ПлакалаВАвтомобиле• Изменено 02 марта 2023

Чи вигідно віддавати в хімчистку білу постільну білизну?

Накупила білої постілі
А вона з часом в плямах стала
Але я не можу ніяк їх вивести, користувалась лимонною кислотою, ванішом

По цінам
Нове
Простирадло 454 грн
Наволочка 107 грн
Пододіяльник 663 грн
Ось в мене таких 6 сімейних комплектів
автор ПлакалаВАвтомобиле • 02 марта 2023
Якось жалко викидати
Але коли гості приїжджають з ночівлею - мені стидно таке давати…
Да і для себе хотілось би кращого вигляду, білостіжного кольору
Irina898989• 02 марта 2023
нет смысла, только скатерти
пользуйтесь отбеливателями кислородными
дороговато получается
КохайтесьЧорнобровi• 02 марта 2023
Я викидаю в село щороку або собаці в будку
Купую нове
ДолькиКабана• 02 марта 2023
От чего пятна?
У меня белые постели, им уже по лет 5-6 точно
Прилипало• 02 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
От чего пятна?
+1 стираю обычным ариелем для белого
Ангел-предохранитель• 02 марта 2023
Вы серьезно? Я сдаю посуточно 4 квартиры и у меня 8 комплектов белой постели.Ни одна из них не пожелтела и нет пятен.Стираю при 60-90 градусах в зависимости от загрязнения.Выглядят как новые.Не знаю что вы там делали со своими и что у вас за качество.Вы наверно изначально пятна не выводили по свежему
Куда ж без меня• 02 марта 2023
Перкарбонат натрия
Ответ дляАнгел-предохранитель
А яким ви порошком користуєтесь? Розкажіть чи ви стіраєте
Ответ дляАнгел-предохранитель
В мене теж біла постільна білизна
Якої фірми ви купували свою
Якшо буду оновлювати - скажіть де ви купуєте
Бо моя якась не якісна виявилась(
Ответ дляДолькиКабана
От чего пятна?
Ось в чоловіка потіє голова
Та в нього наволочка якогось жовтуватого кольору, неначе затерта
Ответ дляДолькиКабана
От чего пятна?
А ви де купували постіль? Яка фірма виробника?
Голубец• 02 марта 2023
перкарбонат+окріп(не менше 60 градусів)+замочити на ніч. Потім звичайне прання.
Вам телефонограмма• 02 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
От чего пятна?
Бо нема тряпочки-кончалочки.
Того й пятна.
Ангел-предохранитель• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Якщо бачу пляму(обдивляюся одразу),то плямовивідника на пляму насипала і кип’ятком залила.Перу звичайним перволем,але додаю ще парус для відбілювання.І Перу білі речі тільки з білим.В мене ще в рушники всі білосніжні,а на них чого тільки не було,як і на постілі-від косметики,вина,апельсинів,соку,фломастерів і до крові.
Ответ дляАнгел-предохранитель
Які чистенькі у вас рушнички
Напишіть виробника
Вже зочу купити все як у вас
Красота неземная• 02 марта 2023
Живу в селе, нет стиралки, стираю руками. Постель свою забрала из прифронтовой зоны, она у меня 98% белая бязь. Стираю с кислородным отбеливателем и всё прекрасно отстирывается и всё белое.
Ответ дляКрасота неземная
А яка назва відбілювача
НеВРотик• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Якось жалко викидати
Выварить
Ангел-предохранитель• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Якщо хочете білу постіль якісну,то купуйте для готелів,вона трошки дорожча,але реально невбивпєма.приємна на дотик,полотна та гарної якості.Продавці знають яка вона,але її ціна нормальної від 1500 грн
Дадосвидания• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Якось жалко викидати
В тазу, выварке кипятите воду. Как закипит, уменьшите огонь и всыпьте порошок пятновыводитель (підсилювач порошку) Ace или Oxу (в АТБ по 20 грн.) и потом закладывайте туда белье. Оно должно несколько минут покипеть, потом выключайте и пусть так стоит пока не остынет. После чего стирайте в стиралке с тем же порошком, вещи идеально чистые. Для сильно грязных вещей, кухонных полотенец рецепт))

https://www.atbmarket.com/product/plamovividnik-20...
НеВРотик• 02 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну, я купила, она очень плотная и жесткая, тяжело гладить
Красота неземная• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
А яка назва відбілювача
Красота неземная• 02 марта 2023
Ответ дляНеВРотик
Смотря из чего ткань, если 100% сатин и нить вязана как шёлк, то не должна быть жёсткая. А если хлопок большой плотности то да она жестковата и тяжёлая.
побольшомусекретику• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В мене теж біла постільна білизна
Якої фірми ви купували свою
Бо моя якась не якісна виявилась(
Вы странная пипец
Ответ дляпобольшомусекретику
Вы странная пипец
Чому? Я просто наступного разу візьму перевірену і кращу
ДолькиКабана• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Ось в чоловіка потіє голова
А как часто вы меняете белье постельное?
Ответ дляДолькиКабана
Раз в тиждень в середньому
Гжегож Бженчишчикевич• 02 марта 2023
Кислородний порошок. Якщо біла, то можна і дідовським методом білизною спробувати на крайній випадок.
ДолькиКабана• 02 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Раз в тиждень в середньому
Может муж голову не моет
Не знаю
Я меняю раз в две недели.
НеВРотик• 02 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
Сатин