Залізна пані• 03 марта 2023
Порадьте проносне для дорослих
Дуфалак, Нормалакт, гліцеринові свічки не допомагають.
Піколакс - дуже болісно. Що прийняти для термінового вирішення питання?
Джинцы на Флиси• 03 марта 2023
Ви впевнені, що причина в атонії, а не у спазмі?
Якщо при спазмі застосовувати проносне, то можна наробити біди.
Випийте ношпу або папазол, або свічка папаверину.
Залізна пані
• 03 марта 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Я в туалет тиждень не можу сходити.
Джинцы на Флиси• 03 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
Я в туалет тиждень не можу сходити.
В мене багато років ця проблема і проблема у спазмі, тому і раджу перевірити спочатку.
Свисток ля-минор• 03 марта 2023
Ответ дляПищалка
Дуже стиглий авокадо натщесерце і краще не мати планів на день
або кошик стиглих ківі)))
Пищалка• 03 марта 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
або кошик стиглих ківі)))
Мені ківі не допомогали
А от авокадо з самого ранку-виходило навіть те, що мало бути на обід, перепрошую
Свисток ля-минор• 03 марта 2023
Ответ дляПищалка
Мені ківі не допомогали
)))
LIANA171185• 03 марта 2023
Сенадексин таблетки.Или трава Сены.Но не на постоянной основе.
Кора крушины(совет выше) тоже хороший вариант.
Если срочно надо,то только или микроклизма,или обычная клизма.
Танцепесенная• 03 марта 2023
Дівчата, не рекламую, але купила Прему( пробіотик) і то капець
Пару раз по 1пакетику в день і покинула, бо настала протилежна проблема.
Все життя не частіше 2х разів на тиждень, а тут...
Ще класні свічки з метилурацилом, вони дуже дешеві, але дієві, читала що і гемор лікують, кишечник в цілому, ну а мені ще й дуже послабили , з дому не могла вийти
Хз що воно в мене таке, фрукти, овочі їм, але мені треба їх відрами поїсти аби щодня мала випорожнення
Мабуть такий органзім
Залізна пані
• 03 марта 2023
Ответ дляс_переулочка
Пиколакс
Дякую, це найкраща порада, зважаючи на текст питання
Залетная Я тут• 03 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
Я в туалет тиждень не можу сходити.
в чем боль с пиколаксом? у меня болят очень кишки очень на гутталакс, а с пиколаксом норм.
Залізна пані
• 03 марта 2023
Ответ дляЗалетная Я тут
А в мене так на піколакс. Ніби схватки
с_переулочка• 03 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
Сорри про пиколакс упустила.
Моей маме именно он помог. А потом она начала пить чагу и кефир врач советовал
Танцепесенная• 04 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
А в мене так на піколакс. Ніби схватки
Значить завелика доза, зменшіть