Вот этого гуся сбили 3 числа под Енакиево. Писали что катапультировался, а оказалось что сдох. Пилот-террорист, который бомбил Харьков и другие города Украины, начальник службы безопасности полетов 559б авиационного полка, старший инспектор-летчик майор Александр Бондарев пошёл на концерт Кобзона. Земля стекловатой.
Vlada-Maria• 06 марта 2023
Ответ дляJulieta78
Девочки, похвастаюсь, вчера закончила.
(Не искусство, конечно, а для настроения)
Повешу на лестничной площадке.
Хай збудеться
Ответ дляВаша величність
Мені здається, що нам свідомо підкидають подібну інфу. Так сказати для заспокоєння.
Насправді його смерть не змінить хід війни і ніяким чином не виправить спричинене горе.
Психологія вона така.
А Ви зараз робите протилежне.Теж свідомо?Теорія змови ввижається?Інфо про загиблих злочинців публікується ще з початку війни,коли почали відстежувати катів Київщини.
Ответ дляIanxMickey
Тысячные митинги за Фургала и Навального ничего не дали. Почему думаете, что с Пригожиным будет по другому? Это как в поговорке про жабу и гадюку.
Тому що контингент на цих мітінгах абсолютно різний , за навального виходила інтелігенція, люди які вміють думать, зважувать ризики і т.д,. Які лишнього слова не скажуть, не кажучи вже про конфлікт, за пригожина вийдуть всі бандити, зеки отброси і маргінали, яким все по барабану і тільки дай вступить в конфлікт з поліцією тоді коли в них буде більше сили ніж у силовиків.
Ваша величність• 06 марта 2023
Ответ дляtarasyla
І що, вас заспокоїла смерть одного льотчика-вбивці? Ні, правда ж? На цьому війна, зрозуміло, не закінчується.
Я взагалі критично ставлюся до подібних новин.
От правда
Ваша величність• 06 марта 2023
Ответ дляVitalinka1987
Не шукайте зради там, де її немає. Знищили його і добре
Забебемкали ви своєю ’зрадою’
Ответ для_Olka_
Мне кажется, это фейк. На свою Вагнер он получил карт-бланш от самого путина. Не думаю, что у него достаточно личных денег, чтобы организовать митинги.
Но какое-то открытое шоу-противостояние я давно жду)
З власними грошима у нього все в ажурі, в його руках вся Африка з її алмазами і ншими прибутками, він не такий простачок як здається, але судячи по його висерам в інтернет, він вже вирішив, що має достатьно влади, щоб починать гавкать проти царя. Подивимось, кіно буде цікаве і головне не на нашій території. Хай зжеруть один одного усі гадські кацапи.
Ваша величність• 06 марта 2023
Ответ дляebbi
Що за набір слів?
Ответ дляol_kin
Так он же не владелец ’всей Африки з ее алмазами и другими прибылями’, он там ’пашет’, как и в россии)). Местные царьки тоже не идиоты, чтобы беспрекословно отдавать свои ресурсы чуваку, который по щелчку пальцев наживает себе врагов в виде российской минобороны и пр.
Да, поживем-увидим, как они друг другом подавятся
Camomile-Anna• 06 марта 2023
Ответ дляВаша величність
Психологія вона така.
100%
Camomile-Anna• 06 марта 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Вы мудрите там, где ничего такого не предполагалось.
Есть организации, российские, западные, которые устанавливают количество погибших россиян с помощью открытых источников: публикаций в местных СМИ, некрологов, постов в соц сетях, чтобы иметь верифицированный инфу.
Вот по такому посту в соц сетях от брата этого летчика это информацию и установили.
То есть ее подкинул брат самого летчика, а не тайная служба психологического успокоения украинцев.
Я про це прочитала в новосному каналі. Як його звали, я не знала, як кличуть його брата і чи є він взагалі я і не цікавилася. То так і є, дають нам цю інфу, бр ніяких позитивних змін на фронті вже давно немає нажаль((
emerald_88• 06 марта 2023
Ответ дляmusilda
Конечно ) и поэтому на 8 марта с ним покажут фильм ,где он в главной роли и по всей Москве он на баннерах с рекламой висит и торчит из каждой рекламы на тв ) именно так и происходит с теми,кто против путина
Он не политик и ничего не пропагандирует и ни к чему не призывает, поэтому его и не трогают. Но он отказался вести премию муз ТВ, потому что ’не тех награждают’, а это говорит о том, что для него совесть выше заработков.
Ответ дляCamomile-Anna
Раніше нам такої інфи про загиблих ідентифікованих рашистів не давали?
Renesmeе 16• 06 марта 2023
Ответ дляВаша величність
Психологія вона така.
Зрадаааа! Свідомо підкидають інфу🤣
Camomile-Anna• 06 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Я такую новость вот прочитала
’Пригожин організовує мітинг в Петербурзі на 8 березня. І це перший серйозний шанс для нас: досі в РФ не було нікого, хто міг би вивести людей на вулицю.
Якщо коротко і просто: він іде ва-банк. Тепер головних питань є два: скільки людей він виведе і чи буде російська поліція традиційно жорсткою. Якщо йому вдасться в Перербурзі, він зможе маштабувати проект на інші регіони.
Пригожин розуміє, що його зливають і на відміну від Кадирова, він готовий повоювати. Взагалі це дивно, але він вирішив іти до кінця і не зупинятися. Які його мотиви? Судячи з усього, вони не мають раціонального пояснення - це характер.
Варіантів розвитку є аж два: йому вдається і він зразу спробує маштабувати мітинги і справді почне перетворюватися на серйозного політичного гравця. Другий варіант: нічого не вдасться і його зірка почне котитися вниз. Включно з тим, що в нього почнуть відбирати африканські активи.
Мітинг - найстрашніше, що уявляє собі Кремль. А масовий мітинг - це просто катастрофа для них. Якщо Пригожин хоче продовжувати грати: він має привести на мітинг не менше 10-15 тисяч людей. І тоді поліція може реально злякатися.
Одним словом, чекати залишилося не довго.’
Лінк на першоджерело є? Було б чудово
Camomile-Anna• 06 марта 2023
Ответ дляebbi
Нечасто. И що?