Yellow berry• 08 марта 2023

8 березня

Добрий ранок! Вітаю усіх, хто святкує Міжнародний жіночий день боротьби за права жінок і міжнародний мир (*так, каже Вікіпедія) Бажаю кожній весняного тепла, ніжності, любові і миру!
Діліться планами, смачної кави!)
автор Yellow berry • 08 марта 2023
Ответ длявре_Динка
А в мене сьоголні день заряджений) на 10 тренування, на 12 масаж, на 18 лазерка, зараз сиджу і думаю не перебор?)
Ввечері буде видно

Belosnezka1980• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
Я хоть и не красуня, но от души благодарю
Ой, не скромнічайте)
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Теж солодке любить)
Я бы на месте того кота, ей бы горло уже бы перегрызла. А котик, сама доброта, только ногу пытается
Floricia• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не бачу приводу не відмітити вихідний і свято Весни бокалом ігристого. Вас зі святом, я вже доросла дівчинка, мені можна
Сегодня не выходной, ну разве что у вас)))
Belosnezka1980• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
Ну, тоже читаю і дивуюсь)
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляFloricia
У меня 24/7 выходные.
Belosnezka1980• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
У меня 24/7 выходные.
Ви в декреті?

Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ви в декреті?
Да. Уже 16 лет
Belosnezka1980• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
Да. Уже 16 лет
Прикольно)
Floricia• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
Ой, а сколько той жизни? Иногда можно себе позволить приятные мелочи, даже с утра. Попробуйте и вы, может быть и вам понравится.
Та я б попробовала, но как-то вообще отвернуло от алкоголя, даже не хочетя
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляFloricia
Ой, беда беда. Может к бабке какой сходить? Скорее всего сглаз или порча надо срочно выкачивать яйцами
Floricia• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
У меня 24/7 выходные.
Пассивный доход?)
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляFloricia
Пассивный доход?)
Муж
Belosnezka1980• 08 марта 2023
Ответ дляFloricia
Я тоже, більше ні-ні. Нафіга мені це вчора було? Я ж сьогодні збиралась собі за подарунком(
__Jane__• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую, автор! Хай ті, хто не святкує, йдуть варити борщ) А у нас - свято Весни!
Я ось снідаю напівсолодким і цукеркою ’Стожари’
Нічогесенько Ви там собі влаштувались! Шампанське зранку....😁😊
Приємного смаку!
Floricia• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
Не, ну значит какие-то неполадки в организме, вот прям вообще не хочется... Даже не знаю с чем связано
Zelenkа• 08 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
І я б ногу відгризла, якби зі мною шампанським не поділились
Хвилювалочка тут поки що)
Зі святом!
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Хвилювалочка тут поки що)
Зі святом!
Ок.
Belosnezka1980• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Хвилювалочка тут поки що)
Зі святом!

Zelenkа• 08 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Теж солодке любить)
Я травичку йому посіяла і купила корм новий, хай жере
Zelenkа• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
І кота візьму під паркан
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Зачем женщине ждать каких то дат, для того чтоб сделать себе любимой подарок
Если не полегчает, завтра сходите.
Zelenkа• 08 марта 2023
Ответ дляFloricia
Тільки що з балкону спотерігала, як понурі дітки з тюльпанами волочать ноги у школу)))
Zelenkа• 08 марта 2023
Ответ для Просто я
У меня 24/7 выходные.
Буржуї ті столичні
Belosnezka1980• 08 марта 2023
Дівчата, поможіть! Мені треба привести себе в людський образ, чим підлікуватись? Не хочеться, щоб день пішов Барсіку під хвіст
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
І кота візьму під паркан
Не, только не кота
Floricia• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Капец... Это где так? Зачем детей припахивать.... Наши без цветов.. даже не думала что нужно
Просто я• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Буржуї ті столичні
Коза провинциальная.
Zelenkа• 08 марта 2023
Ответ для__Jane__
Приємного смаку!
Законний вихідний) Навзаєм зі святом!
Тутточки• 08 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я вчера так ужинала