Без Баяна• 03 марта 2023

Чим відмити тостер?

Думала, засобом для духовки, але ж точно всередину потрапить (( Духовку відмив, протер і чисто, а тут так не вийде хімію ту вимити. Дякую за поради )
Чики-брык• 03 марта 2023
Кисневий порошок.
Заливаєте столову ложку 0,7 л окропу,чекаєте,поки охолоне до 50%,протираєте і як новий.
Це натуральний засіб, основа -сода.
Я так півхати відмила.

автор Без Баяна • 03 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Кисневий порошок.
Це натуральний засіб, основа -сода.
Я так півхати відмила.
Дякую! Є содасан, пішла спробую ))
автор Без Баяна • 03 марта 2023
Ответ дляЧики-брык
Кисневий порошок.
Це натуральний засіб, основа -сода.
Я так півхати відмила.
Це просто 💣
Дуже вам дякую!
Вот Она Я• 03 марта 2023
реклама Содасана? 45 хвилин тому запитала, 33 хвилини тому отримала пораду, і 8 хвилин тому вже виставила вимитий)))
автор Без Баяна • 03 марта 2023
Ответ дляВот Она Я
Та нащо його рекламувати? 🤣 ні, не реклама. Просто не знала, чим оте пригорене мити, а якраз прибираю. Одразу й спробувала і дуже вдячна