных молодых давалок. Самое мерзкое не то, как унизительно он высказывается о женщинах, а то, что в под сраку лет всеравно зассал сказать на камеру как есть, что да мы мужики любим молодых и упругих, а семья и духовность это другое. Эмма в отличии от него как заявляет так и живет, и в этом главное позитивное отличие молодежи от пенсии.
Хи хи, ну ну• 01 марта 2023
Ответ дляТерения
’одна бабця сказала’
Вывод о том, что в постоянной смене мужчин нет ничего хорошего, сделан учеными