Мавка• 02 марта 2023

Собирают деньги на заставу Коболеву

В интернете сожительница Коболева собирает 226 млн грн на заставу для Коболева. Если не насобирает, Коболева посадят в понедельник
Вот такие пироги
У кого такое было• 02 марта 2023
Хто це?

Тень льва• 02 марта 2023
Моя ж ты хорошая.... Спецом в таком разделе тему сострочила?
Хачапууури• 02 марта 2023
я задонатила
Мать драконов• 02 марта 2023
Заюшки-горностаюшки. Собирают, чтоб не было вопросиков, откуда баблишко на залог.
Языката Хвеська• 02 марта 2023
Я все пропустила, что уже с Коболевым?
автор Мавка • 02 марта 2023
Ответ дляХачапууури
я задонатила
Вы волшебная
У кого такое было• 02 марта 2023
Ответ дляХачапууури
я задонатила
Ахахаха краще б мамі купили цукерок, ніж цьому чмошнику донатили, ганьба(((
Кумедна• 02 марта 2023
Ахахахаа, ну бедные люди))
Задонатить что ли?
Умный хвост• 02 марта 2023
Тварюки продажні зелені, розуму як у рослини. Тому, звісно, нормальних треба рятувати

Хачапууури• 02 марта 2023
Ответ дляМавка
Вы волшебная
я их знаю лично
Воробу-шек• 02 марта 2023
Ответ дляУмный хвост
Оце ви видали!!!
У кого такое было• 02 марта 2023
Ответ дляХачапууури
я их знаю лично
Тоді ви знаєте, що ця застава це копійки для нього.
автор Мавка • 02 марта 2023
Ответ дляХачапууури
я их знаю лично
Я тоже знаю Светлану
Обижулька• 02 марта 2023
Ответ дляТень льва
буреЛОМКА• 02 марта 2023
Ответ дляУ кого такое было
А чому він чмошнік?
Хачапууури• 02 марта 2023
Ответ дляМавка
Я тоже знаю Светлану
ну .... ок
мистерЛяпсус• 02 марта 2023
нагадайте що воно таке?
Умный хвост• 02 марта 2023
Из комментариев
’Команда Коболева вперше в історії виграла суд над Газпромом і примусила його повернути в держбюджет України міліарди доларів і взяла собі невеличкий процент від цієї суми, про який домовлялися з урядом. А могла б цього і не робити.
Могла би просто отримати від Газпрому значно більшого хабаря і сидіти собі тихо і не рипатись з міжнародними судами. Тоді б Україна нічого б не отримала’

’Колишній голова Нафтогазу Коболєв згадує, як під час судів проти Газпрома всі передрікали йому велику кар´єру в разі успіху, і тільки одна людина казала, що його в Україні судитимуть - це був шеф Газпрому Міллєр.
Газпром тоді програв десятки мільярдів, потім Нафтогаз змінив керівництво і після кількох років прибутковості, ще до великої війни збанкрутів - а слова Міллєра збулись, Коболєва судять’

’Коболєв це той поганець, який у 2021р не дав гроші Нафтогазу на Велике Крадівництво. Його скинули і призначили синка Вітренчихи.’
’Коболев выиграл в газпрома исков на больше чем 20 млрд. долл!!!!, так что премия в 10 млн. долл еще сильно занижена. ****** коррумпированая клоака, бойко же украл на вышках 800 млн. долл, почему вы г*** его не судите???’

.
Персонаж Аноним• 02 марта 2023
Так а в чем проблема?
Те, кто считают нужным, задонатят, нет - пройдут мимо.

Воробу-шек• 02 марта 2023
Ответ дляУмный хвост
Из комментариев

.
Честнейшей души человек)
Тень льва• 02 марта 2023
Ответ дляВоробу-шек
Честнейшей души человек)
Работал за идею
Воробу-шек• 02 марта 2023
Ответ дляТень льва
Работал за идею
Удалено администрацией...
Умный хвост• 02 марта 2023
....
Нафтогаз всегда, со дня своего основания был убыточным и всегда проигрывал Газпрому. Потом во время каденции Коболева он был прибыльным и выигрывал у Газпрома. Потом каденция Коболева прекратилась и вот Нафтогаз опять в банкротстве.

Как результат - какого из глав Нафтогаза Украина, как государство, сажает в тюрьму? Именно вот его одного и сажает.

Это сигнал каждому человеку, который вдруг случайно надеется прийти на государственную службу и что то изменить.

Либо у тебя не получится, либо ты сядешь. Украине не нужны Коболевы. Украине нужны Бойко и Фирташи. Украине нужны менеджеры с зарплатой в шесть тысяч гривен. Они могут украсть у нас всё. Украсть у нас можно всё. Заработать у нас мы не дадим.

Поэтому никакой образованный человек в здравом уме в госуправление больше не придёт. Похер, какая прогрессивная, честная и демократичная власть его будет звать. Власть сменится, пройдёт семь лет и тебя посадят. А она сменится, она тут всегда меняется.

Воруй, уезжай. Не будь, как Коболев. Будь, как Кирилл Шевченко.

Эта логика, очевидная всякому разумному человеку, и стоит нам, как стране, дороже любых денег. Она стоит нам годы.’
Мать драконов• 02 марта 2023
Ответ дляУмный хвост
Из комментариев

.
Суды выиграл, но деньги не вернул. Премию завысил в несколько раз. А так молодец, на мамку на всякий случай деньги перевел.
Умный хвост• 02 марта 2023
Фейсбук вибухнув коментарями.
Хтось вважає, що Коболев не мав права на премії, бо пенсіонери голодають.
Хтось вважає, що вони були виписані незаконно (тобто міжнародна Наглядова рада також накосячила).
Хтось розповідає, що керівник - то взагалі декоративна посада. Тільки папірці підписує та нічого сам не робить.
І все це через якісь 260 млн грн.

Всі ці люди мабуть нічого не знають про тихенько списані Нафтогазу борги Фірташа в 2021 році.
А там суми взагалі іншого порядку - це по різним оцінкам 60 - 100 млрд грн.
Але ж не Фірташ турбує домогосподарок, а Коболев, який ті самі гроші для держави здобував.
Іноді демократія - зло. Але нічого кращого людство ще не вигадало. На жаль.
Умный хвост• 02 марта 2023
Також для загального розвитку.
Коболев не тільки приніс 2 млрд долл живого кешу, але й відбив претензій газпрому за газовими контрактами Тимошенко на 80 млрд долл.
На той момент це дорівнювало двом бюджетам України. Така була ціна програшу в арбітражі.

Судити сьогодні Коболева - це те саме, що судити завтра Залужного.
...

А сьогодні збираємо гроші на заставу Андрію. Як колись генералу Марченко. Який згодом допоміг захистити Миколаїв.

Ну шо ж, головне шоб рейтинги Арестовича чи Подоляка не падали. Все інше - дрібниці.
Воробу-шек• 02 марта 2023
Ответ дляУмный хвост
Фейсбук вибухнув коментарями.
І все це через якісь 260 млн грн.

Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 02 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
coch100• 02 марта 2023
Ответ дляТень льва
Работал за идею
Не покладая рук.
lus_so• 02 марта 2023
Не тільки співмешканка, партія ’Демократична сокира’ теж оголосила збір. Багато порядних людей підтримають Коболєва. Ну а ’пролетарським’ коментам я і не здивована. Класова ненависть вона така. Шарікови, що істерять ’атнять і падєліть’ завжди викликали в мене огиду.