Свекруховна• 1 час назад
Сочините кто умеет душещепительное клянчение о новом телефоне)) чтоб аж душу
Торкнуло
Свекруховна
• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
надо прихрамывать ещё на обе ноги,не только скыглыть
Фу))) то точно не купит😂
месяцкие• 1 час назад
Ответ дляМурзилка
брат Митька помирает, телефон просит.
Давай по новой, Миша, всё х*ня!
Каяспер• 1 час назад
Ответ дляМурзилка
брат Митька помирает, телефон просит.
Они тут даже не знают откуда цитата.
месяцкие• 58 минут назад
Ответ дляКаяспер
Они тут даже не знают откуда цитата.
Та да, тітку вже вліпили мені 😁. Ой це не мені). Але я знаю звідки і що просив Мітька.
Болтушка Му• 59 минут назад
Интересно, это Карина опять дурью мается, или какая-то другая душевно больная?
Мурзилка• 55 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
ночь надвигается, фонарь качается и свет врывается в ночную мглу, а я немытая тряпьём покрытая, стою забытая здесь на углу. Здесь, на окраине, да при хозяине, проклятом Каине я состою. Всё ругань слушаю,трясусь вся грушею, помои кушаю, под лавкой сплю. Отец мой пьяница, бузит и чванится, мать к гробу тянется уж с давних пор. Совсем пропащая дрянь настоящая сестра гулящая, а братик вор! Тут трачу силы я на дни постылые, а мне ведь милые 16 лет. Глаза усталые и губы алые, да щёки впалые, что маков цвет....
Свекруховна
• 54 минуты назад
Ответ дляМурзилка
Где вы такое нашли?)😂😂😂😂😂😂😂😂
Кров з молоком• 51 минуту назад
Варіант 1: Максимальна драма («Б’є по серцю»)Знаєш, я довго мовчав, але більше немає сил. Мій телефон... він згасає. Кожен його запуск — це маленька боротьба за життя. Екран уже ледь світить, батарея тане на очах, як мої надії на зв´язок із цим світом. Коли ти мені телефонуєш, він хрипить, ніби благає про допомогу.Я не прошу розкоші. Я просто хочу відчувати себе частиною твого життя, миттєво відповідати на твої повідомлення та надсилати фото, які не виглядають як туманне минуле століття. Новий телефон — це не просто гаджет. Це мій місток до тебе, який зараз руйнується. Мені так шкода дивитися на цей старий шматочок пластику, який колись був вірним другом. Будь ласка, подаруй мені це маленьке цифрове диво. Ти — моя єдина надія.
Джи пи ти постарался
Свекруховна
• 49 минут назад
Ответ дляКров з молоком
Джи пи ти постарался
Слезоточивей надо..что типа в витрине маленькими ручками ко мне телефон тянется и плачет...что то такое
Свекруховна
• 48 минут назад
Ответ дляКров з молоком
Джи пи ти постарался
Надо дурашливо-слезоточивое)
Меломанка Маланка• 48 минут назад
Ответ дляМурзилка
Ничего себе
Кров з молоком• 48 минут назад
Ответ дляСвекруховна
Надо дурашливо-слезоточивое)
Подивись у ці сумні очі. Бачиш у них відчай? Це тому, що мій телефон знову залагав, коли я намагався / намагалася надіслати тобі «кохаю». Він став таким повільним, що я встигаю постаріти, поки відкривається камера. А я ж просто хочу робити красиві знімки нас із тобою!Світ іде вперед, а я застряг у епосі динозаврів. Мій внутрішній блогер і надійна половинка просто плачуть від безсилля. Мені так потрібен новий телефон, щоб наші розмови літали, а не повзали. Врятуй мене з цього технологічного полону, мій герою / моя героїне! Обіцяю щодня надсилати тобі найкращі селфі та нагадування про те, який ти скарб.
Так? Это максимум чата
Королева спама• 47 минут назад
Коли вже й у нас до телефонів почнуть відноситись як в усьому цивілізованому світі
Мурзилка• 46 минут назад
Ответ дляСвекруховна
Надо дурашливо-слезоточивое)
подайте на айфоники для бездомных поросят.
Мурзилка• 45 минут назад
Ответ дляПлекаю думи
блін , насосала б давно. чого клянчити?
ну вот вы гордая и независимая насосали. но не все так могут.
Chaterbox• 39 минут назад
Ответ дляМурзилка
ку-пи-те бублички
га-ря-чи
бублички
га-ря-чи
бублички
Мурзилка• 37 минут назад
Ответ дляКоролева спама
телефон не роскошь, а связь, интернет, фото, видео, фонарик, календарь, часы, будильник, уровень, игры, музыка, диктофон, блокнот, калькулятор, новости, банкинг........ ю-рун-да какая-то, ничего важного.
Мурзилка• 37 минут назад
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ребенка ему родите и купит 😂
на совершеннолетие ребёнка.
Смажена полуничка• 15 минут назад
Я не знала в жизни счастья и настоящей радости, мою грусть развеять может только одно, порадовать может и воодушевить только этот телефон)
Білий Лосик• 13 минут назад
Десь у магазині зараз сумує один телефон. Він притиснувся екраном до холодної вітрини, залишає на склі відбитки своїх маленьких долоньок і щодня чекає, коли я прийду.
Щоразу, коли повз проходять люди, він із надією підводить погляд… але знову не я.
Я не можу його підвести. Він уже повірив, що ми будемо разом.
Тільки ти можеш допомогти цьому маленькому телефону знайти дорогу до моїх рученят. Не дай йому ще одну ніч плакати на полиці магазину…
Мурзилка• 5 минут назад
Ответ дляБілий Лосик
ненене.... лучше так:
’он дышит на стекло витрины, пишет твоё имя и плачет так, что отклеивается защитная плёнка, вспоминает, как бездушные и холодные руки консультанта грубо доставали его из коробки, снимали с него зищитный тканевый мешочек и вставляли в девственный разъём общественный магазинный штекер. А потом целый день в него тыкались сотни чужих папьцев... Приди и забери его! Он так страдает.